Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oblecenie Tagart - diskusia

autor: off kaso79
pridané: 5.11.2013 10:32

Zdravim vsetkych. Dostala sa mi do pozornosti firma Tagart ktora sidli v Presove a ponuka polovnicke oblecenie. Niektore veci ma aj zaujali, ale chcem sa opytat ci ma niekto skusenost s nimi. Trvanlivost oblecenia, materialy, prichytavanie sa bodliakov a spiny pri prechode travinami, zateplenie a pod...


počet zobrazení: 8 202
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Badzgal, 20.2.2024 o 9:28

ja mám od tejto značky bundu RAIN. Mám ju už asi 10 rokov a maximálna spokojnosť. Kúpil som ju hlavne kôli nepremokavosti a maximálna spokojnosť. Materiál drží farbu aj tvar žiadne vyblednutie ani mechanické poškodenie pochodil som v nej všetko možné aj nemožne. Bohužiaľ minulý rok už začala premakať no na to že som ju používal celé roky takmer nonstop (všetky ročné obdobia) a nikdy nebola ošetrovaná žiadnym prípravkom ani impregnáciou držala veľmi dobre. Poľujem aktívne aj za prudkých dažďov a nepriaznivého počasia a vždy som sa na ňu mohol spoľahnúť. Teraz hľadám niečo nové a opäť sa asi obrátim na túto značku no už nejaký novší model . Ak máte niekto skúsenosti s niečím novým dajte vedieť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off citulik, 19.6.2019 o 14:49

Chcem oprášiť tému, Prešovská predajña bola zrušena, nakupoval som tam. Je to príjemné oblečenie, nosí sa dobre a za slušnú cenu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on caddis, 28.3.2014 o 17:50

Ceny v e-shope na Slovensku sú zavádzajúce. Je tam chyba. Nakupujem priamo v predajni v Prešove a za úplne iné ceny, samozrejme nižšie. Ale predpokladám, že v Poľsku to aj tak bude lacnejšie. Kde presne v Muszyne je veľkosklad ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off remexp, 28.3.2014 o 16:27

Na Slovensku by som to oblečenie rozhodne nekupoval, ale v Poľsku. Rozdiel v cene je niekedy 4 a viacnásobný. Prikladám link na poľskú stránku a jej slovenský ekvivalent: odkaz a odkaz. Na každom produkte je neskutočný rozdiel v cene. V Muszyne pri slovenskej hranici je veľkosklad, takže sa to dá ešte lacnejšie... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 15.12.2013 o 17:06

Tak som sa nechal ukecat...rukavice tenke, ale spokojnost, neprefukalo ich ani pri 140kzh pri jazde autom , ruka von oknom :D Kupil som aj rain set, a ozaj windproof. jednoduche , kupil som do pohonu a na robotu ale zatial spokojnost..uvidime s vydrzou ako to bude:D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off palo83, 5.11.2013 o 20:26

Ja som mal od nich bundu zimnú a nohavice. Po jednej zime prešúchané veci. Je to velmi slabe oblečenie podľa môjho názoru a ku kvalite akej je aj drahé ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ppeter29, 5.11.2013 o 17:38

Tagart poznam dobre obliekol som priatelku a seba do 500 eura alebo 600 eur. Kamarat tam tiez nakupil za 500 eur a nosi to denno denne alebo ako nejaky doplnok, ziadnu zmenu to oblecenie este nema. Mi mame Nohavice 2x Kosele2x vesticky 2x rukavice1x Bundu 1x mikiny 2x svetrik 1x na zimu Gomera Pro Fire zimna nanoflisova bunda . Teraz zase nohavice na schodzu 1x a este daco neviem. Zatial vsetko paradne ziaden problem po roku nosi aj v Rakusku nohavice a nic. Jasne tie za 35 eur ked ich zobersie do lesa zo 50 krat aby sa medzi nohami nepresuchali. Treba pozriet tie trocha drahsie. Treba ist a pozriet sam a garantujem ze daco si kupis. Kvalita je za taku cenu ze az. Take cudo ako Jahty Jagt ci jak sa vola zavrhnes do potoka oproti tomu. Materialy ci horuco ci zima clovek sa vtom citi prijemne to garantujem. Treba vydiet oskusat omakat a az taky drahy nesu. A hned treba pytat 5 % s ceny dole ked sa rozhodnes neobanujes. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 5.11.2013 o 16:20

Tak nohavice mozem len potvrdit, material dost slaby presuchaju sa a po prani dost blednu, jedna sezona a dost ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Ondrik, 5.11.2013 o 15:48

takže nohavice slabota...pokiaľ sa to prešúcha behom roka tak to asi za moc stáť nebude, niekto tu písal, že sú to poliaci a odtiaľ neni asi ozaj nič dobré. čo sa týka šiltoviek, tak na to sa nedá príliš pozerať...predsa len šiltovka ako šiltovka...nevidím rozdiel v šiltovke za pár eček a v tej od blaseru či fjallravenu. mne sa od nich pozdával tento kabát... odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 5.11.2013 o 15:33

ja mam od nich dve siltovky v CAMO prevedeni, jednu som doteraz nosil a vyzera celkom fajn az na dost dlhy a celkom tazky silt. druhu som este na hlave nemal, lebo ta je zimna so stahovanim na usi. uvidime aka bude, ked dobre zmokne, zapadne snehom, alebo oboje... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUNTER5, 5.11.2013 o 15:18

Mal som dva páry nohavíc, obidva sa mi prešúchali behom jedného roka a pritom som ich nosil iba do školy. Aj keď nestáli veľa okolo 50e ale nikdy viac. Čo sa týka nosenia sú pohodlné ale materiál je veľmi slabý. Neviem si predstaviť ako by vyzerali po jednej sezóne na spoločných poľovačkách v našich podmienkach :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 5.11.2013 o 15:12

Su to poliaci, v Antone na dnoch Sv. Huberta boli a nevyzeralo to zle, veci vcelku pekne ale ku kvalite a trvanlivosti sa vyjadrit neviem, tam som ich videl prvy krat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 5.11.2013 o 13:44

Ktory model konkretne ta zaujima? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 5.11.2013 o 13:40

tiež by ma zaujímali skúsenosti s týmito ,,handrami,, Mám v rukách brožúru a na pohľad to vyzerá fakt pekne...hlavne to čo ma zaujalo je už vypredané, tiež dobréééé ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM