Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Členstvo - diskusia

autor: off pavol63
pridané: 2.12.2007 12:49
Vie mi niekto poradiť ako to je s podvojným členstvom a či SPZ ma niečo v stanovách. Poznam členov ktorí poľuju v dvoch združeniach. niktory nepoľuju nikde.
počet zobrazení: 4 384
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off maartin, 27.10.2016 o 19:53

milan 308 : v roku 2013 si založil PS a hneď o rok ťa vylučili aj z druheho združenia. Čerešničkou na torte bolo , že si bol polovný hospodár. Netáraj tu o zaujmovej činnsoti !!!!!!!!!! Priznaj sa , kde si ulovil toho tzv zlateho srnca s foto ! Vieme, kde ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 15.4.2010 o 18:16

libor1,domaci poriadok pol.združenia nemože riešit v kolkych združeniach možeš byt ,pokial to vladzeš utiahnut možeš byt aj v 10 tich,len si musiš plnit povinosti aby si tam mohol fungovat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off libor1, 14.4.2010 o 22:01

Možeš byť členom aj viacerých združení zaleži to od toho ako to má združenie v domácom poriadku,pretože niektoré to majú tak že možeš byť iba v jednom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukxus, 14.4.2010 o 18:39

možeš byť členom viacerých ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 9.4.2010 o 20:46

Podľa mojich vedomostí môžeš byť členom aj viacerých združení. Domnievam sa, že žiadny zákon to nezakazuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 9.4.2010 o 19:45

Vilo však bud rád že ta zobrali aspon do jedneho a do horskeho môžeš chodit na hostovačku :-))a na spoločne ta pozven aj ja a Evka tiež. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off grun560, 9.4.2010 o 19:43

tak je. penazi mozes mat kolko chces. To neznamena, ze niekde polovat budes. Ale teoreticky sa to da. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 9.4.2010 o 19:28

to nie je celkom pravda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bystricka, 7.4.2010 o 9:51

ak mas prachy mozes polovat aj v desiatich zdruzeniach ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cyko1970, 18.1.2010 o 20:49

mam ten isty problem s prijatim za clena PZ.Pytliak 1 napis im ze si pytliak a mozno to zaberie=lebo ja uz fakt neviem ake su vlastne podmienky prijatia?LESU ZDAR ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 18.1.2010 o 16:10

milan308 niekedy nepomozu ani peniaze ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milan308, 18.1.2010 o 12:24

Ja súhlasím s zvýšením najmu za poľovníctvo. Momentálne je v združeniach kopec neaktívnych členov , ktorí bránia a držia miesto tým čo by radi poľovali a starali sa o zver. Keby mal každý člen zaplatiť ročne 500€ kopec by ich skončilo. Veď ide o záujmovú činnosť nie o zárobkovú činnosť...!!!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off FLATretriver, 8.1.2010 o 10:14

členstvo v PZ - PROSIM ako je to teraz v legislative dane možem byt členom len jednoého združenia? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lacods, 28.12.2009 o 20:47

cazador to napisal správne...pravdu !!!!!!!! ja tak isto som sa snazil dostat do pz,chodil som na brigády,vsetko som spravil co bolo treba,ponukal som im za clenstvo dost velké peniaze a mojími dobrími priatelmi su predseda aj hospodár a napriek tomu o tom clenovia nechceli ani pocut (70%) .......tak som bol nasraty poriadne ..............................potom mi najlepsi kamarát tak isto polovnik ponukol clenstvo v sukromnom reviri........tuto prilezitost som nemohol vynechat......a tak som sa stal clenom,sme šiesti a hlavne že nám nikto netrepe blbosti a ze co ako o tom mi sami sa rozhodneme!!!!!!!je to vacsia investicia ale oplati sa to ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off cazador, 24.12.2009 o 23:48

Ja ti poradim a poviem ako to funguje na slovensku/bohuzial/..Ak si neni synkom nejakeho clena,smola..Rodinkarstvo stale prekvita jedna radost..Ak mas peniaze na takzvane/ vsimne/alebo popripade zasponzorujes krmivo pre PZ,mas velku sancu sa tam dostat.No alebo sa musis stale komusi niekam pchat,aby si ta vobec vsimli.Kazdy podla svedomia a vedomia..Je v tom jeden velky bordel,ktori hlavne vyhovuje tym,ktori v tom danom reviry nevlastnia ani strom... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pytliak1, 6.1.2009 o 18:29

cavte vsetci.chcel by som vas poprosit,si by ste mi poradili co mam napisat do ziadosti:Kandidat do zdruzenia.
za vase odpovede dakujem
piste prosim vas postou ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Peter26, 28.8.2008 o 11:32

ibo plne s tebou suhlasim poznam to aj ja. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pstruzik2, 24.8.2008 o 23:03

Prosim vas, viete mi niekto povedat ako je tu s urbarskymi polovnymi spolocnostami? Ake su podmienky clenstva v takychto spolocnostiach? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 24.8.2008 o 22:37

chaaa chlapi len doplnim, ze novy clen v zdruzeni fungujucom na starom principe moze byt len ten, kto dokaze drzat hubu a krok. a viem o com hovorim ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lowec, 7.3.2008 o 17:48

New podmienky pre členstvo : brigadovat ... brigadovat .. zabezpečit vela krmiva ..podielat sa na všetkých polovnických podujatiach ... byt neutralny ... nechvalit sa .... a velmi málo povolat hlavne ... a možno si tam... ak mas naviac many mas to nejaké percento naviac... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhruska, 24.1.2008 o 19:47

Súkromný revir je ten, kde je vlastníkom pôdy ten, kto tam vykonáva právo poľovníctva. PZ sú združenia občanov SR, ktorý majú poľovný lístok a pôdu si prenajímajú na poľovné účely. Čiže je poľujem v súkromnom revire, kde som aj vlastníkom pôdy, a žiadnu inú pôdu si neprenajímam. A tiež som členom PZ, kde si pôdu na výkon práva poľovníctva prenajímame. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 24.1.2008 o 15:12

Stači len dobre finančne prispievať,a ked si Ťa važia aj bez iných všimnosti klobúk dole,že na Slovensku je ešte niečo také,a súkromne revíry su zatial všetky pz.Štatne su tie ktoré obhospodarujú št.lesy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhruska, 24.1.2008 o 14:46

Odkaz pre gabrielSO: Lenže v súkromných revíroch je to inak. Tu sa povolenka vydáva aj nacelú sezónu a nikoho nezaujíma či si členom nejakého PZ. Napr. ja poľujem v 3 revíroch (súkromných), a som aj členom PZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off gabrielSO, 24.1.2008 o 14:39

Kajo,tak také niečo som ešte nepočul , prijať niekoho do pz ako hosťa.Pz ťa môže pozvať ako hosťa na poľovačky.a bud si riadnym členom pz alebo ničím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 24.1.2008 o 14:22

neviam si predstavit ako by ta prijali ako hosta, ja by som to rozdelil na clenov, cakatelov a hostov, a vsade maju cakatelia a hostia ine povinnosti a prava, to si zadefinuje kazde zduzenie co mozes a co nie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Kajo, 24.1.2008 o 13:16

Prosím kto mi odpovie, chcú ma prijať do PZ ale zatiaľ len ako hosťa, aké sú práva a povinnosti hosťa ? Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off damian, 23.1.2008 o 21:35

dvojite clenstvo by nemalo byt povolene, je to nefer voci tym co sa potom nemaju sancu dostat do ziadneho reviru ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 23.1.2008 o 16:43

Povolenka na poľovačku tkz.hosťovska a členstvo v pz,sú dve rozdielne veci martihruska. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 23.1.2008 o 16:28

ja sa pridavam na stranu domaceho poriadku...my mame dvoch takych clenov (mozno aj viac, len sa tym nechvalia) co su clenovia aj dalsich zdruzeni. vyskakovat mozes len pokial ti to domaci poriadok dovoluje.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhruska, 23.1.2008 o 13:25

V jednom si členom a vdruhom si hosťom. veď povolenku môžeš mať aj v 10-tich revíroch. Dnes to nie je žiaden problém. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 17.12.2007 o 19:03

Zaleži to na vlastnom poriadku poľ.združenia,ako si to členska schôdza schváli.Konkretne u nás nesmieš byť členom v inom poľ.združeni. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM