Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Anketa týkající se loveckých zbraní a střeliva (ČR a SR) - diskusia

autor: on Petrik-CZ
pridané: 4.8.2012 20:25

Zdravím Vás přátelé,

Dlouhou dobu jsem přemýšlel nad vytvořením statistiky, která by se týkala dlouhých loveckých zbraní a loveckého střeliva. Konečně jsem se k tomu odhodlal a vytvořil jednoduchý formulář. Anketa je zcela anonymní a nezabere více než 10 minut.

Anketa je přístupná na následující adrese (Odkaz je potřeba zkopírovat a vložit manuálně, nedaří se mi vložit přímý odkaz):


docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGRmM0hoZHd2WHRmc25JTThYREhrWnc6MQ


Doufám, že se zde najde pár "odvážlivců", kteří "odškrtají" pár políček na formuláři. Pokud bude zájem, tak po shromáždění většího počtu vzorků vyvěsím výsledky a poté můžeme hodnotit nejrůznější závislosti.

Anketu dělám z vlastního zájmu o danou problematiku.

Pokud máte nějaké dotazy či připomínky, rád je vyslechnu.

Všem děkuji!

počet zobrazení: 4 765
počet hlasov: 2
okruh tém: strelivo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 43 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
on Petrik-CZ, 18.8.2012 o 21:27

Prvně chci dodělat střelivo a pak se pokusím (pokud bude čas a chuť) zvládnout další závislosti. Ještě k výsledkům chybí 3 grafy - celkový pohled na danou věc. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 18.8.2012 o 21:09

Pekne vysledky, mohol by si sa pohrat s vysledkami a ukazat vztah medzi dlzkou polovnickej praxe a pouzivanym kalibrom? To by bolo celkom zaujimave, aspon pre mna. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.8.2012 o 20:15

do toho času tie fotky po jednej pridáš na lovu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on Petrik-CZ, 18.8.2012 o 20:13

Admina jsem již kontaktoval. Doufám, že to půjde nějak vyřešit! Nechci to vkládat na jiný server, jsou s tím většinou po nějakém čase problémy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 18.8.2012 o 19:32

samozrejme napíš adminovi aby si mohol pridať viacero fotografí . Prípadne ich pridaj sem odkaz a daj iba odkaz . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 18.8.2012 o 14:17

První článek přidán. Jen mám problém s počtem fotografií. Potřebuji přidat ty nejdůležitější. Máte nějaké rady? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 17.8.2012 o 15:45

Jasně, pokusím se. Rozdělím to na 2 články, konkrétně RÁŽE KULOVÝCH ZBRANÍ a STŘELIVO DO KULOVÝCH ZBRANÍ. Abychom se moc neztratili. Koukal jsem, že se dá přidat maximálně 6 obrázků. Což mi asi nebude stačit! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 17.8.2012 o 15:23

Skús to zhrnúť a napísať to do sekcie články, tam sa dajú umiestniť i obrázky k tomu. Čo ty na to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 17.8.2012 o 15:16

Mám již něco vyhodnoceného, ale nevím jakým způsobem zveřejnit grafy na této stránce? Máte nějaké návrhy? Jediné co mě napadlo: Umístit grafy do mé fotogalerie a diskutovat v komentářích. Co vy na to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 16.8.2012 o 17:53

Děkuji za info. Příště si na to dám pozor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.8.2012 o 9:00

Petri-CZ - keď vkladáš odkaz do diskusie je potrebné dať pred a za odkaz medzeru, vtedy to ide bez problémov a odkaz je klikateľný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 16.8.2012 o 3:00

Anketa ukončena! Všem hlasujícím děkuji za čas, který obětovali vyplnění dotazníku. Celkově jsem posbíral 279 hlasů! V následujících dnech se pokusím anketu vyhodnotit a vyvěsit výsledky! Zpracování budu provádět ručně, buďte prosím trpělivý. Ještě jednou díky! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor43, 9.8.2012 o 15:12

Formulár som vyplnil aj ja, napriek pomerne chudobným skúsenostiam so strelivom. Prakticky som vyskúšal len 3 druhy streliva.Dúfam, že aj to pomôže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 9.8.2012 o 12:47

Průzkumu se zúčastnilo zatím pouze 196 hlasujících. Byl bych velice rád, abychom se dostali k číslu 3OO. Prosím, pokud jste ještě nehlasovali - máte stále možnost. Děkuji! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 7.8.2012 o 13:51

Peťo aj ja v súčasnosti používam S&B, Nosler partition. Zatiaľ sa mi to pozdáva, ale ešte je priskoro na hodnotenie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 7.8.2012 o 12:47

No Peťo s tím střílím já a ještě půl Slovenska ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 6.8.2012 o 23:35

Není zdaleka konec ankety, ale nějak se to všechno zamotává! Napsal bych to takto. "Sedmičkáři" jsou rychlejší - hlasovali na začátku ankety, ale "osmičkáři" to pomalu dohánějí. Jsem na to zvědavý, bude to těsné! Co se týče střeliva, tak jsem si pomalinku začal připravovat tabulky na vyhodnocení. Zatím tam je okolo 45 různých střel. Kdo ještě nehlasoval, tak má stále možnost! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 6.8.2012 o 23:33

tento rok vyzera nadejne mozno budu 4 :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on pepies, 6.8.2012 o 22:53

Karči pri tých tvojich 3 gulových ranách ročne nie si pravý respondent na túto anketu :O) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 6.8.2012 o 22:35

Peto na mna si este zabudol aj ja strielam S&B :))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on pepies, 6.8.2012 o 22:06

Petrik no vetšina čo ti pisala ma 8x57JS ako naj kaliber a stym strelivom S&B maš určite pravdu lebo to striela už iba Findula :O) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 6.8.2012 o 17:59

No, tak to jsem zvědavý na výsledky této ankety. Zda ráže 8x57JS a střelivo S&B obhájí první příčky. Nevím jak to bude nakonec vycházet procentuálně, ale asi bych za to ruku do ohně nedal! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on pepies, 6.8.2012 o 17:52

Podobnu anketu robil aj časopis Myslivost a vysledky neprekvapili naj puška ČZ,kaliber 8x57JS,strelico S&B a puwkohlad Meopta.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 6.8.2012 o 17:48

Děkuji všem, kteří si udělali na anketu čas! Určitě se poté pochlubím zpracovanou anketou. Všechno je závislé na počtu hlasů - rád bych co nejvíce. Základní statistika se generuje automaticky, ale ostatní (např. střelivo) musím zpracovávat ručně. Zároveň bych rád našel nejoblíbenější ráži na Slovensku a v ČR. Samozřejmě vyhodnotil "mysliveckou vzdálenost" na době praxe..je toho spousty. ----------------------------------------------------------------- Jen co jsem na české stránky napsal informace o tom, že nás slovenští kolego jasně válcují počty hlasů, tak se situace vyrovnala. Jak se zachováte? ------------------------------------------------------------------ Pokud máte zájem, můžete si tipovat která ráže je nejpoužívanější (vlastní ji nejvíce lidí) a jaká ráže dostane titul "oblíbená ráže". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 6.8.2012 o 16:20

máš to tam ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lrentka, 6.8.2012 o 16:15

Mňa by v ankete zaujímal výrobca, vek zbrane a či majiteľ kupoval novú zbraň alebo staršiu. Držím palce a očakávam zaujímavé vyhodnotenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 6.8.2012 o 16:01

mas to tam :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 6.8.2012 o 14:42

Rád som prispel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabo2502, 6.8.2012 o 13:35

zaujímava anketa sám som zvedavý na výsledky zapojil som sa aj ja. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jelsovec, 6.8.2012 o 13:34

Prispel som aj ja svojou troškou do mlyna...som zvedaný, aká bude múka..Daj potom vedieť, určite si výsledky viacerí prečítame.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 6.8.2012 o 13:21

Moc děkuji! Myslím, že bude zajímavé porovnat ČR a SR. (Teda pokud bude z ČR alespoň polovina hlasů co ze SR) Zatím to je jednoznačně v rukou Slovenska! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 6.8.2012 o 10:50

Respondent operak tiež vyplnil :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off binka, 6.8.2012 o 10:48

Taky jsem to vyplnil. Něco podobnýho proběhlo v časopisu myslivost. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 5.8.2012 o 17:08

:-) Je vidět, že kolegové ze Slovenska mají zájem .. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.8.2012 o 17:04

aha ok sorry to som nevedel ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 5.8.2012 o 16:34

Edu, jenže Já anketu umístil na 1 slovenskou stránku a 3 české :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 5.8.2012 o 13:43

Petrik-CZ samozrejme ,že Slovákov bude viac ,lebo tu je prevaha Slovákov . Aj ja ďakujem ,že som sa mohol zúčastniť na ankete . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Petrik-CZ, 5.8.2012 o 12:29

Napadlo mě mnohem více otázek, ale vybral jsem jen něco. Kdybych tam "nasázel" 50 dotazů, tak to nikdo nevyplní. Nechci předbíhat, ale zatím to vypadá zajímavě. Všem děkuji za hlasy! Zatím se ukazuje mírná převaha slovenských kolegů! :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 5.8.2012 o 12:15

oooo boze toto ta ako napadlo? Nevravim ze je to zle skor naopak sameho by ma zaujimali vysledky su tam aj dobre otazocky tak ti drzim palce ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 5.8.2012 o 1:00

Rudo vyplním to za teba . Mám ťa prečítaného :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 43 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM