Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poistne pre Slovaka v CR - diskusia

autor: off kaso79
pridané: 25.5.2012 17:22

Chcel by som sa opytat, ci je polovnicka poistka v SR platna aj v CR. Ak nie, ako sa da poistit ked si vybavujem polovny listok pre cudzinca v CR? Je to tam povinnost, tak ako aj u nas, len neviem ako resp. kde sa to vybavuje?


Vdaka

počet zobrazení: 2 869
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off namor676, 27.5.2012 o 20:52

Nepochopil som to hneď, myslel som že v Českej ako takej a nie konkrétne, aj tak ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 27.5.2012 o 20:43

namor676 : veď som napísal, že v Českej poisťovni ročná poistka 400kč ale ako hovorím ja to už neriešim, pošlú mi šek domov zaplatím a lístok si následne vybavím keď ideme na nákup a mám zase rok pokoj... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 27.5.2012 o 14:11

v čr je dost velké množství pojišťoven které mají pojištění pro výkon práva myslivosti tak si stačí vybrat na google nebo na odkaz kde zadáte pojištění pro výkon práva myslivosti a můžete si vybrat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 27.5.2012 o 13:15

Zekon a v akej poisťovni sa poiaťuješ, lebo ja som platil presne tých 1200Kč na rok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 27.5.2012 o 9:39

Len sa nepoistuj v halali poistovni tam to stojí na rok 1200 kč. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 27.5.2012 o 8:29

presne ako píše Jager68, postup - najprv skoč do poisťovne bez poistky na úrad ani nechoď / ja mám v Českej poisťovni ročná poistka 400kč / na výber poisťovne pozor niekde zaplatíš aj 3x toľko pri rovnakých podmienkach, neoplatí sa vybavovať poistenie len na nejakú dobu treba na rok a potom už tam nemusíš ani chodiť budú ti šek posielať každý rok domov. Keď budeš mať poistku zájdeš na úrad predložíš poistku, vysvedčenie, poľovný lístok SR oni si ťa overia v ich registri trestov / len ak žiadaš o ročný lístok / no a prídeš za pol hodiny a je to vybavené... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 26.5.2012 o 9:08

Klasika..Ceska Poist. zodpovednost za skody atd atd pri vzkone myslivosti...tak to tam maju...skus aj v Alianzi....možno to funguje aj u nas. Ja poslem kamosovi papiere a on mi za 20 eur...vsetko vybaví.Ročný listok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 26.5.2012 o 8:08

A kde sa tam poistujes? posles navod prosim? u akej poistovne, aky typ poistky a pod? mozes aj spravou..Dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jager68, 25.5.2012 o 18:22

Neplati ti to v CR...ja sa poistujem tam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM