Heming hunting
dnes je utorok,  23. apríl 2024,  meniny má Vojtech,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:43,  dnes západ slnka: 18:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kamufláž na zimu - diskusia

autor: off Momo97
pridané: 25.12.2011 21:01

Dobrý deň.Chcem sa spýtať: Aká kamufláž v závislosti od nie veľmi privysokej ceny a materiálu by vyhovovala poľným podmienkam pri love líšok ,... v zime. Ak budete taký dobrý ,keby ste dali odkazy ,v ktorých by som našiel kamufláže bol by som rád... Ďakujem

počet zobrazení: 2 411
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off rado100, 26.12.2011 o 17:28

Ja mám šikovnú ženu, ktorá mi maskovací odev ušila z bieleho plátna. Je dvojdielný oblečiem ho na vrchný odev a ide sa. Známi mal takto ušitý z bieleho padáka. Veľmi ľahučký stočil ho dal do vrecka a mal po problémoch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 26.12.2011 o 13:09

podla mna su tie komplety zbytocne drahe,neskusali ste pozriet len maskovacie ponco?Su aj v bielej farbe ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brandys, 26.12.2011 o 12:07

Pozri odkaz.odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Momo97, 26.12.2011 o 10:30

Ďakujem veľmi pekne.... jarodt:::nad touto kamufážou som rozmýšľal aj ja...presne ako hovoris je to lahučká,,sieťka,, ktorú si kedykoľvek môžeš dať na seba a zasa kedykoľvek vyzliecť a tiež je za prijateľnejšiu cenu ako tú , na ktorú mi dal link Andrejoff..Budem nad tou kamuflážov rozmýšľať.. ale počkám si ešte na nejaké odkazy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 26.12.2011 o 1:05

Dobré sú tie, ktoré sú len ako kamuflážna 3D sieťka a ktoré si môžeš nasadiť na svoje normálne zimné oblečenie a potom keď ideš do "civilizácie" tak vyzliecť aby sa ľudia na teba nepozerali ako na zjavenie a deti pred tebou neutekali :-)) odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Andrejoff, 25.12.2011 o 21:25

odkaz Ja mam toto a je to naparadu, zver ti dojde na par metrov a pozera co si zac :D Srna na holom poli mi prisla na 15 metrov. A ziadna priotravena z repky :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov