Heming hunting
dnes je utorok,  23. apríl 2024,  meniny má Vojtech,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:43,  dnes západ slnka: 18:46
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Uzatvorený posed. - diskusia

autor: off ludvikxxx
pridané: 11.11.2011 15:32

Ako otvárate okná na uzatvorenom posede, von alebo dnu?

počet zobrazení: 8 318
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off xchipsy, 18.1.2013 o 11:53

Okenice ven (boční sklopit dolů, přední naopak nahoru a kolmo zapřít - dobré kvůli měsíci, jak píše hunterfox), okna pak dovnitř a nahoru, nikde nepřekáží, nezavadí se o ně apod. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 15.1.2013 o 7:51

prípadne v drážkach nahor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300WM, 15.1.2013 o 7:34

Otvarat okna smerom dolu a do vnutra je maximalna sprostost. Mat pohyblivu cast pod oknom do ktorej sa mi urcite podari buchnut pri pozorovani alebo priprave na strelbu je naozaj uzasna vyhra. Ani von to nebude najlepsie, lebo pri vetre sa moze pohybovat a vyvolavat zvuky. Plexisklo v drazkach do boku a len ked sa to neda, tak vyklapanie do hora a do vnutra mimo kazdeho dosahu pri pohybe. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusanbe, 15.1.2013 o 0:54

Do vnútra a smerom na hor kde sa za háčkuje.Smerom hore preto, lebo odporúčam pod oknom v posede upevniť malý parapet, dobre poslúži pri streľbe a pri pozorovaní ďalekohľadom -oprú sa oň lakte.Proti zamŕzaniu skla je dobré dať do pláteného vrecka soli a potrieť sklo.Všetky plochy ktoré sú so stykom zbrane obiť súknom alebo starým mäkkým kobercom.Do posedu uschovať malú nádobku s jedlým olejom a pierko z hydiny, pravidelne potierať všetky pánty, lebo človek sa učí na vlastných chybách. LOVU ZDAR! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 6.1.2013 o 13:56

minulý rok som robil okienka na troch posedoch, na prvom je okienko na pántoch otváranie dovnútra a dole, na druhom okienko na pántoch otváranie dovnútra a hore a na treťom je plexisklo v drážkach otvára sa odsunutím hore. Zo skúseností sa mi javí najlepšie otváranie smerom dole. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 5.1.2013 o 20:38

Edu :D :D :D :D :D :D :D :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 12.1.2012 o 22:21

Na mojom posede odkaz sa otvárajú do vnútra. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 12.1.2012 o 22:15

Na tomto posede sa dá aj von :-D odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off hunterfox, 12.12.2011 o 21:58

Určite do vnútra ak sú to okná. Ak je to okenica je lepšie ak ide von tvorí to zábranu proti mesačnému svitu a v prípade strelby sa neleskne hlaveň v okne. To je moja skúsenosť z líšiek. ale kolko ludí toľko chutí a názorov. Tak či tak prajem vela zážitkov. HUNTERFOX ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 11.11.2011 o 21:16

urcite dovnutra alebo ako pisali blaser odsuvatelne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 11.11.2011 o 18:58

Rasťo nechodíš Ty náhodou na náš posed u nás to funguje tak isto :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 11.11.2011 o 18:27

dnu a dohora, tam zahačknuť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper7x57, 11.11.2011 o 18:22

radsej ziadne okna alebo plastove su tiche a neprefukaju :) ale teraz vazne odsuvat do strany az mas miesto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 11.11.2011 o 18:19

Okenice von a plexisklo odsuvam do boku. Okna do vnutra. Niektori "umelci" toho este vela nevideli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Zigi9, 11.11.2011 o 17:11

vždy dovnitř, ještě jsem ani neviděl, že by to někdo otvíral ven :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov