Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zbrane - diskusia

autor: off Rintano
pridané: 5.1.2013 19:17

Mohol by niekto prosim napisat kde by bolo mozne na juhozapadnom Slovensku vyskusat, alebo aspon zobrat do ruk nasledovne zbrane:


Tikka T3 Varmint


Howa M1500 Supreme Varminter


Remington 700P


Merkel RX Helix



Dakujem za informaciu

počet zobrazení: 4 136
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Rintano, 11.2.2013 o 20:42

Dal som na vyber Merkel, viem ze je skvela zbran, kvalitativne ovela lepsie ako ostatne. Len nie je moj prvy vyber, a to nie len kvoli cene, ale aj kvoli tomu, na co bude pouzite. Merkel je lovecka zbran, ale ja budem pouzit hlavne na strelnici 100-400m a nie som presvedceny, ze z styroch zbrani prave Merkel je najlepsie na tie ucely. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 11.2.2013 o 19:45

Dal si na vyber Merkel a hned si ho aj sam zavrhol kvoli cene. Ostatne su zbrane ktore su defacto na rovnakej urovni. Takze je takmer jedno ktoru si vyberies... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 11.2.2013 o 17:16

Rintano osobne skor odporucam vystavu v Salzburgu, aj ked aj na FeHoVe toho bolo dost ale na takychto vystavach sa neda zrucit ci tam akurat budu take zbrane ako chces, pripadne este Jaspowa vo Wiedni, ale v kazdom pripade skus si pred tym ako tam pojdes pozriet zoznam vystavovatelov, aby si tam nesiel zbytocne, vsetko su to predajne vystavy urcene pre verejnost a vacsinou su tam predajcovia a vystavuju sortiment, ktory sa predava vo vacsej miere, samozrejme nevylucuje to ze tam tie zbrane budu, ale 100% by som sa na to nespoliehal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rintano, 11.2.2013 o 16:26

Ano, je celkom presna zbran, ale stale stoji 2x tolko ako tie ostatne. Bohuzial vyzera to tak ze Tikku Vramint drzat v ruke tu na Slovensku neda, len ged ju kupim :( Bol niekto z Vas minly Rok na FeHove v Madarsku? Mozno tam je mozne pozerat na zbrane ktore ma zaujimauju? Alebo Fehova je vacsinou len pre rybarstvo a polovnictvo, a zbrane tam nie su v takom velkom mnozstve? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 5.2.2013 o 19:35

odkaz pekné pekné.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.2.2013 o 19:34

Rintano tak to mení všetko čo som napísal . Takže moje doporučenie ber ano bezpredmetné . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rintano, 5.2.2013 o 18:13

ano Edu, viem aj ja, len: 1. Ja potrebujem tuto zbran 80% pre strelnicu a 20% polovacka 2. Merkel RX Helix aj v prevedeni Explorer ma cenu ako 2x Tikka alebo 2x Remington 700p alebo 3x Howa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.2.2013 o 15:34

myslím že tu netreba nič skúšať a merkel helix je jasný víťaz . Doporučujem arabeska . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rintano, 5.2.2013 o 13:02

Dakujem pekne za odpovede. Bohuzial nikde nemaju Tikku T3 Varmint na sklade. Keby nahodou niekto z Vas mal, a vedel by najst trosku casu aby som na to pozeral a drzal v ruke len na chvilku, bol by som velmi vdacny. Ked mozne tak okolo BA, DS, GA, KN, SA.... Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off nofi, 6.1.2013 o 16:42

Merkel RX Helix je v predajni Poľovník na Vajnorskej v BA. Pred Vianocami som ju tam držal v ruke. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off palo3006, 6.1.2013 o 11:10

howu vyskusas pri martine obec draškovce 0907816643 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 5.1.2013 o 20:21

Tikku, Remington, Merkel skus u Jedličku Howu neviem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM