Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poľovnícke výstavy 2012 - diskusia

autor: off nofi
pridané: 1.11.2011 18:43

Viete mi prosím poradiť, kde by som sa dostla k informáciám o poľovníckých výstavách v okolitých štátoch, prípadne nejakej veľkej výstave v EU v roku 2012? Ďakujem

počet zobrazení: 6 637
počet hlasov: 0
okruh tém: stretnutia a akcie
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off Jager68, 23.1.2012 o 21:31

Výstav je požehnane. Na Google si daj Jagdmesse a mas to. Teraz je Salzburg, Mnichov, v Dortmunde je brutal.vystava a aj v Berne. V Nemecku su vystavy takmer cely rok. V rakuskom Imste byva super chov.prehliadka tirol.polov.spolku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jancigas, 23.1.2012 o 19:56

neviete náhodou kedy je výstava v Trebišove? Myslím, že toho roku to robí Trebišov, ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FOXMEN, 3.11.2011 o 8:51

s tím dřevem máš určitě pravdu to bez debat......v německu seženeš kvalitu za rozumnou cenu...u nás jeto problém, kolega zbrojíř co vyrábí zbraně na zakázku nakupuje dřevo jedině v německu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 2.11.2011 o 18:39

Foxmen Natura je vynikajúca ale čo som tam bol asi 4 krát nevidel som tam také drevo čo by ma zaujalo. V nemecku kupuje kamarát a hovoril že tam si určite vyberiem. Nejaký predajcovia boli tento rok aj u nás v BA na výstave, ale také výrezy čo mali, tak také sa mi sušia aj doma :-))) a keď som chcel niečo slušnejšie tak mi povedal takú cenu, že za to pomaly kúpim slušnú guľovnicu a to nemyslím CZ, Rosller (netvrdím že tieto nie sú slušné) ale cenovo trochu vyššie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FOXMEN, 2.11.2011 o 7:16

"PANDUR1" , pokud chceš dobré dřevo tak ti ten Norinberg doporučuji, brácha si tam před 3,rokami kupoval dobrej tureckej ořech na svojí obojetnici,myslím že to bylo i za dobrou cenu(mohu zjistit přesně),já sem tam nikdy nebyl,takže nemohu soudit jak to je....dobrá výstava je i u nás každým rokem (MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA NATURA VIVA V LYSÉ NAD LABEM)..tam jezdím každým rokem.vždycky předposlední a poslední den mají perfektní a velký slevy na všechno....je tam i na co koukat.tuto výstavu vždycky prezentují v našem časopisu MYSLIVOST......ale každým rokem je ten termín stejný konec 4.měsíce tuším. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 1.11.2011 o 20:34

Tak sme traja. Este zohnat styroch. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.11.2011 o 20:30

Riso na FeHoVe som sice videl nejakych pazbarov ale ci predavali aj vyrezy to neviem, skor by som povedal ze nie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.11.2011 o 20:29

no som za, ja som sa chystal aj tento rok do Norinbergu ale nevysiel mi krok, takze by som to rad napravil v 2012. takze som za nieco naplanujeme, ked nas pojde viac bude sa lepsie cestovat. nie je to malo ale zase ani nejak vela, vsetko po dialnici. a aj na FeHoVu sa mozme vybrat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 1.11.2011 o 20:16

Ja by som sa rad pozel do Norinbergu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 1.11.2011 o 20:14

Ja som myslel ten Norimberg, ešte som tam nebol a chcel by som kúpiť nejaké slušnejšie drevo na pažbu. Neviem, či na Fehove niečo také kúpim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 1.11.2011 o 20:11

NA Fehovu pojden na 100% a ak sa dohodneme mozeme ist aj na IWA. Do auta sa vojdeme siedmi. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 1.11.2011 o 20:08

Chlapci ja zatial na 90% idem, Marian Ty? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nofi, 1.11.2011 o 20:05

Dakujem Fero, pozeral som to,je to nejakych 600 km z BA. Nepojdeme? :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 1.11.2011 o 19:57

IWA Norinberg 9.-12.marca 2012, asi najlepsia vystava v europe. FeHoVa je tiez ok a je blizsie ale s IWA je na tom este lepsie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 1.11.2011 o 18:44

FEHOVA Budapest 16-19 februar, ked si tam chces prenajat miesto na stanok prihlasku by si mal poslat najneskor do 15-teho novembra. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM