Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

RYDLA NA REZANIE RYBINY a vsetko okolo toho - diskusia

autor: off nika76
pridané: 20.6.2012 8:11

dobry den ,chcem vas poprosit ci neviete poradit moznost zakupenia rydiel sluziacich na rezanie rybin , kedysi som to objednal z USA ale bohuzial to nechcu uz zasielat a nechce sa mi verit ze by nikto takuto vec nevyrabal na euroskom kontinente , puskarov a pazbarov ako maku ale dako rydiel nieto, poprosim vas ak by niekto vedel v tomto ohlade cokolvek poradit , okrem teda znacky GUNLINE a alebo stranku RYBINA.com to oboje je nefunkcne , za akukolvek vasu radu vopred dakujem


odkaz />

počet zobrazení: 8 507
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off shoogo, 25.7.2015 o 22:27

ahoj mirek. neviem ci si rozumieme. odkazy nizsie su na rybiny nie na rytiny ak sa zaujimas o rybiny tak nizsie je odkaz ale si daj na ebay checkering tools tod vsjo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 25.7.2015 o 21:33

shogo a čo si tam napisal naviguj ma :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 25.7.2015 o 18:01

chcel by som sa spýtať - čavte ma tu niekto rytinu na blaser r8 alebo na inej zbraňí poprosím aké možete poslať aj fotky ale pýtam sa preto lebo kto robí rytinu na blasera alebo na nieku inú zbraň žeby som dakedy si mohol dať vyrezať ? žeby bolo to to iste zviera z ľava aj z prava ..... ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off barbar111, 26.2.2015 o 22:14

facebook, Bazar loveckých zbraní, střeliva a příslušenství, Vojtěch Peterka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off shoogo, 24.2.2015 o 22:49

Ahojte, ja som objednal cez ebay pred vianocami. uz som stihol tri pazby zrenovat. sice som musel zaplatit clo ale da sa. kupil som 7dielnu sadu 18tku, treba to ale najskor trocha nacvicit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gonzales, 14.10.2014 o 16:33

ahojte je rok 2014 a ešte stale nie su v europe v ponuke? skušal som si ich sam vyrabat no nesplnilo to moje požiadavky ak by niekto o niečom vedel dajte vediet dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Dlatka na rybiny - pazba (autor: robo123).

off Turbiak, 6.10.2014 o 22:55

Tu mas obrovsky vyber odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off nika76, 22.6.2012 o 8:21

majko82 Ano bezproblemov poslu pri kupe nat 1500 dolarov ja som komunikoval stou firmou, v minulosti mi ich aj zaslali to je 7rokov dozadu ale teraz solo sadu neposlu uz, a nehovoriac o nahradnych britoch , je tam moznost ze ich niekto za vas objedna v USA a on vam ich sem posle ale ina moznost nieje je asi mesiac do zadu co mi odpovedal priamo vyrobca ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off frenki, 20.6.2012 o 20:30

Pozri odkaz, zberateľstvo, staré zbrane, tam som videl dve ponuky na tieto nástroje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 20.6.2012 o 8:19

kamarát kúpil z USA a bez problémov , tiež nevedel nič zohnať v EU ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM