Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

pomoc pri výbere brokovnice na športovú strelbu - diskusia

autor: off majo2291
pridané: 13.6.2013 19:05

Chcel by som Vás požiadať o pomoc pri výbere brokovnice na športovú streľbu skeet. Som v tejto športovej disciplíne začiatočník ale chcel by som sa tomu venovať na trošku vyššej úrovni... Za pomoc vopred ďakujem!


počet zobrazení: 4 127
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off kaso79, 22.7.2013 o 20:03

Blaser je Trapista...so skeetom moc nema docinenia, co vsak nemusi byt priamo vylucenie, ze dobre neporadi...Mozno hej, napisat skus. Kazdopadne sa pozri co striela spicka vo svete ak chces medzi nich patrit...Perazzi a Beretta...Perazzi je asi cenovo menej dostupne, hlavne pre zaciatocnika, a tak asi Beretta...Tam mas rozne moznosti. Dnes je vsak trend nie 65tky hlavne ale 71cm, samozrejem chokovane, lebo uz pri novych pravidlach v finale s opacne strielanymi dvojstrelami sa davaju aj 1/4 choky a pod...ak ches napis do posty ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off Edu, 22.7.2013 o 12:47

obdobne ako soson poradí Ti Blaser300VM . Nezabudni však na cenové rozpätie aby vedel aké peniaze chceš do zbrane investovať .Dodám len že úspech je i o talente ale hlavne o treningu . Čiže strielať strielať a strielať . To chce zase iba peniaze aby si mohol tento šport prevádzkovať na vysokej úrovni . Dúfam že som neprezradil žiadne tajomstvo . Tá zbraň nebude totiž sama triafať . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 22.7.2013 o 12:41

Napis do posty nick Blaser300VM ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirast, 22.7.2013 o 12:34

Zdar zkus bettinsoli diamond lux.Mam ji 6 let a naprostá spokojenost. Zaleží ale kolik chceš do zbraně investovat.:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov