Heming hunting
dnes je streda,  24. apríl 2024,  meniny má Juraj,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:41,  dnes západ slnka: 18:47
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

aku montaz vz 24 - diskusia

autor: off vlahor1
pridané: 22.12.2011 5:53

aku montaz mam dat na pusku vz 24 8x57js mal som tam klapkovu ale ta uz je rozhasena poradte za rady vopred dakujem

počet zobrazení: 5 151
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off pangrac, 13.6.2016 o 17:54

Ja mam montaz od puškara z kezmarku a som spokojny na 100 % mantaz sa odobera a menim ai puskohlady 2 montaze z nastrelenim ma stali 200 eur ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vladenko, 27.11.2013 o 10:37

po klapke naozaj ostanú diery v púzdre, ktoré treba najlepšie doplniť kovom a obrúsiť na správne zaoblenie, ako by tam nikdy klapka nebola potom možno osadiť weawer lištu. Otec má takto prerobenú guľovnicu, a potom sme na lištu použili leupolďácke nízke krúžky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vilhem, 26.11.2013 o 21:31

Ja mám orig. Mauser model 98 a pôvodne kamene vpredu iba cin a vzadu cin skrutka. na weawer vpredu dovrtane a narezane zavity a era picikany ako uliata . maš pravdu tých 98 je veľa LZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 25.11.2013 o 19:08

lenže ak tam mal original klapkovú montáž, tak v puzdre záveru zostanú vybrania pre kamene. Ja som tie originálne kamene vybral a zbojár mi tam vyrobil kamene na násuvnú montáž. Tam nemáš v puzdre záveru skrutky ako pri vz. 98. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vilhem, 25.11.2013 o 19:03

4 skrutky dve vpredu a dve vzadu a ako upevnis kamene? plus dobre lepidlo kov alebo cin lovu zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 25.10.2013 o 11:06

vilhem a ako upevní lištu na puzdro záveru, keď dá preč kamene? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vilhem, 24.10.2013 o 20:19

Weawer m 98 netreba ziadne kamene, Lou zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 23.12.2011 o 9:49

vlahor, ja som z mojej Ztky klapku vyhodil a dal som tam urobiť klasické kamene a normálnu násuvnú montáž na CZ 550. Pozri moje fotky mam ju tam odfotenú. Ale bez problémov sa dá na to urobiť aj schwenk. Ak chceš info pošli poštu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off uhrineki, 23.12.2011 o 7:53

Zdravím, ja by som na tvojom mieste dal urobiť základne na násuvnú montáž.Ale môžeš tu klapkovú montáž nechať opraviť.Z mojej praxe ti poviem že bral by som tú prvú variantu,je to síce nákladnejšie ale do budúcnosti už žiadna veľká investícia.Na tej klapkové montáži si dosť obmezený pri výbere puškohľadu.na násuvnej montáži aký priemer krúžkov si kúpiš taký budeš mať a priemer predné čočky na puškohľadu už nemusíš riešiť. Len keď to budeš chceť prerobiť daj to niekomu kto má z takýmy veciamy skúsenosti a je v této veci odborník.Inak budeš nešťastný,už som takých prerábek videl veľa a je smutné že som to musel po niekom opravovať a tým vznikli zákazníkovy diaľšie náklady.Ja osobne neberiem žiadne zbrane do konca Januára.Želám prijemné sviatky a š´tasný nový rok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 22.12.2011 o 11:22

Ak tu čakáš nejakú radu asi sa nedočkáš. Ak ešte s touto témou vydržíš, premelia sa tu všetko od politiky až po vývrh, dôzvieš sa veci, o kroých sa ti doteráz nai nesnívalo, ale o montáži asi nič. Nechaj si urobiť montáž akú si použival, v tejto oblasti nie je vhodné moc experimentovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on yegi, 22.12.2011 o 7:35

Ak si s nou bol spokojný,daj si takú opäť.puškár to zvládne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM