Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Dogdancing s farbiarom - diskusia

pridané: 12.3.2012 16:13

odkaz />

odkaz>

počet zobrazení: 2 209
počet hlasov: 3
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off tibor112, 13.5.2012 o 19:04

plne suhlasím s príspevkom growlera,a mam vyskušané,že farbiar pre maškrtu(Zdenka ju drží v ruke)urobí čokoľvek.Aj si zatancovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 11.5.2012 o 10:45

pozrel som si odkaz , chválim ,je vidieť ,že psík pracuje lahko bez stresu a hlavne s radosťou , je vidieť ,že sa so psíkom pracuje ,neni to vôbec na škodu pre lepšiu spoluprácu a vnem psíka . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 10.5.2012 o 22:27

Moje holky rády běhají po metrech dřeva. Povel je nahoru a je vidět, že jim to dělá skutečně radost...:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaroslav2888, 10.5.2012 o 21:39

:D odkazem :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 10.5.2012 o 20:57

aj ja som pred nedávnom začal chodiť na agility hahahahahhaha.. tiež ho to baví.. a vybehá sa jak taký blázon.. bavia ho hlavne tunely.. no ale ani zdaleka nam to nejde tak jak dcerke.. klobuk dolu je šikula.. mne v behu prekáža pupok :DDDDDDD.. takže my sme len taký lightový.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jelsovec, 10.5.2012 o 20:15

Velmi dobre....psika to bavi,nie je co dodat...;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 12.3.2012 o 22:21

Growler: presne tak som to vo svojich príspevkoch myslel, no neviem či to bolo pochopené.. a absolútne súhlasím s tvojim príspevkom!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 12.3.2012 o 22:00

není co dodat growler je to prostě super jak jsou sehraný a baví je to ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 12.3.2012 o 21:00

kazda cinost psa mimo jeho hlavnu "sluzbu" ,ktora mu umoznuje kontakt s rodinou a zamestnava mysel,telo je daleko lepsia ako lezat niekde v koterci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lct-S, 12.3.2012 o 20:52

pozorne som to odsledoval. Velmi, velmi mile. Je to velka radost a aj hrdost otca, ked deti pokracuju v slapajach, zalubach otca. A inak radost pozerat ako to to dievca robi. Vidiet, ze ta sucka je betar a bystry psik, postiha posledovat este aj vsetko po okoli a pritom ju to dievca s lahkostou dokaze znova upriamovat na seba. A psikovi pri takomto vedeni to nemoze bit na skodu, ba mozno ju to este posunie k lepsej chapanlivosti a hocakej spolupraci. Gratulujem, moc pekne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuba12, 12.3.2012 o 20:49

Pokud je psík lovecky vedený tak se omlouvám, ale nic to nemění na tom že mi k barvářům tyto disciplíny absolutně nesedí a neuznávám je, ikdyž uznávám že cvičitelka musela vynaložit hodně úsilí do výcviku...Horidooo ! :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 12.3.2012 o 20:27

moj nazor je ten ze ten psik to robi s velkou radostou vy prd viete aky je na stope ze robi Dogdancing je to jedno ja som mal sucku ktoru som vycvicil pre policiu a bola majstrom sveta na stope a druha na obrane cize pracovne plemeno dohladala viac zvery ako hociaky farbiar a naj radost mala ked sme boli na agylity a skoky do vody taky to bol pracovny pes. tak moj nazor je taky vsetko co ten psik robi s radostou tak je dobre fandim tej malej a ked sa psik tak snou raduje az to srdce stisne chovatelovi GRATULUJEM cvicil som aj farbiare a neverim ze by to dakomu ublizilo keby sa odreagovaval takto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 12.3.2012 o 19:23

Jaroslav2888: ešte raz ako v mojom prvom príspevku tak aj teraz chválim snahu a úsilie tvojej dcérky.. je vidieť, že ich to obe baví.. a ešte raz, nevidím na tom nič zlé! Tak im obom držím palce, nech rozvíjajú svoje schopnosti a nech sa im darí!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jaroslav2888, 12.3.2012 o 18:57

No tak ja to upresnim, to dievca je moja dcera. Farbiarka na stope vynika a je polovne vedena. Cize nieje v zlych rukach. A dogdancing je taka zabavka, ktora jej vobec nerobi problemy popri jej praci . A ked sa tu uz rozobera ze polovny pes je pracovny a ma robit to na co je vyslachteny, tak preco borderska kolia kedze je pastiersky pes sa pouziva aj na ine ucely? Dogdancing je vlastne rozsirena poslusnost, takze nevidim dovod preco to nerobit aj s polovnym psom. Je mlada rada sa bavi, tie cviky ju bavia, je motivovana Mozem vas ubezpecit ze ten pes nie je ziadny modny, bytovy plysak... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuba12, 12.3.2012 o 18:36

Samozřejmě že to je naprosto v pořádku, ale nesmí to být na úkor pracovní stránky psa, v tomto případě si nejsem jistý že pes je lovecky vedený...to mě strašně sere... barvář je pro mě psí aristokrat. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 12.3.2012 o 18:24

Súhlasím.. Ja viem kam si smeroval svoj dotaz, a plne chápem, no ja som chcel len naznačiť, že ak si či už farbiar alebo iný pes (pracovného plemena) popri svojej práci, ktorú zvláda občas takto zablbne, nie je na tom nič zlé.. Som názoru, že polovnícke psy by mali ísť do rúk polovníkom aby sa ich vlohy nadalej rozvíjali a udržavali a nedochádzalo tak k "degradácii" plemena.. Ale na práci so psom, akejkoľvek práci, mimo tej pre ktorú je určený a ktorú si plní nevidím nič zlé.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuba12, 12.3.2012 o 18:19

Omlouvám se... tento citát je převzat z knihy od Karla Bergiena, doporučuji přečíst tento pán věděl co a jak. Samozřejmě že pes jako takový byl před domestikací divoké zvíře, a tyto lovecké pudy mu (zatím stále zůstávají) naštěstí.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 12.3.2012 o 18:17

ked cituješ patrí sa uviesť autora!!!! Všetci, ktorí máme farbiara tento citát veľmi dobre poznáme (Karl Bergien).. Inak otázka, ktorý pes, s ktorým v súčasnosti robia agility, dogdancing a iné veci nebol resp. nie je psom pracovným?? border kolia, jackrussel , weimar, MKS, NKS, bernský salašnícky, koker, špringeršpaniel, labrador atd atd atd atd atd.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuba12, 12.3.2012 o 17:56

Neubráním se pocitu že barvář je móda posledních pár let, každý "hej nebo počkej" si pořídí barváře a vůbec netuší co to obnáší. Razím heslo že barvář je pracovní pes a přes to nejede vlak.... Ten, kdo není ochoten vynaložit veškeré své tělesné síly, ba dokonce zdraví, kdo z lásky k věci není ochoten obětovat i spánek, dej pryč prsty od dlouhého barvářského řemene. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 12.3.2012 o 17:42

baba je moc šikovná.. vidieť, že to baví nie len ju ale aj toho psa (teda fenku)... nemyslím si, že by tento druh zábavy farbiarku nejak kazil.. ide skôr o hru než o nejaký dryl a myslím, že to aj ten pes tak vníma.. tu by bolo na mieste opýtať sa majiteľa.. má farbiarka problém s prácou na stope?? prekáža jej táto činnosť v plnení úloh pre ktoré bola vyšlachtená??? ak nie, čo si myslím že nie, tak nevidím najmenší dôvod hovoriť, že je to SMUTNÉ... už som počul aj také blbosti, že farbiara by sme nemali učiť aportovať, že to nieje žiadny stavač a pod.. Čo je absolútna blbosť.. ide o hru, spoločne strávený čas, budovanie vzťahu a puta a pes sa tým udržiava v kondícii.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuba12, 12.3.2012 o 17:21

Smutné že barváři to dotáhli tak daleko, že místo dosledů tady předvádí "tanečky" Je to pracovní plemeno.... proberte se :-( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM