Heming hunting
dnes je utorok,  7. máj 2024,  meniny má Monika/Róbert,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:19,  dnes západ slnka: 19:05
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

klubova vystava slovenskeho kopova zvolen - diskusia

autor: off jami
pridané: 29.4.2012 10:03

boli ste niekto na klubovke ako ste dopadli alebo ako sa vam pacily vystavene jedince ??

počet zobrazení: 2 840
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off andylia, 3.5.2012 o 16:24

Velmi pekne dakujem je to klasik starý dobrý kopov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jami, 2.5.2012 o 23:19

andylia gratulujem vydel som ich oboch ten psik nevyzeral na 11,5 roka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off andylia, 2.5.2012 o 15:05

Mali sme tam dvoch psikov spokojnosť nadovšetko nesklamali. Bola to moja prvá výstava trošku som to Ditke pokazila no neva aj tak dostala výbornú tesim sa , boli sme v triede mladých a vo veteranoch 11,5 ročný psík je to uz dedusko ale fešák ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jami, 30.4.2012 o 21:18

tak sme sa museli vydiet . bol som aj ja a spravilo to na mna velky dojem dost psov nevedel som kde sa mam skor pozriet :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sovo51, 29.4.2012 o 22:23

ja som sa zúčastnil výstavy.. bol som zo psíkom v triede mladých bohužiaľ som bol neposúdený kvôli tomu že psík neukázal zuby... bola to naša prvá výstava.. ale nevadí získali sme skúsenosti docvičíme a hádam na jeseň sa podarí =) úspech bol že psík sa každému ľúbil a nikto na ňom nenašiel žiadnu chybu ... Krásna akcia , dobrá atmosféra a príjemný ľudia !! Určite sa zúčastním ďalšej podobnej akcie či už so psom či bez neho.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cucka119, 29.4.2012 o 16:35

Ja som síce nepredvádzala žiadneho z mojich zverencov, ale na výstave som sa zúčastnila. Exteriérová úroveň psíkov sa mi zdala na pomerne dobrej úrovni. Nepostrehla som žiadne výrazné chyby. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 29.4.2012 o 15:42

hrozne ma mrzí, že som na túto výstavu zabudol, aj ked kopova nemám, patrí k mojim obľúbeným psom.. hlava deravá.. úúúplne som zabudol a to sa konala prakticky pod mojimi oknami.. ako bolo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM