Heming hunting
dnes je utorok,  16. apríl 2024,  meniny má Dana/Danica,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:56,  dnes západ slnka: 18:36
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poistka sauer 202 - diskusia

autor: off glen
pridané: 31.8.2011 23:01

Poprosil by som majiteľov a obdivovateľov Sauer-u 202,aby mi vysvetlili,prečo veľa Nemeckých puškárov prerába originál "SAUER 202 SUPER POISTKU" a nie lacno,keď je taká super ?!


http://www.waffen-retter.de/13.htmlodkaz>

počet zobrazení: 6 663
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off MSmarian, 3.9.2011 o 17:35

Lovec, tak potom je všetko v najlepšom poriadku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 3.9.2011 o 16:59

Ja jej verím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 2.9.2011 o 22:37

Lovec, na všetkom sa dá nájsť chyba, objektivita v podstate neexistuje. To čo je pre jedného chybou pre iného môže byť výhodou. Zaujímalo by ma, akú chybu si našiel na RWS EVO. Zdá sa mi minimálne zvláštne kúpiť si drahú pušku a ešte investovať nemalé peniaze do úpravy poistky. Ak nedôverujem poistke, nebudem si kupovať pušku a zvolím inú značku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 2.9.2011 o 17:21

MSmarian 14:31- Vsadím sa že ty si ani na RWS- EVO nenašiel chybu. Ja áno. Vieš nechcem tuná rozoberať blaser, otom táto téma nieje. Ja som len chcel povedať, že vždy sa nájde niekto , komu sa dačo na danej veci nepozdáva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tajfi, 2.9.2011 o 16:13

Glen nikto sa za svoj život nedokáže všetko naučiť. Je lepšie ísť jedným , svojim smerom a tu môžem povedať že sa už nikam nechystám a v podstate máš pravdu. Ty si to myslel ironicky ale nie každy to tak pochopí. Preto tieto fóra bývajú často skreslené a väčšina ľudí si konečný fakt vysvetlí inak.Mojou reakciou som nič zlé nechcel povedať. Napísal som pravdu o poistke , tak ako v minulosti o celej puške. Ten názor zdielam stále a je to pravda či to už prímeš alebo nie. Taktiež ich hodnota vzhľadom k prevedeniu tak rapídne klesne , že sa budú znehodnocovať nakoľko ich bude prebytok.Všetký duralo - plasty sa stanú presýteným tovarom na trhu podobne ako v minulosti dovážané autá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 2.9.2011 o 15:41

až jí najdeš tak už jí nebudeš na 90% vidět :-))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MSmarian, 2.9.2011 o 14:31

Ja som zatiaľ na Blasere nenašiel žiadnu chybu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 2.9.2011 o 13:38

Aj na blasere sa niečo nájde. Na každom jednom výrobku sa najde niečo, čo niekto vytkne. Ja mám sauer 202 aj 303 a ešte si chcem jedenu 202 kúpiť, lebo sa mi táto puška páči a nemam s ňou problém (ani s poistkou). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 2.9.2011 o 8:57

Ani ja to nechápem. Existuje puška, kde nie je nijaký problém s poistkou - Blaser. Je to jednoduché riešenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nimbus, 2.9.2011 o 6:52

Mám tiež 202 a netuším prečo je tá poistka až taká nemožná ako ju opisujete. Mne vyhovuje. A cena tej prerábky.... Ale jedinci s podlomeným sebavedomím, čo sa vždy musia vždy niečím odlišovať si to určite zaplatia. Ale keď je dnes moderné sa oháňať bezpečnosťou... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 1.9.2011 o 20:11

stačí ho zkopírovat odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jelsovec, 1.9.2011 o 18:49

Ako majitel 202-ky,bez potreby glorifikacie akejkolvek svojej pusky,ti odporucam obratit sa na prislusnych puskarov,pretoze ja odpoved neviem. Ale logicky predpokladam,ze maju dovod . Mimochodom ten odkaz nefunguje,skus ho vlozit este raz,prosim. BTW,ktora spotrebna vec sa pouzivanim neopotrebovava? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lacomaco, 1.9.2011 o 18:36

Veľmi zaujímavá otázka a ešte zaujímavejšia odpoveď na tajfiho vyjadrenie názoru. Podľa tohto asi nechceš viacej vyjadrení na tvoju otázku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off glen, 1.9.2011 o 16:53

Priteľu čo si mal všetko rozhodené,všetko vieš,všade si bol a tam kde si nebol sa chystáš,prečítaj si môj príspevok ešte 10 krát a potom možno pochopíš,že som to myslel ironicky. Keby si náhodov nevedel čo je ironicky,čo po Tvojom príspevku predpokladám,tu máš vysvetlenie odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tajfi, 1.9.2011 o 13:57

A kto tebe povedal že je taká ,,SUPER". Mal si to rozhodené? ja niekoľko krát a môžem ti garantovať , že až taká super nie je ani zdaleka. Preto to nemci prerábajú. oni sú vždy o pár skokov vpredu a Slovákom to ešte potrvá kým im to v gebuliach dôjde.Chvíľu počkaj a 202-jky pôjdu na e-shopoch za poplatok s prepisu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov