Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

DDoptics - diskusia

autor: off gabes007
pridané: 20.2.2014 21:24

Ma niekto skutenosti s optikou DDoptics? ..dakujem


počet zobrazení: 4 876
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off lanus, 20.12.2020 o 10:26

Poprosil by som o praktické skúsenosti pri love s ďalekohľadom DDoptics Pirschler 8×56 Gen3 . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozefkraus, 10.5.2018 o 16:38

mate niekto skusenosti s DDoptics? zaujimal by ma tento puskohlad DDoptics Nachtfalke HDX 2,5-15x50 Generation 3 - osnova 4 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off peters, 25.2.2014 o 20:48

Ja mam pozorovaci pirschler 8x56 a max spokojnosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off millos, 25.2.2014 o 12:47

Mal som túto značku v 2,5-10x56 Nachtfalke zavesenú asi 3 roky na puške v ráži 300WM. Náboje boli dupané na vysoké rýchlosti a optika šlapala bez problémov. Veľmi slušné sklo, paralaxa tiež oceniteľná pre zásahy na väčšiu diaľku, a mne veľmi pasovalo napíšem aj pre neznalých tejto optiky: vynulovanie vertikálnej korekcie povytiahnutím a pootočením vežičky do "0". Ďalej oceniteľné osvetlenie červ.bodu spôsobom tzv.stmievania, čiže nemáš krokovanie intenzity...sám si to pridávaš plynule. Veľká výhoda pri zlých svetel.podmienkach.Veľa puškohľadov má silne svietiaci bod aj na najslabšej hodnote, včetne Meopty. Ak by som si mal kúpiť v tej cene puškohľad znovu, tak by bol jeden o ktorých by som uvažoval. Zlú kritiku som ešte naň nepočul...síce je to pomerne nová značka, ktorá je málo rokov na našom trhu...tak rád si vypočujem všetky kritiky na túto značku. Kontaktuj Lovec01, na cenu a daľšie info... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov