Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Daxel - diskusia

autor: off blackwolf
pridané: 29.10.2013 10:50

Dobrý deň ,chcem sa opytať mám daxelku troj ročna fena a mam jeden problem je velmi bojazliva už od stenata a druhy problem robí v hore ked ide so mnou individualne tak všetko pekne ako ma hlasy dúry a ked pridu spolocne viacej psov ludi tak sa plonce popod nohy absolutne nema zaujem myslite že sa to može ešte zmeniť aj ten strach vypustiť


počet zobrazení: 3 201
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off misulatko100, 7.12.2014 o 10:52

Viktor Viktor.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zalesak, 3.12.2014 o 21:28

ja vlastním jej sestru Borkku Kostolný Háj , je to žiletka odporučam ti vziať šteňa od pána Berku, tam su vynikájuci predkovia nebudeš banovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Pindzo, 1.12.2014 o 17:46

Môj psík, ktorého som nižšie spomínal je z CHS z Jahodníckych hájov. Lenže minulý rok p. Berko nemal vrh daxlov, takže neviem, či bude mať budúci rok. Jeho chovná suka Bona Kostolný Háj je kvalitná v robote a tiež je pekná vo farbe- typická jelenia červeň. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 12matess3, 29.11.2014 o 18:46

Ďakujem za rady, tak za kvalitným šteniatkom som schopný pocestovať hoci aj do ČR, nemám s tým problém, pozná niekto chov. stanicu SPod Kavčiara, alebo Z jahodníckych hájov? Prípadne niekoho, kto sa tomu dobre venuje a vie to nejakú osobu? Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zalesak, 29.11.2014 o 16:14

na stranke kklubu si nájdeš všetký chovn jedince myslím feny neviem odkiaľ si kde by ti bolo najlepšie isťť pre šťeniatko ale tam v inzercii a v zozname choovnýých súk si najdeš všetky informácie. link je odkaz , odkaz nech sa páči ak niečo budeš potrebovať ešte kľudne napíš poštu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off abba1, 28.11.2014 o 22:26

Pindzo nie je to celkom isté, mal som kopovku, ktorá bez výcviku vliezla do každého obsadeného brloha a spoľahlivo vyháňala, viem aj o pár daxloch a BF, ktoré brlohovali ... pri jagošovi je tá pravdepodobnosť podstatne vyššia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 12matess3, 28.11.2014 o 21:38

Tak to je dobrá rada, v tomto prípade naozaj radśej suku Daxla, vie mi niekto poradiť, odkiaˇsi kúpiť kvalitné šteňa s dobrým predpoladom na prácu a poslušnosť? Nejaké chov. stanice prípadne chovateľov čo sa tomuto venujú? Ďakujem veľmi pekne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pindzo, 28.11.2014 o 21:12

Osobne si myslím, že porovnávať Daxla a Jagdteriéra sa ani nedá. Jegdteriér je proste teriér, ktorý je večne živý a každý jedinec má v sebe pudy proti škodnej čiže ako brlohár, takže sa ľahko môže stať, že keď pri obyčajnej prechádzke nájde brloh, tak ho už neodvoláš. Čo sa naopak pri daxlovi nestane, lebo je to proste durič. Ja mám 2,5 ročného daxla má FSMP aj duričské skúšky a dohľadaných 5 diviakov jeho durenie je spoľahlivé čiže som s ním spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 12matess3, 28.11.2014 o 20:01

Prajem pekný deň, prosím o radu, ktoré plemeno by sa viac oplatilo, Daxel alebo Jagdterrier? Po pracovnej stránke najviac dúrenie, ale sem tam aj nejaká tá škodná, a možno aj nejaká ta dohľadávka, ale v prvom rade dúrenie čiernej zvery? Po druhé úžasná spoločníčka do rodiny, na voľné chvíle, chce by som fenu, asi nie psa, radšej suku, čo by ste mi viacej poradili, nechcem aby bola fena ku mne agresívna hlavne a aby bola vďčná, ale hlavne aby pracovala? Ďakujem za rady a skúsenosti, príp. poradíte nejakú dobrú chov. stanicu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 13.12.2013 o 17:47

baxik teraz si napísal nesplnitelný sen každého klubu!A vieš čo? nič sa nestane :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off baxik, 13.12.2013 o 17:46

ta bojazlivost u daxlkopova je podla mna akosi dost rozsirena u ziadneho ineho plemena som si to doteraz tak markantne nevsimol klub by sa mal na to trochu pozriet a vyradit chovne psy ktore produkuju podobne stenata ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off exc125, 13.12.2013 o 16:43

polovat polovat polovat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off peeterko, 13.12.2013 o 14:11

s interpunkciou a gramatikou by to bolo nabuduce asi lepsie citatelne a pochopitelne. A podla mna sa z toho ten pes nedostane. Je to povahova crta, ktoru tazko zmenit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off clovek, 13.12.2013 o 13:52

len moj nazor mozno by jej pomohla spolcnost skuseneho psa a viac praxe podla toho co citam nema pravdepodobne vela moznosti si zapolovat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel