Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Lokality na kamerovanie wildlife - diskusia

autor: off lukaz
pridané: 16.3.2013 21:35

Zdravim, chcel by som sa Vas opytat kde pri Kosiciach je vhodna lokalita na tocenie videii? Kde je moznost, stretnut zviery. Nie som polovnik a zatial som ani nic nenatocil. Neviem teda kde sa chodi a kde to nema aboslutne vyznam. Zajtra rano idem skusit stastie na bankov, raz som tam stretol srnu.



Dakujem za vsetky informacie.


počet zobrazení: 3 088
počet hlasov: 0
okruh tém: video, kamerovanie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off palobalaz, 13.7.2013 o 12:47

Migg - samozrelme je rozdiel v praci so zariadením. Ale to je aj rozdiel pri práci s profi kamerou a amatérskou. Ja som dokumentarista a filmár, bol som odchovaný na kamerach typu Betacam, Sony DH700...ale v poslednej dobe točím aj zakázkovú výrobu na fotoaparát, kvoli cenovej dostupnosti a využitelnosti vačšieho množstva objektívov. Paradoxne je točenie na fotoaparad filmovejšie, ako točenie na videokameru ( musíš viacej rozmýšlat a pracovat na obraze,s objektívmi... ako to bolo u klasickeho filmu ). Samozrejme je ale kamera pohotovejšia a ergonomickejšia.Každé ma svoje. Pre príklad, posledne som točil na foťák dokumentárny film a takto to vyzerá : odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off palobalaz, 13.7.2013 o 12:37

brcko - s autorskými právami je to tak, že čo si natočíš je tvoje, poprípade možeš kupiť, dostať zabery od znamich k volnemu použitiu, hudba - buď si zložiť sam, alebo kamarati, da sa samozrejme kupit čokolvek, poplatky nie su zavratne, poprípade sa da niečo stiahnuť free z netu, bez autorských prav. Idealne riešenie je koprodukčna tvorba s dakou TV, ktora sa o to postara. Zaleží akým štýlom sa hodlaš film produkovať a na ake učely. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off duso2, 16.6.2013 o 8:37

Podla mna sa da zo zivota divej zveri zachytit vela v noci,kedy je najma aktivna.Samozrejma clovek musi mat vykonny noktovizor co ma vysoke riadkovanie a nezrni.Ked sa to cez adapter spoji z fotakom su z toho celkom zaujimave zabery,avsak zelene foto/video. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Migg, 15.6.2013 o 16:46

Je nejaký rozdiel s kamerovaním na foťák a normálnu kameru? Chcel by som spraviť nejaké videá ale vôbec sa v tom nevyznám. Ďakujem za prípadnú pomoc :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukaz, 6.4.2013 o 14:47

Co je to za blbu otazku Citulik? Preco by som mal zver plasit? Ma este niekto nejake napady a skusenosti kde by sa mi postastilo? Odvdacim sa videom. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off citulik, 28.3.2013 o 21:01

Ideš točiť, alebo plašiť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vivatvikend, 21.3.2013 o 19:20

Kavecany ZOO :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku |