Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Odporúčanie fotiek - diskusia

autor: off Pascos
pridané: 30.9.2014 10:50

co je to za nezmysel s tym odporucenim fotky ??? minimalne 50 hlasov ??? tak to na LZ maju vecsinou len sami so zrkadlovkami ..... preco to nemoze byt bez obmedzovania?????

niektori uzivatelia maju pekne fotky no nemaju dostatok hlasov a nemozu byt odporuceny!

bolo by dobre ak by sa to s tymi 50 hlasmi zrusilo.

počet zobrazení: 2 489
počet hlasov: 6
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off 357AS, 1.10.2014 o 20:19

operak,súhlasím a bez mučenia priznávam ,ja som to využíval hlavne na ten účel ako píšeš,lebo iná možnost poukázat na zlú fotku aj obsahovo aj kvalitou tu nie je,kompaktom sa dá urobit samozrejme výborná fotka,ale ak niekto pridá "fotku" srnky fotenú mobilom cez dalekohlad na 3km a dá to do kategorie "zver v prírode"neporušuje síce pravidlá,ale len zbytočne taká "fotka "zaberá priestor.odkaz- ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off operak, 1.10.2014 o 15:31

Limit 50 hlasov bol podľa mojich informácií daný preto aby sa zamedzilo "odporúčať" fotografie nie z dôvodu že je dobrá a odporúčateľ ju chce znova pripomenúť ale preto, že odporúčané fotografie sa zmenili na galériu pár hlasových fotografií kde odporúčateľ chcel zvýrazniť fotografiu, ktorá podľa jeho názoru na LZ nepatrí.Čiže ak chceme aby sa zrušil 50-hlasový limit tak sa z určitosťou znova zmení myslený účel galérie na prezentáciu "nevhodných fotografií ".Kto je na LZ dlhšie asi mi dá za pravdu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 1.10.2014 o 13:54

Dovolím si tvrdiť, že počet nezávislých hlasov veľmi málo závisí od úrovne fotoaparátu, a veľmi veľa od úrovne fotografa, podobne, ako dobré jedlo veľmi nezávisí od panvice, či sporáka, ale od kuchára áno. Ale späť k problému 50-tich hlasov. Ak odporúčané fotky majú byť nadpriemené podľa počtu hlasov, nech je tento priemer periodicky (napr. raz mesačne) prepočítavaný a odporúčané môžu byť len fotografie s vyšším ako priemerným počtom hlasov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kormp, 1.10.2014 o 12:24

súhlasím ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SimBa, 1.10.2014 o 11:09

Suhlasim s pouzivatelom Pascos ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 30.9.2014 o 23:13

tiez som za ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 30.9.2014 o 19:26

Aj ja som za. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SIAD, 30.9.2014 o 19:12

Pridávam sa ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 30.9.2014 o 18:48

som za, aby sa to zrusilo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pascos, 30.9.2014 o 18:34

ODKAZ admina je ak nas bude viac s takymto názorom tak sa to zmeni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Ondrik, 30.9.2014 o 18:07

súhlasím ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov