Heming hunting
dnes je streda,  15. máj 2024,  meniny má Žofia,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:09,  dnes západ slnka: 19:16
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Samonabíjacie gulovnice - diskusia

autor: off mlsrb
pridané: 18.3.2013 19:38

Dobrý večer chcem sa spýtat na váš nazor na samonabíjacie gulovnice,páči sa mi takáto zbran a uvažujem o kupe niektorej z nich len som neni ešte rozhodnutý na konkrétnej značke a cal.Ak má niekto skusenosti či už dobré alebo zlé a je majitelom niektorej značky budem rád ked napíše svoje skusenosti dakujem.


počet zobrazení: 10 627
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off pavelb, 29.12.2019 o 17:11

mám nedobré skúsenosti s HAENEL SLB 2000+. aj po niekolkych opravach, výmene druhu nábojov to nie je samonabijacia puška- nevyhadzuje vystrelenú nábojnicu (strelivo NORMA tentokrát). Včera na spoločnej opäť zaseklo a nevyhodilo hned prvú nábojnicu, bolo treba strieľať ďalej ale ako...jajaj ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 4.10.2019 o 21:04

napr. IBO v ZV. mám ho tiež, len bacha na strelivo!!!!! SB vraj nie......môžem aj viac ak chcete.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mlsrb, 19.6.2013 o 20:09

Pozor páni nepovedal som že Sauer303 je zlá puška skušal som aj tu a dobre som si ju poprezeral a aj si z nej zastrielal,funkčne super bez problémov.Problém je v tom že je to strašne hrubá a ťažká puška a preto som si vybral SR1 je ovela šikovnejšia a lahšia cena nebola rozhodujuca.Momentálne som neni na uzemí SR ked sa vrátim pridám foto.O funkčnosti sa pre boha nebavme považujem to za samozrejmosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dlhydavy, 19.6.2013 o 8:28

Suhlasi so styerom.že najelgantnejšia je 303-jka.Vo Saueri vsadili na nadčasovy dizajn 200,202-jky a urobili dobre,škoda tej počiatočnej vadnej serie,ale to lahko odstranili. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 308Winchester, 18.6.2013 o 9:52

odkaz skús tuto , možno by ho vedel zohnať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off huber, 18.6.2013 o 9:15

Kde da dá kúpiť na Slovensku poloautomat Haenel? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 18.6.2013 o 7:45

mlsrb - len škoda, že zväčša si človek musí vyberať podľa toho koľko má v bumáške a nie podľa toho čo sa mu páči... Sú však aj také, kroré sa páčia takmer všetkým:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mlsrb, 17.6.2013 o 19:18

steyr-ved ja nikomu nevnucujem taku zbran a o tom je tá široká škála a velký výber značiek na trhu nech si každý vyberie čo sa mu páči a to je dobre a samozrejme kolko má v bumáške.Ja ti tvoj názor neberiem aj žena sa každému iná páči či nie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 17.6.2013 o 7:53

mlsrb - SR1 vyzerá rovnako ako všetky ostatné samonabíjacie guľovnice, či už je to Browning alebo Benelli, neviem čo ti na nej príde elegantné, asi len to, že je tvoja. Slovo elegancia sa dá v prípade samonabíjacej guľovnice použiť len pre Sauer 303... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mlsrb, 16.6.2013 o 22:04

Mám ju v cal.9,3x62 a poviem ti dáva to riadne prdy troška ma to zaskočilo čakal som riadne bomby ale toto je naozaj sila.Nad nou je nadhánkový Meostar r1 1-4x24 s osvet.osnovou naozaj je to dobré.Je to nové a nemám to vyskušané na ostro ale je nastrelená na RWS Evo 18,8g brutálna sila ved uvidíme na spoločných. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off nofi, 16.6.2013 o 20:57

misrb, v akej razi mas SR1? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mlsrb, 16.6.2013 o 20:32

Kupil som si Merkel SR1 a ešte som nevidel elegantnejšiu samonabíjaciu gulovnicu na našom trhu je prepracovaná do posledného detailu,či sa to niekomu páči alebo nie Nemci maju jednoducho najlepšie polovnícke zbrane aj optiku na svete. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pavelb, 16.6.2013 o 18:19

zdravím, kto má skúsenosti so samonabíjacími gulovnicami Haenel na jdenej strane a Heckler & Koch na strane druhej?. Ak ano, aké sú tie skúsenosti? Ď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nimrod, 3.6.2013 o 17:51

Tři roky používám pouze BROWNING BAR ZENITH BIG GAME 9,3x62.Přesný, spolehlivý a využitelný na společných i individuálních lovech.SUPER!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off mlsrb, 21.3.2013 o 11:12

Dakujem za vaše príspevky a čo poviete na Browning Bar alebo Merkel SR1 ma niekto takuto zbran a aké máte skusenosti.Hlavne ma zaujíma presnosť a spolahlivosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lovec84, 19.3.2013 o 12:27

8x57 IS je asi najvhodnejšie. Benelli Argo je tiež super. Po funkčnej stránke šliape ako švajčiarske hodinky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off steyr, 19.3.2013 o 11:53

Mne sa najviac páči práve 303 je to najelegantnejší poloautomat, niekto zase vychvaluje Benelli Argo, čo mi už nepripadá "moc poľvnícka" zbraň, každopádne presná streľba z poloautomatu vôbec nie je taká jednoduchá a rýchla ako by človek, ktorý z toho ešte nestrieľal čakal. Určite by som neodporúčal .30-06 ale buď 8x57 alebo 9,3x62(môj favorit) kvôli spätnému rázu a tým pohotovejšej streľbe ale i pre lepšie využitie pri spoločných poľovačkách kde sa strieľa i v mladine či porastoch... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 19.3.2013 o 10:27

Ja mám sauer S 303 a zatiaľ ma nesklamala. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov