Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Fotografie a videa : pytliactvo - diskusia

autor: off bandita
pridané: 8.1.2012 18:24
Chcel som pridat nazor k diskusii "co by ste zmenili na tejto stranke"(viz. dole).

Strasne mi tu chyba kategoria : fotografie alebo aj video - pytliactvo.

Myslim, ze ak by sa uverejnilo zopar foto s popisom kde a kedy bolo najdene, snad by sa prispelo k jeho poklesu, resp. odhaleniu. Ci uz praveho pytliactva alebo toho legalneho z radov polovnikov. Predsa najst v lese vyvrh s labami a zodratou kozou, v zime streleneho a nedohladaneho jelena, uhynutu zver v nastrazenych okach atd. nepatri do sekcie "uhyny". V kategorii uhyny je zopar fotiek,ale myslim ze si to zasluzi samostatnu kategoriu. Snad to bude mat aj pozitivny dopad na samotneho pytliaka ak vysledok toho svojho cinu uvidi na fotke.


Admin : ...dakujem za navrh, ale nedovolim si o tom rozhodnut sam. Asi bude najlepsie ak to naozaj napisete do tej diskusie, zaujimal by ma totiz nazor ostatnych. Ci to nebude kontraproduktivne, proste aky by to malo ohlas u ludi. Dakujem.

počet zobrazení: 3 470
počet hlasov: 1
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Zigi9, 9.1.2012 o 17:08

jedna fotka tu dnes byla komentovaná, takže jednu bych dal, ale jinak vím jen o ekovýkřicích, kterých by tady bylo dost, kdyby tu ta kategorie byla :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.1.2012 o 17:06

pavian daj link na nejake dve tri ktoré by mohli byť v kategorii pytiactvo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on pavian, 9.1.2012 o 15:52

Ja si myslím, že táto kategória tu už dávno je, stačí pozrieť niektoré fotky v sekcii Úlovky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 9.1.2012 o 2:53

bandita ja nemám nič proti tebe osobne ale naozaj si neviem predstaviť že by sa v tej kategorii nazberalo 10 foto v priebehu roka ani ,že by za to stáli . Každopádne i dnes môžu byť v kategorii iné publikované .Ak sú v tejto alebo iných kategoriach takéto fotky publikované a nájdeš ich 10 za tie roky čo funguje lovu zdar môžeme uvažovať či treba špecialnu kategoriu pre tieto fotky. Nemyslím si ,že by to bol prínos pre stránku ,ale to je iba môj názor .Samozrejme ak admin a návštevníci stránky usúdia ,že by to bolo správne ja protestovať nebudem . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bandita, 8.1.2012 o 23:57

edu na to su tu podmienky ake fotky sa vyraduju a k tomu este komentare.Kazda kategoria ma pravidla a clovek co sa dokaze zaregistrovat na tejto stranke asi ma dost IQ aj nato aby vedel urcit pravdivost fotky. myslim, ze polovnictvo viac dehonestuje neriesenie takychto problemov. Fotky raticky a kosti z nedelneho obeda hadam budes ignorovat :-) Nic v zlom, dost Ti tu fandim.Naozaj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 8.1.2012 o 23:21

bandita je to absolútna sprostosť 10 x taká ako niektoré fotky z úhynu . Súhlasím so Zigi9 . 12 Chlapec najde ratičku cvakne ju mobilom prídá ju do kategorie úhyn kde poznamená asi pytliak :-D Nuž takú to má výpovednú hodnotu . Dehonestuje to iba poľovníctvo nič viac . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 3006sprg, 8.1.2012 o 19:07

No ja osobne v tom nevidim problem, len ci by sa nasiel nejaky odvazlivec ktory by toto zverejnil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 8.1.2012 o 18:32

Aby se pak nevyrojila spousta ekodebilů, kteří tam budou vkládat kdejakou újeď na lišky, vývrh nebo něco podobného a psát zaručené názory na myslivce ... Už tak tu určitě jsou a na tohle by jen čekali :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov