Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

nohy navzdy v teple? co si o tom myslite? - diskusia

autor: off kaso79
pridané: 9.10.2013 16:41

Co si myslite o tomto? Nikto ma odskusane?



odkaz

počet zobrazení: 7 349
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovnícka obuv
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off agbar, 10.1.2015 o 20:33

Neocenitelny otcov vytvor, kde to dal na kazdy posed. Funguje to skvele a velmi lacne riesenie. nohy navzdy v teple? co si o tom myslite? - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 11

komentáre

zoradiť
off Tomo123, 5.1.2016 o 19:51

Vyhrievané vložky do topánok - Dobrý večer, chcel by som sa poradiť s Vami s poľovníkmi či máte skúsenosti s vyhrievanými vložkami do topánok a či su lepšie tie vyhrievané vložky alebo vyhrievané ponožky . Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Bradacik, 11.1.2015 o 19:01

Na jednom fore som cital "navod" ako vydrzat dlho v mraze na posede, a funguje to. Naplnit termofor vriacou vodou, potom ho zabalit do nejakej starej deky, koseli.. Prist na poset, vyzut sa, zabit si nohy do tej deky spolu s termoforom, ja si pre istotu dam suche ponozky, aj ked pouzivam termo ponozky, ale suche su suche, obujem 'ciganky', a sup do spacaku. Sedel som v tom aj celu noc, a v pohode. Mam odskusane aj vyhrievacie vlozky, ale toto riesenie ma nikolko vyhod: - termofor vihrieva cely spacak (stehna, pripadne hrudnik, ruky); cena termoforu cca 10 Eur Nevyhody: - v spacaku je obmedzena pohyblivoast, treba ist trocha skor, lebo pokial sa do toho napakujete, tak to trva aj 15-20 min; po skonceni viac hod. polovacky sa studene/zamrznute topanky velmi zle obuvaju. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off agbar, 10.1.2015 o 20:33

Neocenitelny otcov vytvor, kde to dal na kazdy posed. Funguje to skvele a velmi lacne riesenie. nohy navzdy v teple? co si o tom myslite? - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 11

off keny, 12.10.2013 o 21:43

+ treba pri tych vlozkach asi ratat s tou hrubkou. nieje to zanedbatelne. ktovie ci by potom netlacila topanka. ci si treba kupit koli vlozkam vacsie topanky? :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keny, 9.10.2013 o 23:26

a co lacnejsia varianta? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on Stagstalker, 9.10.2013 o 23:05

Kamos ich ma, pouziva ich na chodenie v zime po meste ked vie, ze preslape cely den. Rovnako to vyuziva aj na prechadzky v prirode. Bez problemov, plnia ucel, je velmi spokojny. Treba kuknut stranku vyrobcu, ten deklaruje, ze by s pouzitim nemal byt problem ani pri sporte. Na posed, presun k posedu, stand, ci lahsi pirs podla mna budu fungovat spolahlivo a nieco vydrzia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keny, 9.10.2013 o 22:19

no vyzera to aale prinajmensom dost zaujimavo. mne je na nohy stale zima ja by som to bral keby to funguje..ale ktovie kolko to vydrzi..na chodzu by to asi dlhu zivotnost nemalo ale na posed to moze byt fajn.tam to nieje namahane ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 9.10.2013 o 21:49

Ja by som sa obaval se ta elektronika to dlho nevydrzi.... ked si predstavim ze je to chranene zhora len tou vrchnou vrstvou co bude asi nejaka pena tak nevie 90 kg tomu asi da zabrat.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off sipik, 9.10.2013 o 17:54

Vyzerá to zaujímavo, má to termostat, diaľkové... Len či tá elektronika vydrží, keďže je to také tenké. Asi to tu moc ľudí ešte nemá odskúšané, či? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM