Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

baset hound - diskusia

autor: off koblih
pridané: 22.5.2008 19:58
co řikate na toto plemeno a popřipadě jake snim mate skušenosti,jak jste cvičili?
počet zobrazení: 3 141
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off growler, 27.7.2011 o 16:24

Pindzo no fajn,tak na treti rok snad uz zacne aj diviaky durit .. :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pindzo, 27.7.2011 o 15:48

Zdar !!! nie som skúsený kynolog, ale mohol by som poradiť. Mal som sučku baseta ako šteňa bola trošku tvrdohlavá ale naučil som ju základný výcvik naťahal nejaké stopy a tak. No na prvej spoločnej poľovačke ( mala asi niečo cez rok) nič nerobila odbehla asi 30 m a nič. Zobrali sme ju aj do obory a nič. Na druhý rok už začala duriť srnčiu,vysokú a v zime na spoločnej durila už aj rysa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 7.7.2011 o 13:34

Aj mňa by zaujimala vhodnosť tohto plemena pri diviakoch na spoločnej. Som počul, že nieje až také vhodné ale to bolo len také JPP. Takže by ma zaujimal názor nejakého skúseného kynológa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off syffon, 11.4.2011 o 21:43

ahoj,pred mesiacom som si zakúpil šteňa baseta,ale som nováčik. je to môj prvý pes,tak tých skúsenosti mám malo,tak by som tiež uvýtal nejakú tu radu pri výcviku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matuzalem, 14.3.2011 o 22:03

hmmm to ma nenapadlo dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dados, 13.3.2011 o 20:13

pozri foto , tam uvidis aj mjitelov , kedze nukto neprispieva ... zistis aspon cez psotu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matuzalem, 11.3.2011 o 21:54

Ahojte oživujem túto tému, snáď sa tu nájde niekto kto má skúsenosti s basetom alebo je to zabudnuté a v dnešnej dobe už len spoločenské plemeno? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov