Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

sekcia Videá - diskusia

autor: off Doduin
pridané: 1.8.2008 15:26
Sem píšte návrhy, nápady a príspevky k sekcii Videá tu na stránke lovuzdar.sk
počet zobrazení: 3 694
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca admin, 17.4.2020 o 17:53

Viacerí ste nám písali, že videá v kategórii poľovačiek by nemali byť verejne viditeľné pre deti. Súhlasíme s vami a preto sme zaviedli možnosť sledovať videá v kategórii poľovačiek až po schválení. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jozef, 24.7.2013 o 21:44

Hronec to video bol strašne na pič* príklad!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 24.7.2013 o 21:22

Hronec, video som si pozrel, áno dávam za pravdu, že v druhej polovici videa je tých fotiek celkom dosť. Ale vzhľadom na silne emotívny príbeh, neskutočne krásne spracovaný, i keď doplnený fotkami si myslím, že na poľovnícky portál právom patrí a zaslúži si oskara a nie vymazanie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca admin, 24.7.2013 o 21:03

Hronec :) prepáč ak sa mýlim, ale naberám stále väčší dojem že ma naozaj chceš len z niečoho potopiť alebo zosmiešniť. Hľadáš vo mne chyby, nesnažíš sa mi pomôcť. 1. Dalo sa to napísať poštou, nemusel si takto verejne a nezabudol si spomenúť dodržiavanie pravidiel. (podotýkam že nemám s tým problém že si to napísal verejne, nemám tajomstvá ani nič zákerné resp. o zámerné porušovanie pravidiel sa nesnažím, ja len že sa to dalo i inak) 2. Alebo stačilo označiť video za nevhodné a určite by som to preveril. 3. nevieš dôvody, ja si ich tiež nepamätám za akých podmienok som schvaľoval toto video, či som nestíhal a nepozrel som video celé alebo len úrivkovite som to preklikal. 4. alebo som to jednoducho posúdil že je tam video, nie len fotky tak som to schválil. | Ok, ďakujem za upozornenie, idem sa na to video pozrieť a poriešim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 23.7.2013 o 20:26

admin,mne si pisal že videa z fotiek sa nemožu pridávat a toto je podla Teba aké-ID videa: 3841.Ma cez 8 minut a skoro cele su fotografie.Určite o nom vieš ked je tu na stránke.Načo su potom pravidla na pridavanie ked ich sam nedodržuješ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 15.6.2013 o 7:23

V sekcii videí boli doplnené dve nové kategórie: zbrane a zhody. Chcel by som poprosiť, ak máte niekto čas a chuť, označte mi prosím ako nevhodné všetky videá zhodov ktoré sú zaradené ešte v kat. iné. Aby som ich mohol presunúť do kat. zhody. Ďakujem vopred každému kto mi takto pomôže za pomoc! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 5.6.2009 o 10:42

Ok, dorobím, vďaka za námet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blackowicz, 4.6.2009 o 23:09

chcel by som tiež , aby boli videá hodnotené podľa bodov od 1 do 5 a boli pridané pri mene- nicku autora ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ray20, 19.3.2009 o 13:45

ja by som navrhol aby boli videa viditelne v profile autora tak ako fotky ked si chcem pozriet videa jedneho autora musim tam rolovat a hladat je to neprakticke hlavne ked chcete niekomu ukazat svoje video a musi to hladat.Keby sa dalo mat ich tak ako fotky v profile bolo by to asi lepsie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rezen, 16.3.2009 o 10:36

No podla mna by si mohol urobit PACI/NEPACI, lebo to 1 - 5 je take kadejake :D ale tak nech sa aj ini vyjadria.... nemozes to robit iba na zaklade mojho podnetu , a ostatni potom budu nadavat na mna .. bol by som rad, keby to bolo, ale nech sa vyjadria aj ostatni :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 28.2.2009 o 11:49

alan ... aj pre fotky bolo najskôr hodnotenie od 1 do 5 ale vzhľadom na zákernosť ľudí a neobjektivitu som bol nútený zmeniť to na Páči a Nepáči. Pretože vyjadriť sa Páči alebo Nepáči vie snáď každý. Ale pre hodnotenie 1-5 mal každý iný meter. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alan, 26.2.2009 o 19:54

Ja by som bol za, ale mohlo by sa bodovať napr. od 1-5. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.2.2009 o 10:50

Rezen - Dalo by sa to spravit, chcete to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rezen, 26.2.2009 o 0:35

Prednedavnom tu bola diskusia o hodnoteni videi, ale pokial viem, tak hodnotenie videi nieje. Nedalo by sa to urobit tak, aby sme mohli hlasovat aspon PACI/NEPACI, podobne ako pri fotkach ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 23.2.2009 o 12:29

Je to presne tak ako vraví milank. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.2.2009 o 21:48

Alan,ale to hodnotenie nie je naše,teda tejto stránky.Je to hodnotenie youtube.Ak ho chceš ohodnotiť musíš isť na youtube.com a tam by sa to malo dať pod každým videom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alan, 22.2.2009 o 18:23

Čo znamenajú tie hviezdičky u niektorých videí? Nevidím tam spôsob nejakého hodnotenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.10.2008 o 16:18

Ospravedlňujem sa, pozabudol som na ten email. Obe vaše videá som práve zverejnil na lovuzdar.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stopinko, 24.10.2008 o 14:14

uz som poslal komunikovali sme cez mail ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.10.2008 o 10:55

Stopinko - po nahratí videa na youtube.com mi je potrebné poslať (poštou tu na login admin alebo emailom) informacie o videu nahratom na youtube.com. Su to informacie aby som vedel o ktore video ide a udaje ktore mam zobrazit pri videu tu na stranke (nazov videa, datum a miesto natacania).
Ked mi taketo info niekto posle, snazim sa do tyzdna nahrat to sem na lovuzdar.sk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stopinko, 24.10.2008 o 9:30

technicka otazka , admin ako casto aktualizujes videa ? ja som svoje pridal na youtube - lovu zdar cez vikend. vopred vdaka za odpoved ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.9.2008 o 22:14

milank - hotovo ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 22.9.2008 o 8:19

milank - ok dorobím, vďaka za námet ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 21.9.2008 o 21:39

Čau Admin ešte by potešilo,keby sa v tej tabuľke štatistiky objavovala aj informácia o novo pridatých videách pri jednotlivých kategóriach.Dajme tomu po dobu jedného týždňa.Alebo vymysli niečo,aby sme vedeli,do ktorej kategórie pribudlo nové video,lebo úvod stránky nečíta skoro nikto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alan, 16.9.2008 o 22:45

Super,konečne je v tom poriadok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.9.2008 o 18:52

Boli vytvorené nejaké kategórie videí. Ak vás napadá ešte nejaká, do ktorej by teoreticky mohlo byť pridaných viac videí (teda, že kategória má zmysel), tak navrhnite. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rezen, 4.8.2008 o 10:58

Tak budeme robit videa podla druhu zveri.... alebo bude jedna kategoria ze MIX a tam sa budu davat videa kde bude viac druhov zveri :D vymyslite daco ... hodnotenie paci nepaci , ci sa dievca napaci alebo paci :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stiffler, 3.8.2008 o 23:41

jj,veru,nejake kategorie podla druhu,ale zase vysoka,diviaky,drobna, co jaaa viem,ked mam vo videu s kazdeeho rozku trosku? a aj hodnotenie by nebolo zlee,nech dievca vie na com je :P ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rezen, 1.8.2008 o 16:47

Dobry napad toto rozdelenie videi :D Uz ich je tam dost vela. Mali by sa rozdelit podla druhu zveri: napr.: Srncia, vysoka,diviaky,drobna, selmy, ostatne..... nejakych 5-6 kategorii by stacilo . Aj paci / nepaci je v pohode, moze byt :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 1.8.2008 o 15:27

Do akých kategórií by ste rozdelili videá? Tak ako sú aj fotografie, zišlo by sa to spraviť aj s videami. Aké kategórie navrhujete?
Chcete aby sa dalo za videá aj hlasovať ako za fotografie Páči - Nepáči? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM