Heming hunting
dnes je utorok,  7. máj 2024,  meniny má Monika/Róbert,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:19,  dnes západ slnka: 19:05
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

rezne z diviaka - diskusia

autor: off dekurio
pridané: 6.7.2012 18:15

Mam taku dilemu rezne z diviaka klasika trojobal. čo hovorite pani nato je dostatočna tepelná uprava diviny ? Neni možnosť sa niečim nakaziť? Nejake rady?

počet zobrazení: 13 615
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off gabo2502, 17.7.2012 o 14:06

hm na rezni už nejaká ta čiastka pečiva ja tak v mojom prípade ho mam rad aj sam :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 17.7.2012 o 14:01

Tominko - No1 s tým chlebíkom ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Tominko, 17.7.2012 o 8:59

A prvý teplý hned na krajec chleba :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Tominko, 17.7.2012 o 8:58

Klasika trojobal, mnaaaam :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dandy, 16.7.2012 o 12:31

Jak píše Edu.. dodusiť a máš istotu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 15.7.2012 o 19:33

dekurio ja robím rezne z diviaka bežne . Ten obrátený robím tak ,že rezeň nasolím pridám čierne korenie ,kto chce i cesnak . Následne ho vyklepávam v strúhanke ktorá sa doň zalepe . Potom sa obalí vo vajíčku . Osmažím do zlatista potom dam do nadoby podlejem polievkou alebo i vodou a dusím 30min . Z mladého jedinca kludne klasika trojobal . svalovec hynie pri 60 st. vriaci olej má oveľa viac :-D Okrem toho ho môžeš zabiť i mrazením . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dekurio, 15.7.2012 o 18:21

takže možem v klide na nedelu pripravovať rezen a zemiakovy šalat??neviem no som trošku v pomykove s toho či je to naozaj dostatočne tepelne upravene ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 6.7.2012 o 21:35

ten obrateny rezen odporucam...laskovinka z diviacika :) Mamma to robieva, ozaj dobre... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 6.7.2012 o 21:15

Buď v klidu.Už jsem jich snědl tolik,že bych s nimi zastavil i německý tank. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off nofi, 6.7.2012 o 21:05

Ja by som sa osobne nespoliehal na takuto tepelnu upravu, i ked teplota ma trichinellu spiralis je pri peceni rezna dostatocna, ak nerobis rezne s hrubkou stejku. :-) odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 6.7.2012 o 18:49

Existuje lepší recept ako je klasický trojobal a u diviaka je zvlášť vhodný. Je to tzv. obrátený rezeň, recept nájdeš hockde na nete, alebo sa spýtaj šéfkuchára pepiesa :-) Tepelá úprava je dostatočná, aby zlikvidovala všetko čo zlikvidovať má. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 6.7.2012 o 18:27

ok bol diviak na vyšetrení na OVS a výsledok bol negatívny tak by som sa nebál vôbec :)) ale osobne si myslím že je to dostatočná tepelná úprava ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM