Heming hunting
dnes je streda,  8. máj 2024,  meniny má Ingrida,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:18,  dnes západ slnka: 19:07
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

čo sa da robiť - diskusia

autor: off dubm
pridané: 21.7.2012 1:09

zdravim nepači sa my ako unas v susednom nemenovanom reviri sa poluje je to režijny revir neoficialne sa na poplatkovich spoločnich polovačkach sa streli viac než 40 bachiň. a ked si prezriete ich ročni vikaz ulovenej zveri tak pri kolonke bachiňa je čislo nula preto je aj unas ubitok divjačej zveri oni to tak robia asi desať rokov kto bi tomu mohol zabraniť

počet zobrazení: 1 465
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Edu, 21.7.2012 o 10:11

Veľmi často vidím na spoločných poľovačkách neznalosť i starých poľovníkov kedy nevedia rozpoznať kategóriiu lanštiaka od diviačice po odlovení nie to ešte na behu. Kategória bachyňa neexistuje . Tým ročným víkazom či výkazom zrejme myslíš plán lovu a chovu I. Ak poznáš kedy sa stáva z prasaťa lanštiak a z lanštiaka prasa a vieš vyplniť tento výkaz mnohé veci pochopíš . 40 ks diviačíc to musia strielať stovky kusov :-D Myslím ,že máš mylné informácie . Najmä v tom poklese diviačej populácie . To je podľa mňa uplný nezmysel .To sú také krčmové reči často ľudí ktorí nemajú o takých veciach šajnu . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 21.7.2012 o 8:58

info ma rozhodne zle. mozno strelia 40 kusov diviacej dokopy, ale urcite nie bachyn-to teda rozhodne. pokial by vystrielali bachyne, uz by nemali ziadnu diviaciu zver. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 21.7.2012 o 8:43

Priaľu ako už pisal Mibe74 pravopis treba natrenovat a daľšia vec musíte mat veľmi uživný revír ked sa da strelit 40 bachýň. Podľa mňa máš zlé informácie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 21.7.2012 o 7:03

dubm: ten pravopis by si si mohol trosku dat dokopy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nemcekma, 21.7.2012 o 6:07

Nežiješ na Slovensku??? Tak sa nečuduj!!! Tu je možné všetko. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM