Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Blaser K 95 jednoranna zlamovacia guľovnica - diskusia

autor: off orim
pridané: 16.4.2012 19:04

Vlastní niekto túto zbraň,môžte napísať skusenosti,hmotnosť,spetný raz,odpor spúšte atd.

počet zobrazení: 11 009
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95 alebo MERKEL K3 (autor: orim).

off dede, 17.9.2013 o 20:57

BADY - tá baterka na puškohľade je parádna ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95 alebo MERKEL K3 (autor: orim).

off pandur1, 17.9.2013 o 13:03

audi alebo bmw :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95 alebo MERKEL K3 (autor: orim).

off huber, 17.9.2013 o 9:37

Rempo!Ak máš na to tak prečo nie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95 alebo MERKEL K3 (autor: orim).

off lovec84, 16.9.2013 o 20:01

A čo krieghoff hubertus? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95 alebo MERKEL K3 (autor: orim).

off bady, 16.9.2013 o 19:50

Zdravim orim, ja vlastnim Merkel K3 a mozem len potvrdit ze sa jedna o vybornu zbran. Je lahka, pekne vypracovana a mam ju v kal. 270. WIN. Mozno co by som privital je napinacik ale je to len o technike strelby. Myslim ze pre porovnanie K95 a K3 su totozne zbrane minimalnymi odchylkami spracovania. Blaser K 95  jednoranna zlamovacia guľovnica - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95 alebo MERKEL K3 (autor: orim).

off Rempo, 16.9.2013 o 19:23

čo poviete? :-) odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off jarodt, 22.4.2013 o 8:11

No chlapci kto ako, ja vidím práve naopak prednosť to, že sa neerkové strelivo ťažšie vyberá. Myslíte si, že Blaser by to nevyriešil, to sťažené vyberanie neerka môže byť kľudne zámer. Ako píše Sako, do zlamovačky patrí jednoznačne R-ko, je to klasická zbraň pre klasického poľovníka vyznávajúceho tradičné hodnoty a do JRS nie je žiaden problém s výberom vynikajúceho streliva, napr. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off sako80, 20.4.2013 o 20:17

preto do zlamovačky patrí R-ko!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off pandur1, 20.4.2013 o 17:48

Erian presne som aj ja na tú chybu myslel :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off BLEIKER, 20.4.2013 o 16:37

Musím sa plne stotožmit s tým,čo píše Eriann,akoby mi z duše vravel.Ale ako to robí- lanus-,že vždy trafí ten klinec presne po hlavičke,tak to mi je záhada.Márne,prax sa teoriou nahradit nedá... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

on lanus, 20.4.2013 o 16:29

K 95 čo sa dizajnu ale i pevnosti týka je skutočne výnimočná,avšak tá "pevnosť" má aj tienistú stránku a to ,že podobne ako aj napr. u Merkla sa z nej veľmi nešikovne vyberajú bez okrajové nábojnice resp.náboje !!! odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off Eriann, 20.4.2013 o 16:09

Hej... Fakt ma jednu chybu.... Že nie je moja :-) Inak,blaser K95 je z môjho pohľadu najkrajšia zlamovačka na svete !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off jarodt, 20.4.2013 o 14:05

maropebi - akú chybu má BMW ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off maropebi, 20.4.2013 o 13:58

pandur1> aku ma chybu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off pandur1, 15.10.2012 o 17:34

jaro peknučká je, len má jednu chybu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

off jarodt, 15.10.2012 o 7:36

Streľba z tejto zbrane je úplne normálna, obavy sú síce logické, ale po paru výstreloch pochopíš, že také veci ako spätný ráz nie je nič, čo by ti malo brániť v užívaní tejto dokonalej flintičky. K-95 Stutzen Edition v kalibri 8x57 JRS je na predajni odkaz kto má záujem môže si ju v pohode ošahať a vyskúšať na strelnici. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie BLASER K95-SPATNY RAZ (autor: orim).

správca MMasska, 29.9.2012 o 15:40

nieje to zaujmave spetnny raz zacina az od 338LM a hore az po 50BMG tu sa bavme o spetnnom raze ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LeTuCeR, 17.4.2012 o 12:53

jarodt: Ja si prdel z nikoho nerobím ,len som mu poradil dvoch ľudí ,ktorý to tu tvrdia ! Prečo by som si ju mal akože robiť zo svojej fotovýbavy ? Ty musíš byť veľký odborník na Fotovýbavy aj Fotografie ,keďže si doposiaľ dal len 1.HLAS :DDDD Choď si pozrieť cenu tej výbavy na nete , veď len na ceny pozeráš! Držím palce aby si predal tu ZH-čku aj Tikku :o)))) Veľa Zdaru prajem :D :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 16.4.2012 o 23:48

djpepino125 - pozri chlapče, ak si chceš z niekoho robiť prdel tak v prvom rade si ju rob zo seba a svojej fotovýbavy, alebo si ju vymaž zo svojho "portfólia", pretože si na tom presne tak isto a povedal by som ešte podstatne horšie ako jakub21. orim - je to výborná zbraň, hmotnosť máš udanú v technických parametroch, spätný ráz primeraný - nepredstavuje taký problém, aby si si musel túto zbraň aj v silnejších kalibroch odoprieť. Odpor spúšte je tak isto vyriešený dokonale, má tzv. sklenenú spúšť, čo znamená, že pri miernom tlaku dôjde k výstrelu ako keď zlomíš tenučký plátok skla. Ak sú financie nie je čo riešiť. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off Jager68, 16.4.2012 o 22:02

Blaser K95 je vyborna zbran.Mne osobne sedi ovela lepsie ako Krieghoff.Možnoswť mať viacero hlavni (kalibrov) a menit podla chuti je super.Kamos to ma v 6,5x57R a 8x75RS-...vlastni aj exkluzivnu R93...ale ta je stale v skrini..poluje len s K95 ...8x75RS. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 16.4.2012 o 21:26

Alebo krieghoff hubertus to je niečo podobné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off whitenigga, 16.4.2012 o 21:07

Ahoj ja nevlastním tuto zbraň , ale mál som ju na FEHOVE v ruke krásna zbraň lahká jednoduchá nemá poistku , ale handspanung t.j natahovací mechanizmus to isté ako u merkla zámok je kiplokjeager .Mali sme ju na muške len k nej treba 2,800 EUR plus 350 Eur montáž takže nakoniec sme zostali pri zemi a vo štvrtok tu bude niečo podobné v podobe Haenel jeager 9 ( slabší merkel ) jednoranová gulovnica v cene 1350 eur plus 250 montáž Lovu Zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LeTuCeR, 16.4.2012 o 19:23

jakub21 má všetky zbrane od Blasera ,len neviem v akom prevedení ,napíš jemu :DDDDDD :D a na náboje je tu znalec: 3006sprg :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM