Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

kadial chodiť - diskusia

autor: off slotik
pridané: 7.3.2014 21:08

Dobrý večer. Chcel by som sa Vás opýtať chodim za zhodami od začiaku prázdnin a nič. Chodim tam kde sa zdržiavali cez zimu napr. ozimina , mladiny ... a nič. Polovníci hovoria že už videli jelena iba z jedným parohom a že chodi jedna skupinka 12 ks jelenov. Chcel by som vedieť váš názor že či viac chodiť po lúkach a oziminách alebo po horách. Dakujem


počet zobrazení: 4 379
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off sumcar, 7.3.2014 o 23:27

dajte tym jelenom konecne pokoj !!!!

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

komentáre

zoradiť
off Jany4, 16.3.2014 o 20:48

Jelenia zver sa teras väčšinou drží na oziminách a hlavne na repke ale ak tá zver nemá klud tak migruje...zd revira do revíra ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 8.3.2014 o 15:19

Kadiaľ chodiť ?? po horách po dolinách po tých našich verchovinach od Vihorlata až k Dunaju a keby jelenia zver mala kľud stačilo by isť len na oziminy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 8.3.2014 o 12:40

tak ak mas suhlas polovnikov, alebo chodis s nejakym, potom je to viac menej ok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off slotik, 8.3.2014 o 11:01

a prečo by som mal mať problem šak ja ked najdem zhod ukažem polovnikom a oni mi ho vratia .... aspon zatial tak je :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kavee, 8.3.2014 o 10:55

Hladaj pri krmelcoch alebo kde zver chodí ale pozor lebo ked ta chitia más pochlebe :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off slotik, 8.3.2014 o 10:45

kaso79 ... môj oco nieje poľovník... ja chodím z jedným poľovníkom ale nie vždy iba ked má čas ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 8.3.2014 o 9:42

Kazdopadne, nemas polovny listok, nie si polovnik a vo veku 14 rokov nehladaj zhody bo budes za pytliaka...jedine ak s tatom chodis... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off slotik, 8.3.2014 o 9:37

sumcar .... nemysli si že teraz tých jeleňov preháňam kade tade ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 8.3.2014 o 8:38

Aj skupina TUBLATANKA vtexte piesni ,, Vo veľkej škole dní ,, spieva: Vo veľkej škole dní tichí chlapci nesedia iba tí vybraní, tí čo druhým povedia kadiaľ ísť,kadiaľ ísť, kadiaľ ííísť... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off jozef, 8.3.2014 o 8:36

Chodiť tam kde boli celú zimu ti je chuja platné ked na jar ste ich vytlačili preč možno aj cez niekoľko revírov :) Ale neboj tie zhody si ťa nájdu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sumcar, 7.3.2014 o 23:27

dajte tym jelenom konecne pokoj !!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM