Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Mohli by ste mi prosim vas poradit ktore kupit? - diskusia

autor: off machines
pridané: 5.11.2013 9:14

Mohli by ste mi poradit? Ak ma niekto stym skusenosti.

počet zobrazení: 1 800
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Slavis, 5.11.2013 o 14:31

Hadat sa nechcem, ale tie Fox ja mam a problem s nosenim nie je ziadny, isteze nejake Meindl za 200€ budu kvalitou lepsie a pohodlnejsie, ale tieto Fox niesu ziadne drevaky v ktorych sa neda chodit, a hlavne co som ja ocenil ze su v mrazoch dost teple a maju velmi odolnu spicku cize nejake prepichnutie nehrozi, proste su to take ludove topanky za ludovu cenu, ziaden luxus ale posluzia dobre ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off polovnicek96, 5.11.2013 o 14:11

Ked mas na vyber stych dvoch tak tie od Demaru ale to tiez nieje vyhra :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 5.11.2013 o 13:45

len tak čo som pozrel..tak tie Foxi...to si ani neviem predstaviť na nohe, presne ako píše kaso79...a ten údaj do -40, tiež pobavil. Ten druhý model, vyzerá o niečo lepšie, teda aspon to bude lepšie sedeť na nohe, ale niečo podobné som už mal a viac by som to nechcel. Ja osobne som to veľmi rýchlo prepichol na rôznych stržňoch po hore ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 5.11.2013 o 13:42

foxy sa daju zohnať aj za 40E,skús army shopy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 5.11.2013 o 10:07

mne osobne by sa na tych foxoch nepacil sposob upinania...len dakymi dvoma paskami a snurkou stahovat hore....no neviem ci rpi chodeni by to nebola volna noha...predsa len tie Demary sa daju zasnorovat ako je potreba. co sa tyka tepelnosti asi budu rovnake...? neviem neskusal som ani jedny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off machines, 5.11.2013 o 9:26

Ja som ich nasiel na 53 skopiruj si moje odkazy do noveho okna a pekne ti ich otvori neviem sa rozhodnut ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM