Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Vzorná polovná spoločnosť - diskusia

autor: off horvathm
pridané: 20.6.2012 11:44

Toto stoji za prečitanie na turistickom fóre: odkaz

počet zobrazení: 4 178
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off lowec, 20.6.2012 o 19:32

usmievam sa ,prečítal som si ten článok .Ak by zatrel majitel lesa "polovník " tie značenia ,osobne si myslím spravil horšie ako lepšie ,,ak by ten turistický chodník tam bol vyznačení turisti prejdu les ale takto bez značenia su tam dlhšie a chodia kade tade aj tam kde nechce :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 20.6.2012 o 14:46

O turistické značenie sa u nás stará KST (klub slovenských turistov) sekcia značenia odkaz , tí by mali vedieť poradiť ako sa v takýchto prípadoch zachovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 20.6.2012 o 14:26

Nebol to alah alebo sám pán boh ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 20.6.2012 o 13:22

Toto ma irituje "ze sme sa nedali odradit a s poznamkou ze nemaju pravo mi zakazat ist do akéhokoľvek lesa" na Slovensku ľudom stále nič nehovoria vlastnícke práva.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.6.2012 o 12:53

Pridávanie linkov na LovuZdar.sk je úplne bezproblémové, stačí pred a za odkazom dať MEDZERU! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horvathm, 20.6.2012 o 11:47

Nejde poriadne pridať odkaz na tu stranku, treba si to skopirovať a otvoriť v novom okne. Tu je text, lebo je tu nejako neštastne vymyslené pridávanie linkov: My sme sli tento usek minule leto, ked sme absolvovali celu Cestu hrdinov SNP. Sli sme zo smeru od Koseckeho Rovneho a tam uz od vrcholu hrebena zacal tento isty problem so znackami, vedeli sme do coho ideme tak sme sli pekne po asvalte az na krizovatku pod obcou Kopec kde sme chceli pokracovat po asfalte do Osady Kopec a na Vapec. na tej krizovatke pod lesom je horaren - lepsie povedana obrovska hacienda. no ko sme sli okolo hned k nam pribehol taky hrozne mudry chlapik a zacal mudrovat aby sme tam nechodili, ze znacka je zrusena, ze tam su nove "biotopy" a ze tam je sukromny revir a take podobne bullshity. samozrejem ze sme sa nedali odradit a s poznamkou ze nemaju pravo mi zakazat ist do akehokolvek lesa, a ze to je cervena znacka E8 sme pokracovali dalej, asi za 10 minut bolo pri nas terenne auto s troma fesakmi, ae uz mali so sebou aj rotvajlera, kazdy za opaskom devinu a jeden v ruke gulovnicu. a jednoducho nas od tial vykazali. zo statnej asfaltovej cesty do osady KOPEC. normalne sme dostali strach o zivot... a to si nerobim zjadne vtipy.... potom nam domaci v krcme v Koseckom Podhradi vraveli o "móresoch" pana podnikatela a jeho ludi.... bolo to velmi neprijemne.... tomu miestu je lepsie sa vyhnut.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov