Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Pomôcky na lov husí - diskusia

autor: off finko
pridané: 1.2.2012 10:50

Zdravím Vás páni. Potreboval by som poradiť aké pomôcky na lov husí používate - balabány, vábničky, maskovanie, úkryty a pod. Poprípade kde sa tieto pomôcky dajú zohnať. Slovensko aj zahraničie asi nie USA, pretože tam sú iné druhy husí. Za rady Vám ďakujem

počet zobrazení: 3 724
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off sovo51, 1.2.2012 o 20:07

odkaz tu pokukaj tu najdeš toho veľa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nugy, 1.2.2012 o 13:40

Maroš tie z USA musíme objednať spolu ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pacenko, 1.2.2012 o 11:46

s husičkami zatial skúsenostiu nemám,ale už dlhšiu dobu uvažujem nad tým,že si objednám z USA nejaké vábničky hlavne na kačky a niečo aj na husi.ten hlas tých vabničiek z USA je neporovnatelný s tými čo sú na našom trhu.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 1.2.2012 o 11:29

goret viem viem dik, to bolo zámerne napísané ako žartík ,o balabánoch sme sa realne rozpravali s finkom a práve cena tu v SR alebo čr sa nám zdá dost eur.takže preto aj táto diskuška , no a ta zakazánaná výhovorka oprava výrovka no s čias kedy to bolo povolené počúvam od starších polovníkou velmi krásne príbehy ako chovali doma výra miška a príbehy spojené s ním. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 1.2.2012 o 11:19

lowec, pozri si §65 odstavec (2)e zákona o poľovníctve a skús uhádnuť prečo bola zakázaná výrovka. Husie balabány sa už dajú zohnať aj u nás, napr. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off finko, 1.2.2012 o 11:16

Lovec srandicky, srandicky!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 1.2.2012 o 11:04

finko servus priatelu, moja známa chová husi ,dohodol som snou že vždy na polovačku nám ich požicia ak máš kolík a špagát neni problém a balabáni maš. :))k dohode samoška patrí ak by neboli dive husi známa nám ich odpredá za zostatkovú cenu pri náhodnej strete s olovom PS: sranda musí byt.... ?alebo som sa splietol s balabánim s mojim blábolom kua ako to je ::))) ,tiež som zvedavý na ostatných a ich pomôcky pri tom love. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov