Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Laserovy nastrelovac - diskusia

pridané: 26.1.2014 19:59

Dobry den. Chcel by som sa spytat co si myslite o laserovych nastrelovacoch.


počet zobrazení: 3 733
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off urssus, 27.1.2014 o 13:12

Aj ja suhlasim s fridomf, hlavne ten opticky nastrelovac je velmi dobra vec, optika sa da doma pomerne velmi presne nastavit a na strelnici sa to uz len doladi. Samozrejme ze nic nenahradi kontrolne vystrely na strelnici, (ja osobne strielam tri)ale pri nastrelovani su tieto pomocky velmi uzitocne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off HUNTER75, 27.1.2014 o 12:44

Súhlasím s "fridomf". Používam všetky tri nastreľovače, a to na guľovnici i GB kozlici. Odporúčam kontrolu na strelnici. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tomi626, 27.1.2014 o 10:57

Nič neoveri presnosť zbrane lepšie ako rana z nastrelovacieho stojana na strelinici a presne vieš ma čom si, ale ty čo šetria to zistia najprv v lese a tak idu na strelnicu a potom nastava moment prekvapenia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off fridomf, 27.1.2014 o 10:43

Mal som toto odkaz a bol som stým maximálne spokojný (presnosť 99%),až sa to manipuláciou časom ,,rozšľahalo´´(hlinník a plast)a bolo po spokojnosti.Mal som v ruke toto odkaz tak som to odkukal a vyrobil.Je to piplačka a skúška trpezlivosti,ale dá sa to.Funguje to výborne,len presnosť záleží od toho,ako strčíš nábojnicu do komory. Musí ísť vždy rovnako a presnosť maximálna. Toto platilo,kým mi nespadol zo schodov a ostali mi oči pre plač. Ale,časom som vyrobil ďalší,ale do ústia hlavne.Maximálne presná sústržnícka robota sa vyplatila.Presnosť 100%.Je to veľmi dobrá vec na nastrelenie,ale zvlášť na kontrolu nastrelenia.Jeden môj kolega má toto odkaz a povedal,že keby oň neakým spôsobom prišiel ,kúpil by taký istý.(len tá cena) Ja si neviem predstaviť,že by som po každom ,,strepaní sa spravidla na puškohľad´´strieľal kontrolnu ranu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 26.1.2014 o 23:33

je to stejný jako když koukneš laufem na terč taky plus mínus 10cm i když si to necháš namontovat do vlastní vystřelený nábojnice P.S. vždycky se říkalo že kdo neovládá svoji zbraň tak by neměl lézt do lesa.To je pro ty co nezvládnou tak jednoduchou věc jako je nastřelení zbraně :-)))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off keceram1, 26.1.2014 o 20:49

Zbytočnosť.Ja radšej navštívim strelnicu kde maju perfektný nastrelovaci stajan a nechám si to tam nadstaviť.Spraví to vždy na max 3 náboje a za 10e nie je o čom spekulovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tomi626, 26.1.2014 o 20:14

Nazdar, ja som mal tento a som bol nespokojný , nikdy viac , neodporučam ,je to totálný blud ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jeger, 26.1.2014 o 20:10

Na hrubé nastavenie OK, doladiť to musíš tak či tak. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov