Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Tlakove skusky-NR resp.Nitriansky kraj - diskusia

autor: off Brianxxx
pridané: 12.5.2014 9:45

Ahojte,



neviete mi pls poradit kto robi tlakove skusky zbrani v NR resp.



Nitrianskom kraji?Co mam vedomost tak puskarstvo p.Gerhata v NR na Farskej je uz zavrete a jedine co som nasiel tak ARES Topolcany?Dakujem za pomoc!


počet zobrazení: 1 996
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Brianxxx, 12.5.2014 o 12:30

OK,dakujem pani za Vasu pomoc a vysvetlenie,najvyhodnejsie pre mna bude asi osobne zbehnut do pobocky skusobne v BA. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laco11, 12.5.2014 o 11:29

...tak ako konštatuje Baikal, nikto mimo uvedené skúšobne Ti tlakovú skúšku vykonať nemôže. Puškári a predajne zbraní a streliva to robia ako doplnkovú službu takým spôsobom, že vyzberajú zbrane od záujemcov a odvezú ich k autorizovaným osobám...samozrejme, že za túto službu okrem poplatku sa samotnú skúšku zaplatíš aj náklady sprostredkovateľovi...nie je to však nevýhodné pokiaľ si pobytom od skúšobní vzdialený... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Baikal, 12.5.2014 o 10:01

Kusove overenie zbrane (tlakovu skusku) robi autorizovana osoba, pokial viem, tieto sluzby robi Kunstrukta Defence na prevadzke v Lieskovci pripadne detasovane pracovisko v Kosiciach odkaz Dalsia spolocnost, ktora robi tieto skusky je Liptovska skusobna, ktora ma prevadzky v L. Mikulasi a v Bratislave odkaz Puskarske dielne spravidla tuto sluzbu len vramci svojej cinnosti sprostredkovavaju, takze ak sa ti nechce cestovat, moze vramci svojich sluzieb tuto vec za teba vybavit niektora z puskarskych dielni, takze uz len obvolat puskarstva alebo predajcov z tvojho okolia, ktori vedia tuto sluzbu ponuknut a dohodnut sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM