Heming hunting
dnes je sobota,  18. máj 2024,  meniny má Viola,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:05,  dnes západ slnka: 19:20
IBO výpredaj

Obľúbené poľovačky - diskusia

pridané: 25.12.2012 11:55

Poľovačka,ktorého druhu zvery je vaša najobľúbenejšia a prečo?

počet zobrazení: 7 344
počet hlasov: 2
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off Hekler, 25.12.2012 o 15:54

najkrajšia poľovačka je každá kedy môžem poľovať ...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 22

komentáre

zoradiť
off janci1955, 14.12.2015 o 20:40

Poľovačka na diviaky a na asi 1O cm snehu má svoje čaro, a svoje urobí aj kráľ našich hôr a jelenia ruja to sú spomienky na ktoré sa rád spomína a nezabúda! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 24.7.2015 o 19:32

kikama Tvoj dedo to zabil :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off keke, 24.7.2015 o 18:32

U mňa jednoznačne vyhráva lov srnca.Obdivujem tú nekonečnú variabilitu srnčích trofejí.Druhou mojou vášňou je líška.Lovu Zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off vlado59, 24.7.2015 o 18:18

Každá poľovačka má svoje čaro ale líška v zime to je pre mňa zážitok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MatoN, 24.7.2015 o 12:02

Pre mňa je najkrajšia poľovačka v spetembri cez jeleniu ruju...je to pre mňa vrchol poľovníckych zážitkov...nie na darmo sa hovorí, že jeleň je kráľ našich hôr a tak vnímam aj lov jeleňa cez ruju..samozrejme, že každá poľovačka má svoje čaro a rovnako sa teším na srnčiu ruju a poľovačku na diviaky cez spln na čerstvo pokosených strniskách, keď je na nich ešte slama..ono každa poľovačka je o zážitkoch a krásnych spomienkach..mám však aj aj také poľovačky, ktoré nemusím, a to sú predovšatkým decembrové spoločné poľovačky na diviaky. Na tie chodím len z povinnosti a to aj napriek tomu, že mám psa.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kikama, 17.7.2015 o 12:27

Zatiaľ poľovačka na diviaky,spomínam si na prvú,na ktorú som bola pozvaná v Klíži,rozostavili nás hustejšie,po ľavej strane som mala deduška,ktorý zbadal,ako sa na mňa rúti diviak s rozstrelenou sánkou a kričal : ,,DIVONKA UTEKAAAJ!! Diviaka som dostrelila.Bude to už viac ako desať rôčkov,no rada na túto poľovačku s úsmevom spomínam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jagermeister83, 10.7.2015 o 14:18

Lov na pernatú zver ako kačka,bažant,holub...,mnoho poľovníkov neodolá lovu tejto zveri.Najme poľovačky na bažanta sú na dolniakoch obľúbené.Či,sa mýlim? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Jeger, 27.8.2014 o 21:51

Nikdy ma to nelákalo ani neláka, dokonca keď mám ísť na spoločnú do susedného združenia tak len so zaťatými zubami...najradšej som v našom PZ, tam kde sa staráme, vidíme ako to rastie, selektujeme, užívam si krásy revíru...toto je NAJ a je jedno či na líšku alebo jeleňa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off jagermeister83, 27.8.2014 o 21:29

A čo tak poľovačka na exotickú zver? Mnoho"zelených sŕdc" túži po niečom takom aj keď to nie je zrovna najlacnejšie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jagermeister83, 21.5.2014 o 21:17

Lov srnca.Pre nejedného poľovníka je najobľúbenejšia poľovačka práve na túto raticovú zver.K tomu neodmysliteľne patria zážitky strávené hľadaním a vábením vytúženého srnca. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bakchus, 11.3.2014 o 19:21

Niekde kde som ešte nebol na niečo na čo som ešte nepoloval... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jagermeister83, 10.3.2014 o 19:28

Mnoho poľovníkov určite nezabudlo na jarný ťah slúk spojený s lovom a večernou alebo rannou atmosférou v prírode. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off majko82, 18.11.2013 o 18:01

Každá polovačka je krásna ktorú prežijem v spoločnosti priateľov alebo individuálna ktorú prežijem v spoločnosti mojich štvornohých kamarátov ale moja naj naj je srnčia ruja :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off jagermeister83, 18.11.2013 o 15:25

Spoločné poľovačky na diviačiu zver majú rozhodne u mnohých poľovníkov svoje miesto v ich "zelenom srdci."Svojou atmosférou nielen počas samotnej poľovačky,ale aj po jej ukončení. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jagermeister83, 27.10.2013 o 16:55

Rochajúce daniele,buchot lopát pri súbojoch,nespočetné množstvo zážitkov a k tomu pekne vyfarbená jesenná príroda to je danielia ruja.Pre nejedného poľovníka nezabudnuteľná a možno aj naj poľovačka spájaná s touto zverou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 17.9.2013 o 10:31

pre mna je to jednoznacne splocna na diviaky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Rimo, 17.9.2013 o 10:11

niekedy ani nevábim, len tak sedím a vychutnávam si to ticho a caro mrznucej krajiny :) no proste pecka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jozef, 15.9.2013 o 11:27

Rimo hej na zasneženej lúke ked si priťiahneš na vrešťadlo lišiaka..to áno!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rimo, 15.9.2013 o 10:55

No chvalabohu ze u nas je to zakazane... Co sa mna tyka tak u mna top 1 je polovacka na lisky v zime :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jozef, 14.9.2013 o 15:05

Aj takto sa loví v civilizovanej Amerike ktorá je na úrovni..asi je to pre nich oblúbené..podla mňa kokotizmu* odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off urssus, 31.8.2013 o 18:36

Mojou najoblubenejsou je polovacka na lisku pocas zimy. V prirode je taky pokoj, ticho a je krasne sediet zababuseny na posede a cakat kym prijde tien v podobe lisky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off jagermeister83, 31.8.2013 o 17:42

Myslím,že veľmi obľúbenou poľovačkou je lov jeleňa.čoskoro je tu jelenia ruja.pre mnohých poľovníkov jedno z najkrajších období,ale aj zážitkov strávených v prírode pri pozorovaní a vábení kráľa našich hôr. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off michal89, 26.12.2012 o 19:42

najradsej mam polovacky na diviaky a po dnesnom zazitku mozem povedat ze mam pri nich aj najviac adrenalinu co este viac umocni zazitok z lovu :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off cita, 25.12.2012 o 22:33

A co vábení jeřábka, přiskakování k hlucháňovi... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off hunterr, 25.12.2012 o 20:29

Súhlasím s tými, čo tvrdia že každá poľovačka má svoje čaro. Avšak spoločná poľovačka na diviaky má predsa len iný charaktér a atmosféru. No mojou srdcovou záležitosťou je poľovačka na líšku na obnovci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off namor676, 25.12.2012 o 16:00

Hekler 1* ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 25.12.2012 o 15:54

najkrajšia poľovačka je každá kedy môžem poľovať ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 22

off Edu, 25.12.2012 o 13:56

Moje nakrajšie polovačky považujem lov sluky ja na jarnom ťahu. Ten je dnes už zakázaný . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off horar1992, 25.12.2012 o 13:53

mám rád východy slnka...nemusím polovat stačí mi ked si počas ruje sadnem na borovicu a sem tam si zaručím a počuvam to najkrajšie obdobie roka aj takéto zážitky maju svoju cenu aspoň pre mňa samozrejme,že je toho viacej nielen jelenia ruja ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 25.12.2012 o 13:35

súhlasím s jegerom,každá poľovačka má svoje osobité čaro,keď sa v máji približuješ ešte za rannej rosy za vytúženým srncom,alebo v septembri piršuješ za ručiacim jeleňom,či za rochajúcim danielom v októbri,keď v diaľke uvidíš silného barana a pomaly sa ku nemu približuješ...no pre mňa osobne má najväčšie čaro poľovačka na diviaky,či už individuálna alebo aj spoločná poľovačka,pre mňa je diviak naozaj "rytierska" zver ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off Jeger, 25.12.2012 o 11:59

Na to sa asi ani odpovedať nedá, každá má svoje čaro... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM