Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

mlady jagos - diskusia

autor: off cyrko69
pridané: 25.7.2011 11:29

chcel by som vas poprosit o radu. mam mladu sucku jagosa 5mes. do nedavna pocuvala na privolanie bez chyby ked som ju zavolal hned prisla .ale posledny tyzden som jej zacal uz robit kretke stopy lisky a zajaca . od vtedy ked som snou vonku totalne ma ignoruje a nechce ku mne prist.. ako sa to da napravit za radu vopred dakujem.

počet zobrazení: 1 683
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off ujec112, 7.8.2011 o 2:31

cau cyrko.ja si osobne myslim aj podla skusenosti,ze sucka ma vacsiu radost z toho ze moze hladat dalej stopu a behat po stope,akoby sa mala ku tebe vratit.proste ma to v krvy a musis ju viac teraz chvalit aby stopa a zver bol az druhorade ako ty.to ja moj nazor.proste sa musi tesit viac na teba ako na volaku stopu,alebo zver. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off exc125, 6.8.2011 o 21:34

každý nato má iný názor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cyrko69, 26.7.2011 o 14:03

dakujem za rady... no tie stopy som robil asi iba dvakrat po takych 10 metrov... nemyslel som si ze to ju az tak zatazuje.. este raz vam dakujem... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 25.7.2011 o 14:59

všetko treba robiť po roku , do roka len poslušnosť , aj ten brloh ,, skúšky môže robiť až keď má rok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off yegi, 25.7.2011 o 14:40

cyrko,ty si už ako 5ročný chodil na gympel?5mes.psíka zaťažovať takýmito vecami,nedivím sa mu,že ťa ignoruje.dopraj mu času,aby dospel,potom ho tráp.stopy stačí robiť po roku,predtým brloh,atď.:-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fikus, 25.7.2011 o 13:33

Elektrický obojok takému mladému psovi v žiadnom prípade nedávaj. 5 mesiacov je vek kedy si mladý psík začína dovoľovať. Potrebuješ sučke urobiť dobrú privolávačku. Začni na dvore ked je hladná zavolaj ju a daj jej varené mäso. Až ked to bude robiť na 100 % na dvore začni to isté v neznámom prostredí. Stopu nerob kým sa šteňa neupokojí a nenaučíš ju spoľahlivo daunovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dados, 25.7.2011 o 13:16

skus pístalku , alebo v najhorsom prípade elektricky obojok .. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov