Heming hunting
dnes je utorok,  16. apríl 2024,  meniny má Dana/Danica,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:56,  dnes západ slnka: 18:36
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Demodikoza u psa - diskusia

autor: off Jaruj88
pridané: 9.8.2014 22:53

Chcem sa spytat ci sa už niekto , s týmto kožním ochorenim stretol u svojho psa. a aky bol další postup v liečení


počet zobrazení: 2 645
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Jaruj88, 11.8.2014 o 22:11

Objednal som si sampon peroxyderm a roztok tactic dufam ze to vyriesi problem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off S-i-m-o-n-k-a, 10.8.2014 o 15:11

Ja som sa s tým stretla u šteniatka Rotweilera, ktorý si to doniesol už od ,,akožechovateľa" (čítaj množiteľa). Mal to zatiaľ iba na hlave, tak som išla s ním k veterinárovi (nebol môj, ale ten chlap čo ho mal ani nevedel, kde je veterina). Tam mu urobili zoškrab, ktorý dali pod mikroskop a následne potvrdili demodikózu, dali Advocate, ktorý pôsobí proti demodikóze (je to pipeta s tekutinou, ktorá sa dáva na krk a následne sa rozlezie po celom tele) plus mu dali taký roztok strašne smradľavý, ktorý si mal nariediť a každý druhý deň v ňom šteňa kúpal (ale už si nepamätám, ako sa to volá). Čiže šup k veterinárovi, ak si ešte nebol, nech to podchytíte čo najskôr, lebo toto je vec, ktorú domácou medicínou nevyliečiš a pes sa z toho ani nevylíže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov