Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

časopis Hubertlov - diskusia

autor: off rasto01
pridané: 15.2.2012 22:08

prisiel uz niekomu casopis hubertlov 5/2011,6/2011,1/2012 lebo ja ho mam predplateny a mne zatial neprisiel a ani som ho nevidel v novinovich stankoch

počet zobrazení: 18 928
počet hlasov: 0

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 97 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie Dobrý, časopis Hubertlov ešte vydávajú? Ešte som v stánkoch nenašiel čísla 5/6 2013 a už je polovica roka 2014. (autor: hospo44).

off borza222, 17.6.2014 o 17:00

smutné, nie práve najšťastnejší prístup ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

Príspevok presunutý z diskusie Dobrý, časopis Hubertlov ešte vydávajú? Ešte som v stánkoch nenašiel čísla 5/6 2013 a už je polovica roka 2014. (autor: hospo44).

off acipiter, 17.6.2014 o 16:56

som predplatitel a nedostal som ani čisla za rok 2013 nieto ešťe za rok 2014 neodpovedaju na maili ani nedvihaju telefony tak asi tolko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Dobrý, časopis Hubertlov ešte vydávajú? Ešte som v stánkoch nenašiel čísla 5/6 2013 a už je polovica roka 2014. (autor: hospo44).

off hospo44, 16.6.2014 o 20:37

dik urssus, už som si našiel tú diskusiu o hubertlove. ja som si prvykrat v zivote predplatil hubertlov na rok 2014 tak som zvedavý, či tie časti aj niekedy dostanem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Dobrý, časopis Hubertlov ešte vydávajú? Ešte som v stánkoch nenašiel čísla 5/6 2013 a už je polovica roka 2014. (autor: hospo44).

off urssus, 16.6.2014 o 17:38

Zase Kormoran666 a jeho múdrosti. Ešte že nespustil o tatranskych bastardoch (duričoch). Inak Hubertlov ma problemy, pretože vraj nedodal čísla ani predplatiteľom a nevyplatil ani prispievateľov. Bola tu už o tom diskusia, skus pohladat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Dobrý, časopis Hubertlov ešte vydávajú? Ešte som v stánkoch nenašiel čísla 5/6 2013 a už je polovica roka 2014. (autor: hospo44).

off kormoran666, 16.6.2014 o 17:25

UZ SOM HO TENTO ROK NEPREDPLATIL JE TO ONICOM ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laco11, 5.5.2014 o 9:38

...mám pocit, že pán majiteľ honoráre nevyplácal vôbec, teda ja som za niekoľko článkov nedostal ani halier... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 4.5.2014 o 23:31

S Hubertlovem už jsem taky před časem skončil. Také jsem nedostal honoráře za fotky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jardo1962, 4.5.2014 o 18:12

ja si objednavam všetky slovenské časopisy a nemám problém s donáškou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lysec, 1.5.2014 o 18:06

Mňa táto situácia vôbec neprekvapuje .Už len čakám na to, kedy ohlási bankrot. Bol som totiž jedným z verných nielen čitateľov , ale aj odborných autorov Hubertlovu, lenže pán Dr. Lihocký je obyčajný podvodník- nezaplatil mi za ostatných 4-5 rokov najmenej za 6-7 článkov. Nesledoval som presný počet ani dobu , pretože mne v prvom rade išlo o uverejnenie veľmi polemických článkov (čiže nie príspevkov typu "keď zaprší tak asi bude blato", resp. typu "Mercellovu" , na ktorý sa časopis zmenil).Slušnosť je však slušnosť .Toto však Dr.Lihocký zrejme nepozná, popritom sa mi sťažoval, ako je ťažké nájsť na Slovensku odborných autorov. Myslím, že keď sa s tým chrapúňom (vraj šéfredaktorom")stretnem , má sa na čo tešiť. A dúfam, že pritom bude veľa ľudí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

on dede, 30.4.2014 o 18:52

celý HUBERT aj LOV je v štýle dostal som Ťa BATMANN... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off britko, 30.4.2014 o 13:30

Takto klamať svojich čitateľov sa dá iba na Slovensku,ja som s Hubertlovom už skončil a nikdy viac. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 30.4.2014 o 12:32

...mne nedošiel ešte ani 5/13 výtlačok časopisu a je koniec apríla 2014. V č.4/13 pisali v uvode,že č.1-6/2014 budu vydavať v skratenych termínoch aby č.6/2014 došlo pred Vianocami 2014.A teraz som sa dočítal,že č.5+6/2013 vydaju ako dvojčíslo na 80 stranach v čo najkratšom termíne po vydaní č.4/2013.Asi budem požadovať vratenie penazí alebo poslanie tohto dvojčísla.Taktiež som si už na r.2014 ich časopis nepredplatil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lubo138, 29.4.2014 o 21:01

15domino1,ani ja som este nedostal posledne cislo 6/2013.Uz nikdy zivote si nepredplatim Hubertlov.Pol roka cakat na nieco,co mas predplatene je myslim...... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off urssus, 29.4.2014 o 20:38

Mrlian, hovoris mi z duse. Akurat prednedavnom som si kupil novu Myslivost a definitivne sa rozhodol s nou skoncit. Presne ako spominas, same vyplakavanie ako polovnictvo u nich konci, zly polnohospodary, zle vsetko, tvaria sa akoby pisali epitaf ceskemu polovnictvu. A tie ich recenzie...jedna hruza. Ak chce clovek kvalitne citanie asi musi naozaj ist cestou Wild und Hund a podobne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 15domino1, 29.4.2014 o 11:04

mna by zaujimalo ci dostal niekto alebo aspon videl niekto v novin. stankoch cislo 6/2013??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusanbe, 29.4.2014 o 10:41

Ja som ho takisto prestal odoberať, jednoducho som nezaplatil zaslaný šek na ďalší rok,ak nedostanem chýbajúce čísla vadiť my to nebude.Nemal ma už čím osloviť,studňa vyschla,stále to isté dokola,už som ho poznal na spamäť.To už bola iba reklama na auta a na Africké poľovačky.Chýbalo my tam to čo Slovenský poľovník potrebuje.Ak sa nespamätá PaR skončí tak isto lebo už aj oni kráčajú v ich šľapajách a ešte tie zalepené obálky vo vnútri to naozaj nepotrebuje komentár. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mrlian, 29.4.2014 o 10:20

Veru je to smutné. Už aj Myslivost ide dolu vodou. Furt samé nariekanie a oplakávanie každej jarabice, každého zajačika. A furt len nadávajú na diviaky a poľnohospodárov a na to ako im starne členská základňa. Ale mladým skoro nikde šancu nedávajú. Vrcholom bol ovšem publikovaný článok pána Begalu! Asi dám šancu nemeckým časopisom... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Frnek, 29.4.2014 o 9:46

mne chybaju 4cisla tohto casopisu,bohuzial ako pisete v komentaroch,sama reklama tie iste fotky,koncim s nim,je smutne ze nemame jeden dobry casopis o polovnictve ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 1.3.2012 o 13:44

neodoberal som nikdy ale pravidelne kupoval, už skoro dva roky nekupujem a nekúpim ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off laco11, 1.3.2012 o 13:20

...meodoberám už asi dva roky, majiteľ výrazne stratil moju dôveru... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 29.2.2012 o 19:22

no ja beriem nase polovnictvo, cesku myslivost, strelecku revue, zbrane a bezpecnost, svet myslivosti, lovu zdar, polovnictvo a rybarstvo-hubertlov uz rozhodne nie-opakujuce sa fotky, clanky dokonca s rovnakymi chybami-hubertlov uz nieeeeeeeeee ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off britko, 29.2.2012 o 19:10

páni poľovníci odoberám Hubertlov od samého začiatku,ale aj trpezlivosť má svoje medze,je predsa nenormálne,aby vám chodilo posledné čislo dva mesiace v nasledujúcom roku.Veď výhovorky raz na tlačiarne ,raz na iných,len nie na vlastnú neschopnosť neobstoja.Odoberám aj Myslivost,Lovu zdar a Polovníctvo a ryb. tie chodia ako hodinky a ja so..r som si ho predplatil aj na r. 2012.Viac už ani jedno číslo!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mrlian, 24.2.2012 o 22:30

chlapi, stačí česká myslivost doplnená o "naše poľovníctvo" a ste zásobení cennými informáciami...minimálne na mesiac :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 24.2.2012 o 16:52

Taky si myslím, že Hubertlov se pohoršil a končím s ním... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

on Rimo, 24.2.2012 o 15:51

tak ako bolo spominane, sice mi prisiel Hubertlov 6/2011 ale nebudem ho uz predplacat, odbornych clankov uplne minimum a reklamy pozehnane... Nema to vyznam dalej ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Andrejoff, 24.2.2012 o 14:10

Ked chcete poriadny casopis tak si kupte myslivost a nic ine netreba.. slovenske su len kopia kopie. Len aj ta myslivost pred par rokmi som ju kupoval za 60 SK teraz chcu 4€ za cislo!!.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 24.2.2012 o 9:37

Dlho necitam Hubertlov...kvalitne casopisy su Svet Myslivosti a Myslivost...oba ceske..na SK zatial nic poriadne tusim nebolo a asi ani nebude :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 24.2.2012 o 5:10

Je smutne ze myslivost je lepsia ako vsetky nase dohromady. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off rossler8x57js, 23.2.2012 o 21:53

Zbytočnost cely hubertlov same obrazky reklamy a nič ine tak isto aj polovnictvo a rybarstvo odkedy to zobrala pluska. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunterik1986, 23.2.2012 o 20:43

Mam predplateny hubertlov na rok 2012 tak by mi mal prist 1/2012 teraz niekedy?Ci ako to je napiste lebo zatial som videl len v stanku 6/2011 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 16.2.2012 o 12:18

Ja som ho tiez mal predplateny, ale ked pride cislo 6/2011 v strede februara 2012 tak neviem.....uz asi nie.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off sailormoon81, 16.2.2012 o 7:43

K hubertlovu lěn toľko, opakujú sa tam tie isté fotografie, myslím, že po určitom čase aj tie isté články. Je tam veľa reklamy a keď si ho prelistujem, tak mám pocit že si kupujem kvalitný papier a kopec reklamy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 16.2.2012 o 7:27

bago, nediv sa, asi si nebol ojedinelý nepredžovač a keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. skorpion, nech sú hoc aj 2/3 reklamy, to časopis živí. Ide o to, ako sa tie príjmy z reklamy využijú - aj odborníci, píšuci články o niečom na prefesionálnej úrovni nenabrali svoje vedomosti a skúsenosti zadarmo a potrebujú z niečoho žiť. Radšej 1 kvalitný hoci i kritiký článok ako 10 chválenkárskych. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off skorpion71, 16.2.2012 o 7:11

Aj mne prišiel včera ale viac ho predplácať nebudem polovica časopisu reklamy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bago, 15.2.2012 o 23:43

dnes mi prišiel 6/2011 aj ked som zatiaľ nepredĺžil predplatné - však načo dokopy nič moc atu otvorím a polka časopisu celkom k svetu...konečne nastala nejaká zmena ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie v roku 2005 som vyhral katalog zbrani a streliva číslo X. Nakoľko katalog dodnes ešte nevyšiel, tak mi bol poslaný náhradný katalog číslo IX. Katalog číslo X. som si cez Hubertlov predplatil v cene 170 Sk. Pán Lihocký len sľubuje a stále sa len v yhovára (autor: ladislavjelen).

off kacenka1975, 23.5.2008 o 10:54

hm... myslel si "rýchlo zbuchaný"... ehm.. je pravda,že predtým to bolo na inej urovni.. suhlas.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie v roku 2005 som vyhral katalog zbrani a streliva číslo X. Nakoľko katalog dodnes ešte nevyšiel, tak mi bol poslaný náhradný katalog číslo IX. Katalog číslo X. som si cez Hubertlov predplatil v cene 170 Sk. Pán Lihocký len sľubuje a stále sa len v yhovára (autor: ladislavjelen).

off lovecccc, 21.5.2008 o 22:04

No tak tento katalóg aj mňa dosť sklamal - hlavne to že sa o obsahu písalo niečo iné - čo sa tam skutočne nachádza - a hlave Hanákov test kal 8x57 JRs a 308W ktorí už v tomto katalógu uverejnili pred dvoma rokmi . Celkovým dojmom ten katalóg pripadá ako narýchlo nabúchaný a šup ho predať . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie v roku 2005 som vyhral katalog zbrani a streliva číslo X. Nakoľko katalog dodnes ešte nevyšiel, tak mi bol poslaný náhradný katalog číslo IX. Katalog číslo X. som si cez Hubertlov predplatil v cene 170 Sk. Pán Lihocký len sľubuje a stále sa len v yhovára (autor: ladislavjelen).

off huber, 21.5.2008 o 8:26

Ten "katalóg" no ten už stojí za tých 199 Sk! P.Lihocký urobil zase dieru do sveta!Je to veľmi úbohé,vydať dačo také.Ešte,že som to neobjednal.Tak isto ako časopis,na nízkej odbornej úrovni! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie v roku 2005 som vyhral katalog zbrani a streliva číslo X. Nakoľko katalog dodnes ešte nevyšiel, tak mi bol poslaný náhradný katalog číslo IX. Katalog číslo X. som si cez Hubertlov predplatil v cene 170 Sk. Pán Lihocký len sľubuje a stále sa len v yhovára (autor: ladislavjelen).

off bodo1948, 20.5.2008 o 21:39

Už prišiel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie v roku 2005 som vyhral katalog zbrani a streliva číslo X. Nakoľko katalog dodnes ešte nevyšiel, tak mi bol poslaný náhradný katalog číslo IX. Katalog číslo X. som si cez Hubertlov predplatil v cene 170 Sk. Pán Lihocký len sľubuje a stále sa len v yhovára (autor: ladislavjelen).

off iboo, 16.5.2008 o 1:45

Igor43 - akurát liatujem v katalógu (zbraní?) a poviem ti, no hrôza.....Už aj pán Lihocký došiel na "dno" bežných vedomostí a drísty, ako napr. riadený rozklad strely, a spájkované jadro strely s plášťom....OK, ale o inom.....úvaha, že ako na nich všetci drbú a mako nikto nepotrebuje reklamu, k čomu to vedie? Samotný predajca potrebuje určite väčšiu reklamu ako nejaký Hubertlov, keď chce vyžiť, pretože investuje enmalé náklady do nákupu napr. luxusných zbraní a keď je presvedčený, alebo mu to stačí, že nejaký ten leták u predajcov postačuje, tak sa nepotrebuje ešte do nejakej prdelky pchať a platiť bohviekolko za reklamu. Slovenský polovník žobrák si ten katalóg nekúpi, lebo na neho nemá (199Sk) a tí, čo už niečo vedia, si podobné informácie dajú veľmi rýchlo dokopy (len to nebude mať takú ucelenú formu, ale výpovednú hodnotu rovnakú!)Skratka....biele strany katal´gu - nič nové! Ok, sem tam nejaký test alebo úvaha, zaujímavo sa to číta..ale....kopa dréstov okolo, ktoré už mnohí z nás poznajú naspamäť....taká a taká strela je najlepšia, suverénne najlepšie náboje sú RWS (Hanák) a najlepší kaliber je 8x57JS lebo s a stým dá strielať aj do hustého...a stále to sité dokola....ak nič iné okrem teplej vody nevymyslia a nebudú vedieť dať dokopy tak to nemá význam...skôr by mohli fungovať formou informačného bulletinu, že vydávajú časopis tak často, ako si to novinky vyžiadajú. Dlho som nemal v rukách katalág od Frankonie, ale čo staršie pozerám, tak to stálo za to....ovela väčší sortiment(ale to im treba uznať, preto toto ani neporovnávam) a najmä tá možnosť okamžitého nákupu, uvedené ceny.,...keby sa tak chcelo aj na slovensku niekomu podobný katalóg zostaviť.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 97 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM