Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Reflexne oblečenie do pohonu. - diskusia

autor: off jozef
pridané: 12.6.2012 16:38

Zdravim.


Ake reflexne oblečenie použivaťe na spoločne polovačky a do pohonu ?

počet zobrazení: 7 483
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off stefa, 7.7.2017 o 10:10

Jozefff, v dnešnej dobe je už taký výber, že sa ťažko radí. Záleží to od Tvojho vkusu a peňaženky. Z môjho pohľadu musí toto oblečenie spĺňať tri základné požiadavky: 1. Nepremokavosť (najlepší je goretex, ale sú aj iné materiály dobrej kvality). 2. Odolnosť voči mechanickému poškodeniu. 3. Čo možno najnižšia hmotnosť. Teraz si len sadnúť k PC a využiť pána Googla! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jozefff, 6.7.2017 o 12:49

Mam zaujem o kupu reflexnej bundy do pohonu.....vie niekto odporucit???? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marin, 3.12.2016 o 19:26

Nikoho neodrádzam, každý nech si kúpi čo chce. Len vravím, že ja som neprepichol ani tie lacnejšie a úplne postačujú. A ver mi že ich využívam často. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off JJhunt, 1.12.2016 o 22:12

marin ten kto robí za sezónu niekoľko desiatok spoločných+dohladávky a má sa trochu rád tak si tie protiprepichové nohavice kúpi (píšeš o cene 400-500 tak predpokladám že píšeš o nich) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 1.12.2016 o 13:11

Loni jsem odzkoušel obyčejnou Softshellová bundu a paráda nepařím se v tom a bodláky nebo šípky to netrhají odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off marin, 1.12.2016 o 8:18

Osobne používam bundu od Swedteamu. Bez problémov aj v zlom počasí, materiál a funkčnosť plne adekvátne cene,dostatok vreciek(mobil,vysielačka,GPS,cigarety,kľúče...)Absolútna spokojnosť ! Čo sa týka nohavíc je na trhu viac kvalitných, ale osobne si myslím,že cena niektorých modelov je absurdne prehnaná. Ja používam značku Hard, alebo Hubertus - koža.Nohavice drahšie ako 150 E sú podľa mňa prehnaný komfort. Neverím že budú mať dlhšiu životnosť a funkčnosť. Dať za nohavice 400 - 500 E je hlúposť.Samozrejme ak ich niekto oblečie raz do roka tak ho aj prežijú a budú predmetom dedičského konania. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off pacenko, 30.11.2016 o 18:58

odkaz mate s ňou nejake skusenosti? Popripade poradte nejaku inu kvalitnu bundu do pohonu. Reflexne oblečenie do pohonu. - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fero83, 6.10.2016 o 14:32

Zdravím Vás. Ja už 2 roky používam od Verney Carron nohavice. Super pomer cena, kvalita a odolnosť. Chodím po malinčí a trnkách ako psovod 5-7 krát do roka. Tu je obrázok Reflexne oblečenie do pohonu. - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.10.2016 o 18:18

priedyšné s exponovanými časťami vylepšenými kevlarom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off IZ18308Win, 5.10.2016 o 11:53

Oblecenie do pohonu ako vodic - Ahojte, chcem sa spytat ake oblecenie pouzivate do pohonu ku psovi? Nakolko treba mat stale vrecka naviac, aby bola vzdusna a lahka a samozrejme velmi pevna. Poradte bundy alebo vesty. Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavian, 11.8.2016 o 0:03

mne sa osvedčilo toto:nepremokave oblečenie Reflexne oblečenie do pohonu. - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off slotik, 10.8.2016 o 15:52

Nohavice do pohonu s membránou a pevným materiálom proti roztrhnutiu nie reflexné ale zelené.. do 150eur .. Vaše skuśenosti ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 13.6.2012 o 19:43

Len ja hladam skor bundu ale u nas to ešte nieje tak moc rozširene..škoda ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 13.6.2012 o 19:42

Edu a prave preto hladam niečo ine napriklad toto 20dolarov aj z cestou odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.6.2012 o 18:10

vkusne to veľmi neni to je fakt ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 13.6.2012 o 15:40

Edu ved toto ja viem že je to male spratne a učinne ale mne sa to osobne nepači.Jak cestar.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.6.2012 o 12:57

jozef nie je to páska je to reflexná vesta do auta . Malá skladná ľahka . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off majko82, 13.6.2012 o 8:52

osobne odporúčam toto hubertus-bunda-obojstranna , je teplá , vzdušná a reflexná strana je z materialu niečo ako teflon , nechytá sa nato malinčie , bodliaky a tak , do pohonu ideálne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nugy, 13.6.2012 o 8:13

Ja mám tú istú ako písal "nivo" a som úplne spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fridomf, 13.6.2012 o 7:36

My sme asi pred ôsmimi rokmi každému členovi zakúpili reflexnú vestu.(ako do auta).Niektorí ich stále majú.Kto zodral vymenil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jozef, 12.6.2012 o 22:09

Edu kvoli paske za 99centov som nezakladal temu zaujmaju ma bundy,pačia sa mi od sweadteamu no ak niekto použiva niečo ine budem rad ak da nejaky link. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marjjanko, 12.6.2012 o 21:59

zdravím Vás, ja používam na spoločné poľovačky a tiež na dohľadávky túto bundu odkaz . Mám ich pár na predaj, ak by mal niekto záujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.6.2012 o 21:44

V pohone som síce nebol už veľa rokov tak si vystačím s pasikom na klobúku ktorý je originál z jednej strany oranž + reflex pásika ked sa otočí je zelený . Reflexne pasiky má i odev od sweadteamu stačí iba otvoriť zips a pasiky su tam schované . Na poľovačku do pohonu postačí reflexna vesta v Rakúsku som také videl po 99 centov v puzdre velkosti zapaliek . Určite prežije sezonu aj viacero sezon . Za euro je to vybavené :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nivo, 12.6.2012 o 21:14

Já mám tuto,a je celkem dobrá. Reflexne oblečenie do pohonu. - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jozef, 12.6.2012 o 16:40

čo poviete na tuto bundu nema ju nahodou niekto ? Reflexne oblečenie do pohonu. - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM