Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Samonabíjacia guľovnica Browning BAR - diskusia

autor: off Kajo
pridané: 19.2.2008 16:09
Dobrý deň, prosím Vás o akékoľvek skúsenosti s uvedenou zbraňou pri streľbe s optikou a na spoločnej poľovačke,aj iné dostupné informácie. Ďakujem
počet zobrazení: 7 392
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off binka, 1.9.2015 o 7:00

Tak s Browning Bar Longtrac má někdo zkušenosti? Nebo zkušenost s novějším Browning Bar MK3? Kamarád se rozhoduje mezi těmito dvěma automaty. MK je o nějaké deko těžší, má delší hlaveň a 2+1 kapacitu. Je podle mě oproti Longtracu pohlednější a zřejmě má vylepšenou spoušť. Long má větší kapacitu schránky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 6.6.2013 o 14:47

feromon - kde si kúpil HK SLB, ako Ti slúži, úrípadne cenu až môžeš... Ď maj sa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 5.1.2013 o 17:29

Kedze je to zbran, ktora je hlavne pouzivana pri spolocnych pre strelbu na mensie vzdialenosti a s kolimatorom alebo cez puskohlad bez priblizenia na zver v pohybe, treba uvazovat o tazsom strelive. Najma, ked spatny naraz je uz konstrukciou zbrane zmenseny, pretoze sa vyuzije na opatovne natiahnutie, co si budu chvalit najma taki strelci, co sa aj 308-cky boja. Pri pouziti 10g striel a viac sa da strielat aj cez mensie prekazky, co nie je na skodu pri tomto druhu polovania. Mal som ho v 3006 strielal som najtazsie gule ake som zohnal a bol som vcelku spokojny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 5.1.2013 o 14:52

poškulujem po poloautomate LONG TRACK v kalibri 7 x 64. Kto ju má, aké má skúsenosti? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off feromon, 15.12.2010 o 18:29

Riešil som to nedávno. Nakoniec som kúpil HK SLB 2000 a neľutujem !!! Optika sa odvíja od ráže, vzdialeností a financií. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM