Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

ma niekto skusenosti s marlin XL7? dakujem... - diskusia

autor: off Matejj
pridané: 21.1.2013 16:37

o remingtone 770 sa tu pisalo , ale o tejto zbrani tu moc info nie je, ak niekto poradi o nej budem rad vdaka...


počet zobrazení: 4 268
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off dreamer4u, 22.1.2013 o 10:01

Vlastnim marlina x7vh co je ekvivalent s tazkou tercovou 26 pal. hlavnou.Zbran je extremne tazka cca 4,2 kg ale presnost je uzasna.spatny raz v 308 win minimalny,dlha 66 cm hlaven.Bohuzial prevedenie nic moc.Tam som velmi sklamany.pazba plastova pekna a celkom dobre sedi ale bohuzial duta a to asi preto aby neisli s vahou nahor.nema zasobnik takze vybijanie iba cez zaver co niekomu moze vadit.poistku by som si taktiez predstavoval inaksiu.Avsak co sa tyka cena pomer kvalita tak si myslim ze snad to najlepsie v tejto kategorii.Funkcnost zatial maximalna spokojnost.XL7 si myslim ze je to asi snad to iste len to nema tazku varmintovu hlaven.ako pracovnu gulovnicu mozem iba odporucat.Tod zatial moje postrehy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Kahles73, 21.1.2013 o 18:10

Vlastním ji rok a můžu říct že je to lehká,přesná pracovní flinta o kterou se nemusim strachovat.Hodně lidem vadí že není možnost vyndavat náboje spodem ale jde o zvyk.Mám ji v .30-06Sprg,místo weaver lišty jsem dal Leupupold QR a taky mi vadila ta pojistka na spoušti tak je taky venku,štelovací šroubek na spoušť jsem vytočil co to šlo a teď je OK.Teď více využívám Rem.700. ma niekto skusenosti s marlin XL7? dakujem... - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov