Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

videosúťaž - diskusia

autor: off Rezen
pridané: 29.7.2008 10:07
Prave prebieha fotosutaz srncej ruje. Nebolo by dobre zacat aj videosutaz?? Nasli by sa prispieavatelia?
počet zobrazení: 3 891
počet hlasov: 1
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
správca admin, 2.10.2023 o 9:09

Posledné roky robíme iba foto súťaže. Mali by ste záujem i o nejakú video súťaž? Na akú tému? Aké podmienky súťaže (môže byť fotopasca vs. nemôže byť fotopasca)? Ďakujem vopred za každý nápad / názor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.9.2015 o 16:00

Výsledky videosúťaže:
1. miesto s počtom hlasov 156 Hronec
2. miesto s počtom hlasov 83 lavo333
3. miesto s počtom hlasov 61 xdarox
GRATULUJEME! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.6.2015 o 21:52

Práve sme spustili nami sľubovanú video súťaž na tému SRNČIA ZVER.

Termín súťaže: 16.6.2015 - 31.8.2015

Do súťaže sa môže zapojiť každý registrovaný LovuZdar.sk. Témou videa je srnčia zver - srnec, srna, srnčatá, srnčia ruja, lov srnca - všetko čo sa týka srnčej zveri. Tematicky nevhodné videá budú zo súťaže vyradené. Do súťaže nemôžete pridať video vytvorené z fotografií. Do súťaže môžete pridať i viac videí, najviac však 3. Videá zaradené v súťaži budú po skončení súťaže preradené do vhodných kategórií portálu LovuZdar.sk v sekcii Videí.

Odmenení budú autori videí, ktoré získajú do 31.8.2015 (vrátane) najviac hlasov.

1.cena: fotopasca (sponzor SVEHRA jagershop.sk)
2.cena: termo podkolienky LovuZdar.sk
3.cena: termo ponožky LovuZdar.sk

Hlasovať v súťaži môžu iba registrovaní pred začiatkom súťaže, čiže registrovaní do 16.6.2015.

Výherca súťaže bude vyhlásený na portáli LovuZdar.sk v sekcii Oznamy najneskôr 7.9.2015.

Tešíme sa na Vaše videá!

videosúťaž - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off soson, 12.11.2014 o 10:18

HRONEC URČITE MÁŠ LEPŠIE ŠANCE NATOČIŤ DOBRÉ VIDEO DO SÚŤAŽE AKO NEPOLOVNÍK, TAK ČO SA SŤAŽUJEŠ :-))) NEDA SA AJ POLOVAŤ AJ VIDEO NATAČAŤ. ALEBO DÁ, ALE ANI JEDNO NEBUDE PORIADNE. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 11.11.2014 o 17:57

Hronec, dnes o 9:12: neviem prečo takto reaguješ ... Cieľom súťaže nie je aby ste každý pridali hneď prvý deň všetko čo už máte natočené, ale aby portál žil spolu s vašimi zážitkami popri poľovníctvu a prírode. Preto i je termín súťaže tak natiahnutý do konca februára 2015. Každý vie, že takáto súťaž tu je, už začalo obdobie spoločných poľovačiek, tak aby mal každý možnosť ísť na poľovačku s tým, že vie, že na LovuZdar.sk je taká súťaž a aby sa snažil natočiť pekné video zo spoločnej poľovačky, ktoré bude môcť pridať do súťaže a zúčastniť sa tak. A keďže točíš videá, dobre vieš že natočiť nestačí. Je potrebný čas i na spracovanie videa, preto je termín až do konca februára, aby každý mal šancu a čas spraviť pekné video. Teším sa na vaše videá! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 11.11.2014 o 16:46

Jožko ved to je pod tvoju uroven,mysliš že keby tu bola srnčia ruja tak je to lepšie,nechapem daktore reakcie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 11.11.2014 o 9:12

Pozerám že sa videosutaž na temu spoločné polovačky pekné rozbehla. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 9.11.2014 o 10:44

Nikdy sa nedá zadať téma súťaže aby bola vhodná pre všetkých....to už sme s Dodom viackrát riešili a nejde to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca admin, 8.11.2014 o 21:44

Hronec vôbec som tak nerozhodol preto že kaso79 je poľovník. Neodmietol som ani tvoj návrh a sľubujem ti že srnčia ruja bude témou súťaže, ale budúci rok keď to bude aktuálne. Teraz máme aktuálne spoločné poľovačky, ktorých sa môže zúčastniť každý. Zdal sa mi to dobrý návrh. A to že nie si poľovník vôbec nevadí, kamerovať môžeš resp. zúčastniť sa poľovačky i keď nie si poľovník. Nevidím žiaden problém že by si sa nemohol zapojiť do súťaže. Môže sa zapojiť každý. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 8.11.2014 o 18:11

Jožko myslim si že ty ked tam daš hocake video bude vždy super tak nech ta to netrapi či si polovnik lebo nie a srnčiu ruju da o rok,pretože teraz by to asi bolo bezpredmetné:):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 8.11.2014 o 17:48

lubenko stane sa.Maš pravdu že zas je zvýhodnena jedna skupina.Admin chcel návrh na fotosutaž-boli dva.Rozhodol ako rozhodol.kaso je polovník ja nie tak asi preto.No čo už,život ide dalej. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 8.11.2014 o 16:26

kua to je rýchlost,a potom že sa tu nič nerobi,admin dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 8.11.2014 o 16:20

Hronec, dnes o 16:09: Videosúťaž vôbec nezapadla prachom, bude vyhlásená tak ako kaso79 navrhol na tému spoločných poľovačiek. Nezverejnil som to zatiaľ iba preto, lebo som vybavoval cenu pre víťaza do súťaže. Už som sa i dohodol s IBO Poľovník, venujú poľovnícky nôž víťazovi, len to musím dať dokopy a zverejniť. Bohužiaľ ma zdržiavajú niektorí, ktorí robia napriek, musím sa venovať tomu čo je aktuálne, a nie tomu čomu by som chcel. Rád by som sa venoval vývoju portálu a i toto mohlo byť už skôr, len ... To že navonok nepíšem denne čo robím na portáli, neznamená že sa mu nevenujem ;-) Čiže video súťaž bude na tému Spoločných poľovačiek. Môžete sa zapojiť. Tam myslím nie je ani obmedzenie že by sa niekto nemohol zapojiť, pretože spoločné poľovačky sú všade. A nie je to ani obmedzené že to musí byť spoločná poľovačky na diviaky. Kľudne to môže byť i na husi, kačice, bažanty, ... Termín bude do februára, čiže je na to dosť času spraviť pekné video. Teším sa na vaše pekné videá! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 8.11.2014 o 16:17

Hronec plný suhlas,zas je zvýhodnena jedna skupina a ešte Hronec chcel napisat A D M I N:):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Brut, 8.11.2014 o 16:09

Adin,tvoj návrh na videosutaž dako zapadol prachom.Ja som za.Ked bola fotosutaž z fotopasce-nemohol som sa pridat,nemam fotopascu,teraz je z danielej ruje-u nás nežije daniel.Vtedy si sa nepýtal že kto chce fotosutaž-spravil si a hotovo-čo tak zo srnčej ruje? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 28.10.2014 o 7:31

pozrel by som si dake videjka. a kedze ide sezona spolocnych polovaciek, dajte sutaz o najkrajsie video z polovacky (spolocne na drobnu, kacice, husy, diviaky, vysoka, skodna...). ved sme na polovnickej stranke ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 27.10.2014 o 14:14

Veru,videosutaž už dlho nebola. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 27.10.2014 o 11:08

Po dlhšom čase sa vraciam k tejto diskusii a otázke, bol by záujem o videosúťaž? Ak áno, navrhnite tému videosúťaže. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 31.7.2008 o 13:34

ja by som to nechcel, ale keby už bola tak až po skončení fotosúťaže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stiffler, 30.7.2008 o 21:51

no ja by som raaad prispel :P,nebolo by zlee ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 30.7.2008 o 19:15

Rezen-tak nad tým podvádzaním zatiaľ pouvažuj,premysli celý priebeh,keď budeš hotový daj vedieť tu alebo Adminovi.A budeme sa všetci tešiť :-).Aj u nás v združení máme kamery asi šiesti,ale ide o to,či niekto má tu možnosť vôbec si nájsť čas a na LovuZdar zavítať,s videom niečo spraviť,aby bolo pozerateľné a súťaže schopné.A nakoniec aj chuť sa s niekým vôbec podeliť o nejaký ten super záber,zážitok... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rezen, 30.7.2008 o 18:12

Podla mna ma dost polovnikov aj kamery a maju ponatacane aj pekne zabery nielen zo srncej , ale aj z jelenej ruje. Suhlasim s Milanom... to nebolo myslene , ze teraz hned aby sa " zajtra" zacala uz videosutaz :D Ale na druhej strane neviem kolko ludi sa zapojilo do fotosutaze , ale zatial to neni tiez vela: -)Ale Treba hlavne premysliet ako zamedzit podvadzaniu. To by bol podla mna najvasci problem... Lebo ludia sme rozny :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luciferPB, 30.7.2008 o 17:58

mnooo jasne vynikajuci napad___lenn robit video sutaž urciteho duhu zveri ,ak pri fotkach by bola blbost____tak z kazdeho cosik---najlepsie po jel ruji ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lanstiak, 30.7.2008 o 16:18

Zatiaľ nie, bolo by to kocúrkovo! Navrhujem pre admina ,fotosúťaž 2 - Jelenia Ruja 2008, s nezmenenou porotou! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 29.7.2008 o 22:34

S videosúťažou by som ešte asi počkal.Nebolo by Vás veľa a pre desiatích robiť niečo také je asi zbytočné.Ale neskôr prečo nie :-). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pakôň, 29.7.2008 o 22:16

:D nejaky by sa asi nasli ale asi nie tolko ako pri fotosutazi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM