Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Odpudzovače na diviačiu zver - diskusia

autor: off borgeo
pridané: 18.2.2013 20:12

Aký spoľahlivý odpudzovač na diviačiu zver doporučujete? V tomto prípade ide o "ochranu" malej záhrady na mojej chalupe. Pozemok sa nedá fyzicky oplotiť. Na jeseň som tam vysial nový trávnik a odvtedy sa pravidelne stáva terčom "útokov" diviakov. Diviak v mojej záhrade sa mi naozaj nepozdáva.

počet zobrazení: 9 389
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off lct-S, 31.1.2018 o 8:23

k 18.2. o 21:44. :-) borgeo tie zdola nepouživat cez ruju. Pritahuju jelenov ku špajzi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tanak, 30.1.2018 o 20:28

najlepšie plaší guľovnica ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marco8811, 19.2.2013 o 10:04

tie vlasy fakt pomáhajú ... ale proti všetkému nie len proti diviakom :D :D ... stačia silonky napchať zavesiť :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.2.2013 o 21:55

Ja to mením aká príde blond či zrzka alebo čierna je jedno ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 18.2.2013 o 21:44

No z vlastných vlasov by som zásobovať tie vrecká každé dva týždne asi nestíhal :-) Fakt tie vlasy pomáhajú? A sú lepšie blond alebo tmavé :-)) alebo zhora či skôr zdola :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off sovo51, 18.2.2013 o 21:33

Ak máš nejaku známu kaderníčku tak jej povedz nech ti odloží vlasy... doma si sprav látkove vrecúška do ktorých dáš vlasy a zavesíš ich a malo by to pomôcť.. zhruba po dvoch týždňoch meniť.. u nás to tak robia a zatial pomáha ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 18.2.2013 o 21:25

findula, vyzera to spolahlivo. Funguje to len na diviaky, alebo aj na inu zver? Nerad by som s tym zase vyplasil polku hory, deti si takisto zvykli pozorovat zver v blizkosti chalupy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.2.2013 o 21:16

Tak to je super ak to vydrží týžden je to nadmieru spokojnosť . Ja som poznal zatial iba jediné plašidlo len do toho treba fúkať odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 18.2.2013 o 21:14

Edu funguje ale je to potřeba každý týden obnovovat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.2.2013 o 21:06

Rudo a funguje to ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off koteky, 8.8.2011 o 15:18

Dobry den ,,je to dobra vec,tieto repelenty mozno aplikovat rôzne,najlepsie na lieskovu palicu pripevnit vatu alebo nieco s bavlny drôtom ,aplikovat repelent.Tieto zariadenia treba premyslene rozmiestniť na určene miesto. plusy-mensie naklady ako plašiče alebo oplôtky minusy-zver si na pach moze zvyknut ,ptreto treba menit vyrobcov alebo druhy.. Hukinol,Hagopur a dalsie dostupné repelent funguje-opatrenia su v minusoch ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jami, 19.4.2011 o 21:41

odpudzovace zvery -

ma niekto skusenosty z chemickymi odpudzovacmi diviacej zvery ? plusi minusy dik

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov