Heming hunting
dnes je pondelok,  6. máj 2024,  meniny má Hermína,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:21,  dnes západ slnka: 19:04
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zeiss alebo Docter? - diskusia

autor: off Kosto
pridané: 12.8.2012 12:10

Dobry deň kolegovia.Chcem kupit novy puskohlad s parametrami 3-12/56 s osvetlenym bodom alebo osnovou. Zvazoval som Zeiss alebo Docter, z lacnejsich Nikon Monarch alebo Delta optic. Vedel by mi niekto poslat odporucanie? Priznam sa nemam ziadne informacie o tychto puskohladoch okrem net a v mojom okoli niet kompetentneho cloveka soskusenostami, ktory by vedel poradit. Prijmem doporucenie aj an ine znacky ak su overene v praxi. Dakujem.


počet zobrazení: 4 296
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off slavino, 15.11.2013 o 15:01

Skus si pozriet I.O.R. (odkaz) a ked ta oslovi, tak si o nom pozri aj nieco v slovencine ( odkaz ) a ozvi sa predajcovi. Nie je to taka znama znacka ako Zeiss, Docter a Swarovski, ale vyrovna sa im (nenapisem predbehne aby ma neukamenovali). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.8.2012 o 18:49

Carl zeiss hrá vo svete puškohľadov roky prvé husle sekunduje mu už iba swarovski . Docter je fabrika bývalel Carl zeiss Jena AG . Robia tiež kvalitnú optiku . Samozrejme z zeissom nemá táto značka nič spoločné . Komplet Carl zeiss ukradli Nemcom po vojne Rusi a zabavili všetky plány ako vojnovú korisť ukradli všetko do ruska kde ako vždy staticky profitovali z nakradnutého ešte celé roky odkaz . Tak ako vždy Rusi vždy všetko kradli alebo kopírovali vývoj pokulhával. Počnúc kalašnikovom a končiac optikou . Carl zeiss ponúka duralyt veľmi dobrý pomer kvality a ceny . Takže možno tadiaľ vedie cesta . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on pepies, 12.8.2012 o 15:22

Priatelu na lavej strane je vyhladavac tém zadaj si tam to co potrebujes vyhladat a tuto duplicitnu tému vymaž. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM