Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

PORADTE VIDEOKAMERU - diskusia

autor: off FEKI
pridané: 9.10.2013 8:54

zdravim prosim Vas poradte mi nejaku sikovnu videokameru na filmovanie zveri, prirody do nejakych max 500e. Videl som od canonu a panasonicu aj lacnejsie len nerozumiem sa do toho. Dakujem


počet zobrazení: 2 727
počet hlasov: 0
okruh tém: video, kamerovanie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off jozef, 23.2.2014 o 21:23

Určite nekupuj staré a ešte aj na pásky zameraj sa na kamery v tejto kvalitatívnej triede na bežné používanie a ak si zručný spravíš tým aj niečo viac!! odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tomasoo, 23.2.2014 o 20:04

maju uz tie novsie kamery nocne videnia???a mozte mi poradit nieco z nocnim videnim. dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jirik, 9.10.2013 o 15:44

V této cenové kategorii to bude složitý úkol...Záleží i na tom, co si od kamery slibuješ.Možná starší Canon hv 40/ještě na pásky minidv/V každém případě bude dobrý zoom 12 - 20x/optický,digitální je jen šizení/ a hlavně kvalitní optiku schopnou snímat i za horšího světla.Panasonic měl vynikající typ GS 500/taky páska ale neumí HD rozlišení/- dá se koupit starší od 250e,Nové kartové Panasonic nejsou špatné ale cena bude taky přes limit .Obecně však platí za málo peněz málo muziky,takže velmi levná kamera jsou spíše vyhozené peníze.A pokud chceš něco natočit dobře,tak se neobejdeš bez stativu.Jinak budeš mít záběry jen pro vlastní vzpomínku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juross, 9.10.2013 o 11:32

to zaujíma aj mňa, chcel založiť podobnú tému ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov