Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

amatersky dalekohlad - cina - diskusia

autor: off ikea
pridané: 3.3.2012 1:49

cauko, chcel by som dalekohlad, prevazne na pozorovanie vtactva. Predpokladam ze vacsina bude cez den. Som amater ktory na to nemoze minut vela preto som rozmyslalnad cinou, nema tu s tym nahodou niekto skusenost? Co vravite napriklad na tieto?


odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz odkaz>


počet zobrazení: 3 795
počet hlasov: 0
okruh tém: ďalekohľady
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Edu, 3.3.2012 o 14:21

všetko záleží koľko si ochotný investovať do toho ďalekohladu . Napíš sumu a potom žiadaj o radu . Tie odkazi čo si dal len do koša . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ikea, 3.3.2012 o 13:45

ok dik, tak radsej radite nieco bazarove? lenze vobec sa v tom nevyznam ak by mal niekto cas mohol by hodit linky na nieco z bazaru schopne? dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 3.3.2012 o 11:23

Všetko sú to HARABURDY ktoré akurát tak ničia zrak ! Ani zadarmo !Môžes s nimi pozorovat andulky v klietke a po pol roku budeš už u očného lekára,ten ti predpíše okuliare a za tie zaplatíš tolko čo by si teraz dal za lepší dalekohlad,tak si rozmysli postupnost. To čo ti radí bago je lepšia volba. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.3.2012 o 9:33

Skús pozrieť i odkaz . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bago, 3.3.2012 o 8:21

a co radsej niečo takéto: odkaz , odkaz , odkaz , alebo potom radšej pozrieť inzerciu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off muno211, 3.3.2012 o 7:06

všetko sú to veľmi vhodné, vysoko cenené ďalekohlady, ak chceš s nimi pozorovať ludstvo a vtactvo,no najvhodnejšie sú na pozorovanie ľudského vtactva... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov