Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

západosibírska lajka aké máte skúsenosti s týmto plemenom zaujímajú ma všetky názory? - diskusia

autor: off fatran
pridané: 16.12.2007 23:40
zdraví vás fatran mám doma západosibírsku lajku hľadám ľudí ktorí majú skúsenosti či už z lovom alebo chovom tohto plemena.
počet zobrazení: 11 294
počet hlasov: 1
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off TatianaMudrakova, 25.8.2022 o 20:28

Reakcia na príspevok od mirek68, 21.5.2022 o 3:38 :
Dobrý deň, ak ešte hľadáte šteniatko Západosibírskej lajky, my máme este jedno na predaj, ihneď voľné. Kľudne ma prosím kontaktujte: 0948466912 Ďakujem Tatiana ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on mirek68, 21.5.2022 o 16:19

Nepustilo ma to ako vravis ale dakujem zatial ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 21.5.2022 o 7:37

mirek68 - zs lajky vedie oficialne tento klub : odkaz ; (ak ťa na ne pustí antivir. program ,tak by si tam mohol najsť informácie). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on mirek68, 21.5.2022 o 3:38

Mam otazku chcel by som surne zistit kto ma na predaj steniatka zapadosibirskej lajky s papiermi popripade niekoho znameho chovnu stanicu s aktualními informacie kedy je najblizsi vrh alebo niekoho znameho poprosil by som informacie co najviac lebo potrebujem psa do pol.zdruzenia ospravedlnujem sa za gramatiku ale som na nocnej a nechce sa mi rozmyslat a aj za prispevok ak je nespravny dakujem :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 23.12.2021 o 14:16

Reakcia na príspevok od tempus, 21.12.2021 o 12:24 :
Mňa minule lajka chcela na spoločnej uhryznúť, našťastie boli na poľovačke poplatkovo fíni, tak ju usmernili... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on tempus, 21.12.2021 o 12:24

Tak pridám aj ja názor, lajku nemám, nemal som a ani mat nebudem. Dôvod je jednoduchý, ešte som žiadnu lajku nevidel normálne robiť, čo som mal možnosť na poľovačkách vidieť bolo veľkým sklamaním, absolútny nezáujem o zver aj keď ostatne aj slabe psy hlásili a robili diviaky na 50 m od balalajky…..dokonca som zažil extrém, kedy cely pohon čakal na lajku a majiteľa, ktorý ju presviedčal, aby láskavo preskočila jarok, čo dali s prehladom aj jazvedciky….asi balalajke vadila voda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off BEBE, 20.12.2021 o 20:22

...mám fenku.. som s ňou max. spokojný po praktickej stranké, jediný nedostatkom je že občas sa stratí a loví sama, neviem ju v tomto odnaučiť.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zaitzev, 18.10.2008 o 22:41

uz som kupil dalsiu lajku, takze mam dva feny, idu po lese vo dvojke, parada... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off remington223, 26.9.2008 o 15:00

čital som inzerát a ponukal po 3000sk s pp.Len v jednom članku sa chovatel sťažoval že mu lajku zastrelili ako tulaveho psa alebo vlka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kasari, 10.6.2008 o 10:26

Zajímalo by mě, za kolik se prodávají štěňata na Slovensku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ico, 8.6.2008 o 11:24

fatran , západosibírska lajka je plemeno, ktoré ešte nenašlo veľa poľovníkov priaznivo naklonených k jeho exterieru. Potrebuje možnosť byť stále v revíri a hlavne kontakt so zverou. Hlavne ostrosť, ktorá je mutná býva na diviačiu zver slabá. Málo majiteľov sa venuje výcviku tejto potrebnej vlastnosti. Je to výborný farbiar - nemá problém vypracovať dohľadávku aj 4 - 5 km dlhú.Tak ako pri všetkých plemenách aj tu treba dôsledný výcvik a kontakt s diviakmi.Veľa úspechov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off zaitzev, 4.4.2008 o 20:08

ja mam zapadosibirsku lajku este len 5 mesacne stena ale paci sa mi to plemeno pre nenarocny chov a vyborne vlastnosti...dobre hladaju zhody:-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off fatran, 20.3.2008 o 11:14

Zdravím vás.Chcem dať do pozornosti všetkým ktorí by mali záujem dnes v noci vrhla sučka západosibírskej lajky ALANKA TRAVIĆKOVA BRIA chovná stanica VALING chovateľ p. ALOJZ KA
ĆUR TOPOREC 50 059 95 TOPOREC 0905 330 293 štyri šteniatka 3 psíkov a jednu sučku. Matka je výborná skúšky FSD I.cena,FSMP II.cena,LSMP III.cena ,skúška odvahy 3.Otec ALEX DOLNA PASEKA výborný FSMP III.CENA skúška odvahy 2.