Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Plastová pažba Sauer 202 - diskusia

autor: off Fondo88
pridané: 6.8.2013 19:24

Ahoj viete mi poradiť kde by som zohnal plastovu pažbu na Sauer 202 kal.30-06.



A aká je tam aj cena, prípadne ja použitú dakujem!!!


počet zobrazení: 3 885
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
on sipik, 13.8.2013 o 9:48

Fondo88 Fluna Tec ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 12.8.2013 o 23:37

Turbiak alebo neotvárať nikomu aj ked zvoní a pekne to dokončiť :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Turbiak, 12.8.2013 o 23:17

luBOSSco preto sa pouziva pri cisteni vyvrtu takato trubka : odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fondo88, 12.8.2013 o 23:09

ja používam balistol ale kamarát mi doporučíl nrjaký keramický sprej volá sa na flu... a niečo a vraj je to skvele tak si skúsim to uvidíme ešte som premýšla nad ionovým čiernením vraj je to super odolné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off luBOSSco, 12.8.2013 o 21:53

Mne sa podaril iny husarsky kusok. Balistol Robla poznate? Taky cpavkovy hnus na cistenie usadenin mosadze a na odstranenie kazdej korozie. Chemicke cernenie je tiez v hlbokej podstate riadena korozia. No a ja som vlhku kefku z hlavne, na ktorej bol tento sajrajt, oprel o puzdro zaveru a odbehol som otvorit susedovi. Ked som sa o minutku vratil na puzdre som mal odstranene cernenie presne podla kefky. Skoro som plakal :D Nastastie cerniaca pasta za 7 euro to urobila, ale vzdy je to miestecko nachylne o trosku viac na pot a dazd, ale objavi sa to len ak zanedbam osetrenie balistolom.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Stagstalker, 12.8.2013 o 21:27

Ja pouzivam sauer vazelinu a balistol, presne ako uviedol lubos. Na niektorych miestach hlavne mi zisiel brunir (suchanim o odev a pod) cim su tieto miesta vyrazne nachylnejsie na hrdzu, preto zbran zasadne osetrujem po kazdom pouziti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 12.8.2013 o 20:49

Nemas ilaflon? Sauer vazelina za 2 eura je dobra raz za cas a k tomu klasika balistol... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fondo88, 12.8.2013 o 18:19

v sobotu ju mám isť skúsiť ale asi si ju zobrem ma to naštartovalo. potom dám foto. A čo naj mi doporučíte na ochranu pred koroziou na vonkajčok hlavne??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 11.8.2013 o 23:55

Wow ta je super, to by som hned menil za moj cierny plast :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 11.8.2013 o 19:55

Fondo zožeň foto aká to je.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fondo88, 11.8.2013 o 19:25

ja má triedu 3 a preto chcem plast ked chodím na posliednu tak sa mocem kade tade a nechcem to obúchať ako kantičku na maliny. mi teras kamoš ponúkol plastovú ale oranžovú reflexnú vyzerá to celkom dobre ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 9.8.2013 o 21:02

Ja mam napriklad najniziu triedu dreva bez ebenu a ma o 300g menej ako plast, no priznavam ze podpazbie je vyrazne subtilnejsie.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Stagstalker, 7.8.2013 o 18:26

Zmení, o cca.300g dole. Čo sa týka vyhnutia a vyplnenia dlane u saueráckeho dreva- drevenej pažby to je, ale pri plastovej pažbe som to nezaregistroval, neviem teda o tom, že by robili extra pažby pre ľavákov a pravákov, skôr mi to príde, že sú viac menej univerzálne. Je pravdou, že tú svoju už mám asi 5 rokov, mohlo sa odvtedy kadečo zmeniť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Fondo88, 7.8.2013 o 15:22

Dakujem chalani za pomoc lebo používam pušku často a nechcem si zničiť krásne drevo. A chcem sa ešte spytať nezmení sa pri tom váha zbrane? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luBOSSco, 7.8.2013 o 12:16

Ja som svoju kedysi predaval, no zmenil som názor. Je to super vec. Daj si pozor na toho predajcu z Prahy, kazda pazba od Saueru ma vyhnutie pre pravaka, či ľavaka a hlavne ma vybratie pre palec pri uchope pre konkretnu ruku pouzivatela (L/P). Ja som chcel za svoju myslim polovicu ceny novej, a tak sa aj predavali... Doplnene: podla fotiek vyzera ta prazska pazba ako pravacka verzia... 30-06 je standardny kaliber. Treba zhanat pazbu na standart, su aj magnum ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 6.8.2013 o 21:46

V inzercii sa občas objaví za cca 200eur.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Stagstalker, 6.8.2013 o 20:07

Dá sa objednať, skús cez Fraňa...cena je niečo cez 500eur, v SKK stála nejak 16 tisíc. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM