Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Šteňa Jagdteriera - diskusia

autor: off 13skiny13
pridané: 5.11.2012 18:35

Dobrý deň, potreboval by som radu ohľadom štenaťa malého jagdteriéra. Šteniatko je psík narodený bol 15.9.2012 mám ho od 3.11.2012 a potrebovla by som poradiť ohľadom kňučania šteniatko je veselé hravé, ale akonáhle ho nechám samé v pelechu a odídem od neho tak začne kňučať na nevydržanie nieže by mi to vadilo je to aj pochopiteľné ale chcle so ms aspýtať či mu to jeho kňučanie môžem nejako zmierniť alebo ako mu v tom pomôct. a za koľko ho to asi zhruba prejde...kamarát si somnou tiež zobral šťeňa s toho istého vrhu a jeho šteňa nekňučí vôbec. Vopred ďakujem za odpovede

počet zobrazení: 2 944
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off lupty, 6.11.2012 o 12:16

jeges napísal som ti v pošte. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jeges, 6.11.2012 o 11:49

lupty Mohol by si mi dať odkaz na ten obojok alebo adresu kde by som si to mohol kúpiť? Aký typ máš Ty? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lupty, 6.11.2012 o 10:48

Sú výcvikové obojky aj proti kňnučaniu a brechaniu. No je to na zvážení majiteľa či to použije, nieje to pre psíka nič príjemné ale ani mu to neublíži. No pozor, môže sa stať že to psíka odradí od štekania úplne a keď to budeš potrebovať, aby štekal, tak bude ticho. Treba to používať s rozumom. Našťastie ja takýto problém nemám, resp. mal som to, že pri odložení mi fena skučala. Použil som ten obojok jeden jediný krát a odvtedy sa mi nestalo, že by kňučala. Ale aj to môže byť u psíka individuálne. Na záver : keď obojok budeš používať správne a s rozumom ( žiadne časté a príliš silné používanie) je to len na prospech. Samozrejme u šteňata by sa to nemalo používať toto bola rada pre jeges-a. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jeges, 6.11.2012 o 8:02

Mám ten istý problém s NKS ale ma už 4 roky, stále je to horšie a horšie už čakám kedy sa ozvú susedia.Vie mi niekto poradiť čo sním ako na to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 5.11.2012 o 21:45

findula to je zlá rada ak to nebolo myslené ironicky nepomože to,13skiny13-nechaj ho knučať aj ked to je nepríjemné ale den dva a je koniec s knučaním:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 5.11.2012 o 20:42

Vem ho do postele ať s Tebou spí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LuboT, 5.11.2012 o 20:31

moja fena má 17 mesiacov a robí to stále ... zavíja, kňučí .. u šteniatka by sa to dalo riešiť tak, že do jeho kotca by ste pri odchode mohli dať svoju starú bundu alebo vankúš - proste aby cítil váš pach , ak to nepomôže existujú aj rôzne ukľudňujúce prípravky, ktoré sa dávajú na obojok .. tak hodne zdaru ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel