Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Brokovnice Mallard, Redhead Deluxe Česká zbrojovka - diskusia

autor: off michmich
pridané: 20.12.2012 16:54

Čo hovoríte na tieto brokovnice, resp. aké sú vaše skúsenosti s nimi?



počet zobrazení: 6 718
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off lovecmiro, 15.1.2019 o 6:14

Zdravim .. Ja mam Mallard 12-12/76 a za tu cenu nemôžem povedať nič zle. používam hu ako na spoločné poľovačky tak aj na asfaltové holuby. Jedine čo mi zo začiatku trochu vadilo je ťažší chod spúšti. Ale rýchlo som si zvykol. Inak čo sa tyká opracovania je to veľmi pekná zbraň, odolná. Samozrejme treba brať ohľad na to aká je to cenová kategória. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Daniel8, 10.1.2016 o 16:04

Mam canvasback, coz je to iste by som povedal. Akurat mam 76cm hlavne. Som s nou spokojny co sa tyka spracovania, ale spodna hlaven je vyosena od hornej,takze sustrel je dost od seba. inak vrchna hlaven cez cyl. choke stirela slug od 0 po 60m stale rovnako. 2cm hore,dole. chcem to dat vyreklamovat, ak sa bude dat, lebo aj broky idu dolava dole z tej spodnej hlavne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off caddis, 10.1.2016 o 15:36

Skúsenosti s brokovnicou CZ-USA REDHEAD 12/76. - Má niekto praktické skúsenosti s touto brokovnicou ? Mal by som záujem o jej kúpu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 5.2.2013 o 14:07

brblos asi potom zobrala CZUB predaj unionu a dala ho inej fy. kedy ste boli tu brokovnicu pozrieť? Mal si ju v ruke? Aké závady mali tie kusy čo sa im vrátili, to vám ten akože predajca povedal? Ja som mal tureckú brokovnicu a súhlasím s Josse o spracovaní a mechanike oproti rusovi, ktorého mimochodom mám teraz. Vystrelených asi 2000 nábojov za rok a žadna závada. A to bola väčšina vystrelených na strelnici. Takže ak by som sa mal teraz rozhodnuť či rusa alebo turka, tak určite turka. Samozrejme ak by bol výber len medzi týmito dvomi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Josse, 5.2.2013 o 13:16

Mi nikdo nic nevychvaloval:) ja to rozebral a koukl se dovnitř. A ani CZUB netvrdi že je vyrábí. všichni víme že jsou z turecka, a co? To je to same jako bych tvrdil že vše na vychod od nás je šunt. Co já vím tak se jich prodají tisíce ročně a kdyby se jich 900 z každe tisícovky reklamovalo tak by se o tom vědělo :D Jak jsem psal mam kus doma a střídáme se na něm dva za dva roky máme vystříleno cca 3000 a je v pohodě. Tvrdochrom v hlavni je super nemusím tak jako u stare brokovnice šurovat hned na střelnici ale v klidu doma za několik dnu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brblos, 5.2.2013 o 12:50

Josse,takže podľa toho čo si napísal Ti tú katastrofu musel predajca dobre vychváliť,keď si to kúpil.Ak si zoženieš kontakt na nejakého roboša z ČZ UB,zistíš čo má brokovnica ČZ-USA s UB "spoločného". V časoch,keď zastúpenie ČZ UB bolo v Martine ,sme sa s kamošom v Unione stavili,nakoľko mal o uvedenú brokovnicu záujem.Aké však bolo prekvapenie keď pracovník tejto firmy nás od kúpy uvedenej zbrane odhováral s tvrdením,že z 20 ks zbraní ktoré predali sa im 18ks vrátilo na reklamačku a že radšej ten skvost už nebudú dovážať,lebo sú s ním len problémy.Takže prajem ďalších 500 bez poruchy! Inak Tí Turci na to dávajú celkom slušný turecký orech :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Josse, 5.2.2013 o 11:10

Několik mi jich prošlo rukama a jednu má Táta. Prošlo mi rukama i dost Ižek a za mne mužu jednoznačně říct že CZ-USA je na tom líp, jak zpracováním, tak lícováním a taky dřevem (přece jen turecky ořech je turecky:D ) chod je hladký a většinou neni třeba nic leštit a lapovat (narozdíl od iž u kterých než se ochodí drhne skoro vše.) Ale je to na volbě každého soudruha pro co se rozhodne a co se mi líbí. A jak už jsem jednou někde psal, na to co vychvaluje a haní prodejce bych byl opatrny. Z vlastní zkušenosti vím že vychvalování stoupá s tím jak dlouho mu leží zbraň na skladě a s tím jakou má marži a zisk z prodeje te které značky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michmich, 21.12.2012 o 17:33

som začiatočník, bohuzial aj chudobný študent :) viem že niektorí tu tie brokovnice zavrhujú, ale budem voliť medzi IZ- Bajkal a niektorou z tých CZ-USA kozlíc...ako tak pozerám tak tie cz-ky majú horsie referencie ako bajkalky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukasW308, 20.12.2012 o 20:38

na jesen som kupil CZ-USA Ringneck /dvojka/ 12-12/76, povrchova uprava na urovni, vsetko pekne zlicovane, pekne drevo, zatial som vystrielal asi 500 nabojov, ma za sebou niekolko polovaciek aj alfaltovych tercov, dva krat som s nou zmokol a bez naznaku kvitnutia, zatial som spokojny, akurat cena je vyssia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 20.12.2012 o 20:25

Rad CZ-USA asi celkovo nebude nic moc. Robia to Turci. Dokonca ma od toho odhovaral aj predajca, ktory tieto zbrane predaval, ked som sa o to minuly rok aj ja zaujimal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM