Heming hunting
dnes je utorok,  30. apríl 2024,  meniny má Anastázia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:30,  dnes západ slnka: 18:56
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Najlepši pes do hory?? - diskusia

autor: off andy22
pridané: 22.6.2008 12:27
Mam 14 rokov a chcem si kupit psa do hory bez papieov .Poradte mi ake si mam kupit plemeno.Dakujem :)
počet zobrazení: 8 414
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 49 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 27.3.2010 o 14:47

andy22 zavri ich oboch na noc v aute do kufra keď ráno otvoríš zistíš kto ťa naozaj má rád a kto bude račej ,že ťa vidí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 27.3.2010 o 14:07

Tak to je super, potešilo ma to - gratulujem. Potom mi napíš, koho máš radšej :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off andy22, 27.3.2010 o 13:49

orol už mam 16 a mam aj priatelku aj psa :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 26.3.2010 o 17:02

Dobre radíš Orol :-) okrem očí nájde určite aj iné veci :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 26.3.2010 o 15:01

Aha, veď už máš 16 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 26.3.2010 o 14:46

Ako 14- ročný a len tak mať psa do hory len na prechádzky sa mi nezdá až tak múdre. Psa musíš vodiť po hore stále na vodítku a keď ho nemáš, môžu ťa buzerovať ľudia vrátane poľovníkov. Radšej počkaj ešte rok-dva a porieš si nejakú kamarátku na potulky prírodou :-) vieš, aké je to krásne v matke prírode??? Všade naokolo spievajú vtáčiky a ty sa pozeráš do prekrásnych jantárových očí...:-) Takže kašli na psa :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 26.3.2010 o 14:32

andy, prečo ti nevyhovuje tvoj huski ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukxus, 26.3.2010 o 13:31

najlepsi je ten ktori nehryzie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hops, 23.3.2010 o 11:57

jagdterier je najelepsi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 21.3.2010 o 8:42

Alebo kóliu prípadne je fajn bernardýn ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off melisko9, 20.3.2010 o 12:47

kup kopova ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laik, 17.3.2010 o 19:56

Edu
:))))))))))) ano majitelia psov sa naozaj podobaju .

Keby niektorí z nich boli aj takí milí a verní, ako oni. Okolie by to ocenilo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 17.3.2010 o 11:21

Ja doporučujem nejakého s chlopnavými ušami takého stredného tmavšieho . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off adamson, 17.3.2010 o 10:59

ja som teraz kúpil sučku BF síce bez PP ale rodičia sú s PP, obidvaja so skúškami pes je aj uchovnený ale sučka nie... to bol problém pre ktorý nemohli mať šteňatá papiere.... pri kúpe som aj dostal prefotený rodokmeň mamy.. sučka je veľmi živá a pomaly si zyká na nové prostredie.. dúfam že z nej niečo bude. LaL Zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 21.12.2008 o 15:16

:))))))))))) ano majitelia psov sa naozaj podobaju . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jaro1, 21.12.2008 o 14:34

Dobré. Som tiež čítal, počul a videl o takýchto prípadoch podôb ľudí. Mám suseda, vášnivý dlhoročný rybár - LEN muškár a uctieva, resp. dáva na popredné miesta rybu lipňa. Tento rybár- pozorujem ho už cez 30 rokov má presne TVÁR ryby lipňa. Veľa ľudí mu to aj pripomína. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jaro1, 9.12.2008 o 23:40

Áno, u poľovníckych psíčkov fenka. Suka je taký výraz.... no... taký hnusný a nedôstojný. Ale sučka je už pekný výraz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mimuscha, 5.12.2008 o 12:28

alfa: ja tiez radsej hovorim fena...z istych dovodov :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alfa, 5.12.2008 o 11:57

Po slovensky "suka". Viem, že to blbo znie, ale je to tak. Fena je z češtiny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andy22, 28.11.2008 o 21:09

Díky za rady kúpil som si psíka jazvečíka s papiermi a ešte rozmyšlam že si kúpim aj fenu:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off saintdevils, 28.11.2008 o 11:18

..teší ma , že si sa nechal ukecať a zobral si si psíka s PP. vždy je lepšie keď vieš čo kupuješ...je to najlepší štart pre chov psíka. na bezpapierakovi by si ušetril len na kúpnej cene a nikdy nevieš , či taký psík nemá v sebe niečo nepriaznivé po svojich rodičoch, resp. či jeho rodičia boli zdraví a nepribuzní.
držím palce a prajem veľa radosti s novým členom rodiny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mimuscha, 28.11.2008 o 9:02

zdravim chlapi...ja len jednu pripomienku...bez papierov znamena v tvojom pripade bez rodokomena?...ak ti mozem radit, nerob to...viem, ze je to asi o cene, ale myslim, ze vediet, kto su rodicia, ako sa spravaju, ake maju povahy, vlohy, skusky, pripadne, akymi problemami si presli, je pre tvoj vek a zacinajuce vodcovske skusenosti dobry start... :-)...drzim palce ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andy22, 21.9.2008 o 17:21

dakujem za všetky rady kupil som si jazvečíka hrubosrstého s papiermi som snim spokojny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cucka119, 24.8.2008 o 16:07

nooo, aj podľa mňa je slovenský kopov najlepší pes do naších podmienok :))) ale potrebuje naozaj skúseného majiteľa, pretože je to veeeľmi temperamentne plemeno... ja som najprv začína z jazvečíkom... bol to naozaj kamarát :) ...ale s ajd nemám skúsenosti... asi tak ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 33SRNEC33, 22.8.2008 o 15:54

sorri dokončim predošle ..... videl som toto plemeno vo sv antole na dnoch sv huberta a vraj su to dobry psici ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 33SRNEC33, 22.8.2008 o 15:53

ja mam 15 a na buduci rok na jar chcem doniest javvečika kratkosrsteho bez pp a tiiš by som ho chcel naučit nejakemu tomu posluch ....a jazvečikovity durič sa aj mne velmi pači vedel som toto plemeno ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andy22, 27.6.2008 o 14:35

Chcem si kúpiť fenku jazvečikového duriča bez pp za dobrú cenu 1000SK.Dakujem ico budem sa snžiť dobre ju vicvičiť :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lovec-bRuNo, 26.6.2008 o 23:22

ja mam 16 rokov a mam daksla!.....je to krasny psik.ja by som ti poradil toho,aj ked je to tak ze kazdy si chvali to co ma,ale ja by som ti radil toto! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ico, 26.6.2008 o 22:49

Doporučujem kúpiť si psíka s preukazom o pôvode (PP) a pohlavie si vyber sám. Bude to Tvoj prvý psík s ktorým sa budeš spoločne učiť. Buď vytrvalý a snaž sa pochopiť výcvik na účel pre ktorý chceš psíka mať. Budeš dlho spomínať na dobré aj zle lebo to bude tvoj prvý psík,ktorého si si vycvičil.Určite bude pre teba prospešné držať sa zásady "lepšie jeden krát vidieť ako 100 x počuť. Niekedy môžeš zohnať šteniatko aj lacnejšie. Doporučujem plemeno Alpský jazvečikovitý durič.Prajem Ti veľa radosti,trpezlivosti pri výcviku svojho štvornohého kamaráta. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off andy22, 26.6.2008 o 19:37

A čo vravíte na jazvečikového duriča?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Solirov, 26.6.2008 o 14:47

do hory na prechadzky - farbiar (kopov tiez nie je zly), ale musis si ho patricne vycvicit.. Jazvecik sa tiez da, ale farbiar je pokojnejsi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krepelak, 26.6.2008 o 12:50

Jeden můj kolega koupil svému synovi ( věk kolem 10-ti let) krátkosrtého jezevčíka a musím říci, že tak ten pes by tomu klukovi snesl "modré z nebe". Duriči jsou skvělí psi, ale jejich lovec. pud bude asi silnější než tvé povely a mít doma štváče zvěře- tak ti radím asi toho jezevčíka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 26.6.2008 o 10:14

Každý chváli to svoje. Mám kamaráta čo choval jazveciky.dachsle a kopovy a ten povedal,že lepšieho psa ako kopov nenájdeš. Raz darmo ...bol šlachteny v našich podmienkach a je to vidiet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinbb, 26.6.2008 o 10:07

no ja by som som ti odporucil s toho kopova alebo toho daxlika,lebo ich univerzalnost je väcsia a kedze mam daxlika tak s tych dvoch skor to,lebo je mensi a pomalsie zenie zver a ostrost je rovnaka ako u kopova.. zalezi aj ovsem na tom aku ma psik sam povahu a ako sa ti vydari. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andy22, 25.6.2008 o 18:44

ja by som chcel but farbiara,jazvečika,jazvečikového duriča a este kopova porad mi stýchto psov krepelak?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krepelak, 25.6.2008 o 13:56

Já osobně mám foxteriéra, ale vzhledem k tomu, že ti je 14 (času taky moc nemáš) bych ti doporučil nějakého slídiče, s takovým křepelákem (prepeliciar) nebo angl. špringrem budeš spokojený. Teriér by byl na těch procházkách k neudržení. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Goran, 24.6.2008 o 19:54

Kup si jagdteriera ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 49 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov