Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kde zohnat strelivo HSM? - diskusia

autor: off ferdo
pridané: 26.12.2012 22:54

Nejake tipy? vdaka! najlepsie nieco v 300WSM...

počet zobrazení: 1 709
počet hlasov: 0
okruh tém: strelivo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off ferdo, 28.12.2012 o 10:18

Neviem kde sa kto docital o problemoch so zhananim streliva do 300WSM, ale na tejto stranke je to normalne. Co neviete citat pani?:))). Pytam sa na konkretnu a to dost nestandardnu znacku, ktora laboruje do svojich nabojov strely znacky Berger. Kedze nie som prebijac, tak si len jednoducho zistujem moznosti....nic viac nic menej... Potom jedine pozhanat sikovneho prebijaca, alebo kupit cinske vahy a pustit sa do toho sam...:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BLEIKER, 28.12.2012 o 8:25

Katuska1-EDU to nemyslel zle,len jednoducho ak ide niekto do kalibru ako 300WSM-proti gustu nič,tak musi ratat s problemami pri zhanani streliva, zvlašt ked zhana konkretny typ streliva,alebo prebijat.Nič ine za tym nehladaj,len je to inak napisane.A viem o čom hovorim,sam mam kaliber,kde majitelov na Slovensku poratam na jednej ruke.Ked som s nim začinal a pytal strelivo,tak pohlady predajcov sa ani nedaju opisat.Dnes je to už malina. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Katuska1, 27.12.2012 o 11:06

Edu cim dalej citam tvoje prispevky tym viacej pochybujem ci mas vsetkych doma,zaamysli sa nad tym co pises neda sa to uz citat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 27.12.2012 o 9:41

...v Europe nepredavaju cez ziadneho predajcu...v Rakusku ti to manik cez KETTNER vybavý..ale musis vziat aspon cca 6-10 krabiciek nabojov...takze aspon 600-1000 € podla mna. Do 300 WSM je na vyber toho dost aj u nas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 26.12.2012 o 23:28

Ja som kedysi zhanal toaletak a vložky a teraz je toho dosť . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM